Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ma már felb*sztam az agyam a Tököli bört...szanatoriumról szóló dokumentum-riportfilmmel......

A redvás-gyilkos-cigány-ku.....ping-pongozik, kártyázik, kondizik......KŐFEJTŐBE!!!!!!!

És most még szívatnak a tanfolyammal is. B*sznak visszahívni, hogy mivan. Van még egy hét, aztán megyek shotival rendet rakni.

Nah, jó adtam magamból. :angry:

Akkor a nap végére megtudtad a nép egyik vezetőjétől, hogy egy senki vagy. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma már felb*sztam az agyam a Tököli bört...szanatoriumról szóló dokumentum-riportfilmmel......

A redvás-gyilkos-cigány-ku.....ping-pongozik, kártyázik, kondizik......KŐFEJTŐBE!!!!!!!

És most még szívatnak a tanfolyammal is. B*sznak visszahívni, hogy mivan. Van még egy hét, aztán megyek shotival rendet rakni.

Nah, jó adtam magamból. :angry:

 

Van egy pót shotid? :D Különben bevallotta azt is hogy tavaly júniusban szándékosan játszottak az árfolyammal mikor Kósa és Szijjártó beszélt.

 

Ody: Hát ez az. Milyen alkotmány lesz ebből? Rettenet amit ezek csinálnak tavaly április óta.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy pót shotid? :D Különben bevallotta azt is hogy tavaly júniusban szándékosan játszottak az árfolyammal mikor Kósa és Szijjártó beszélt.

 

Ody: Hát ez az. Milyen alkotmány lesz ebből? Rettenet amit ezek csinálnak tavaly április óta.

Lámpavas kellene....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor a nap végére megtudtad a nép egyik vezetőjétől, hogy egy senki vagy. :D

Hja. Egy b*rom arrogáns szerencsétlen. Valamelyik nap néztem róla egy-két éves videót valami Hajdú-Bihar megyei közgyűlésről. Úgy le tudta ugatni alpári mód a húsz éves -Jobbikos- kiscsajt, hogy ott helyben vágtam volna tarkón. A több tízmillás kocsi persze dukál neki. Nah hagyjuk. Meg fogja ő ezt még szívni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lámpavas kellene....

Mi ez a radikalizálódás! Kedvelem az ilyen ingyen élő senkiháziakat. Boldogítson a tudat, hogy ugyanolyan büdöset ürítenek, mint a lenézett plebs. Ez de nőies megnyilvánulás volt, evvan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lézer János ma folytatta a szegény zemberek hülyének nézését akkor, amikor szánalmasan próbálta magyarázni szavait. Komolyan mondom, mi van itt???? Ilyen zemberek vannak hatalmon? Eszem-f*szom megáll.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szavai szerint akkor elég bénák a "megélhetési politikusok" ha nem tudják megszedni magukat :lol:

 

"Akasszuk fel, könyörgöm"

Felőlem ott himbálódzhatna amíg ki nem szárad. :D De most komolyan....ilyen demagóg dumával jön, hát ki hiszi ezt el? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik a szegények miatt magyarázkodik, a másik a bálnatenyésztés miatt magyarázkodik, amikor a sajtószabadság kimaradt a Petőfi-versből akkor fél nappal később találták ki hogy az művészi koncepció volt.... és még csak nem egészen egy éve vannak hatalmon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mosdatás, mosdatás, mosdatás......Ejnye, tessék kitörölni azokat a csipákat, vagy alaposan fület mosni. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Szánalmas magyarázkodás. A teljes szövegből is kiderül hogy pénzben méri az embereket. De a kormány szegények elleni intézkedései is bizonyítják a pártja gondolkodását. Mert ez a gondolkodás maga a Fidesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úristen! Nem mindegy lett volna, hogy melyik a neve? Mindkettő szörnyű.

Mi volt a rossz Ferihegy névben? Megmondom: semmi. Csak van egy haver, aki kibaszottul jól jár, ha más lesz a neve Ferihegynek, a Lágymányosi hídnak, az Alkotmánybíróságnak meg hasonló, átnevezést kapó helynek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Agyamra ment a szerves kémia és az audiális terror, amit a vonaton kellett átélnem. :D

 

Mivel olyan anyagias vagyok, ezért szeretném megkérdezni, ennek az anyaszomorító ganénak van korban hozzám illő jómódú rokona? :hehe:

 

A lakótársaim most világosítottak fel, hogy sem a svájci, sem az antwerpeni bankárok és gyémántkereskedők nem vesznek el gójokat. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel olyan anyagias vagyok, ezért szeretném megkérdezni, ennek az anyaszomorító ganénak van korban hozzám illő jómódú rokona? :peace:

Esetleg kettő? :)

Az átnevezős cikk nem tölt be nálam, de talán jobb is.....

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.