Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Akkor jövőre azzal megyek Münchenbe. :D

Frenkie, a Business Class és akár a fapados repülőjegy közötti árkülönbségen egy egész láda pezsgőt vehetsz. Ennyit nem tudsz leinni útközben. :D Persze tudom, a feeling óriási lehet, de nem nagyon éri meg. :)

Business Class-on utazni úri huncutság, amit már cégek is ritkán engednek meg maguknak, max. a nagyfőnökök utaznak így.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, a Business Class és akár a fapados repülőjegy közötti árkülönbségen egy egész láda pezsgőt vehetsz. Ennyit nem tudsz leinni útközben. :D Persze tudom, a feeling óriási lehet, de nem nagyon éri meg. :)

Business Class-on utazni úri huncutság, amit már cégek is ritkán engednek meg maguknak, max. a nagyfőnökök utaznak így.

 

 

Tudom, csak hülyéskedtem. :D Fapadossal megyünk. Eszem ágában sem lenne azért fizetni, hogy adjanak pezsgőt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, a Business Class és akár a fapados repülőjegy közötti árkülönbségen egy egész láda pezsgőt vehetsz. Ennyit nem tudsz leinni útközben. :D Persze tudom, a feeling óriási lehet, de nem nagyon éri meg. :)

Business Class-on utazni úri huncutság, amit már cégek is ritkán engednek meg maguknak, max. a nagyfőnökök utaznak így.

PEdig egy Dubai-New York repülő járat időben se kevés, szóval itt nagyon fontos a kényelem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csalódást keltettek a szavai. Mi az, hogy nem lesz börtön show?! Igenis legyen! Rakjanak be pár kamerát a cellájába, meg öt-hat kancigányt, pluszban szolgáltassanak ingyenes(!!!) mobilszámot a nézőknek, hogy minden nap megszavazhassák, hogy ki ne jöjjön ki onnan. A műsoridő meg minimum öt éves legyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nem kell túlzásba esni. Vannak nála sokkal nagyobb gazemberek is, és ráadásul neki még esélye van rá, hogy normális útra tér. Én nagyon jó színésznek tartom, és remélem, hogy sikerül végre leküzdenie magában ezeket az eltévelyedéseket, szevedélybetegségeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csalódást keltettek a szavai. Mi az, hogy nem lesz börtön show?! Igenis legyen! Rakjanak be pár kamerát a cellájába, meg öt-hat kancigányt, pluszban szolgáltassanak ingyenes(!!!) mobilszámot a nézőknek, hogy minden nap megszavazhassák, hogy ki ne jöjjön ki onnan. A műsoridő meg minimum öt éves legyen.

 

 

Legalább őszintén megbánta sokakkal ellentétben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenki fellebbez, amíg lehet, ilyen a jogrendszer. Egyébként meg nem kell messzire menni hasonló esetért, Robert Downey Jr. is ült börtönben, aztán nagyobb sztár lett, mint előtte volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skaccok, de megszívtam ezzel a k*rva szeles idővel :para: ( Mondjuk így tanul az ember) Szóval annak rendje és módja szerint szépen, rendesen begyulladt az arccsontom. Most kb mint a téli élelemgyűjtögetésbe kezdett hörcsög, úgy nézzek ki. Szóval nuku Dunaparti séta, nuku kerékpározás.....Míg tart ez a h*lye idő.

(Pedig egyszer már megszívtam mikor nyáron jött rám a ventilátor huzata. )

 

 

Jaja, "Junior" is ugyanúgy megérdemelte, de hogy hazai pályán maradjunk elég csak Császár Elődöt felhozni példának. Köszöni szépen, élvezi is a szabad életet miután eltette láb alól a fiatal rendőrt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval annak rendje és módja szerint szépen, rendesen begyulladt az arccsontom.

Így jár az aki kimegy a házból :D

Nézd meg engem, én soha nem megyek ki, csak ha suliba vagy dolgozni kell menni. Velem ilyen nem történhet meg (főleg, hogy nem tudok biciklizni :lol: )

 

Amúgy jobbulást, most legalább nem kell attól félned, hogy részeg biciklizés miatt lecsuk a rendőr :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobbolást Oldie!

 

Eszetlen egy idő van, az fix. Délelőtt a városban jártam föl s alá, ezalatt megfagytam, megsültem és megáztam, attól függően, hogy éppen fújt a szél, sütött a nap vagy esett az eső (kombinálva hál' isten délelőtt még nem volt :)).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most kaptunk egy ilyen e-mailt, hátha érdekel valakit:

"Bonnie & Clyde - A nagy könyvrablás

 

Az Antikvarium.hu keresi 2011 legügyesebb banditáit!

A nagy könyvrablás játékunkban egy párost keresünk: két embert, akik elég ügyesek ahhoz, hogy elkövessék az évszázad legnagyobb rablását!

A legtalpraesettebbek elvihetik játékunk fődíját:

 

A nyertes páros, Bonnie és Clyde kifoszthatja

az ország legnagyobb antikvár könyvraktárát!

 

A könyvrablók bármennyi könyvet összeszedhetnek az Antikvarium.hu központi, 1200 m2-es raktárában, és annyi ingyen könyvvel térhetnek haza, amennyit a páros egyik tagja a két lábán képes kivinni a raktárból.

 

Emellett minden játékos garantált nyereményben is részesül!

 

Gondolkodtál már azon, hogy hány könyvet tudnál megszerezni, ha ingyen választhatnál 300.000 kötet közül?

Nem?

Hát most itt az ideje!

Készülj, mert az akció holnap délelőtt 10 órakor indul!

Kalandra fel!

 

Üdvözlettel:

Weiser István

 

Ui.: Az év kalandja holnap indul. Neked megvan már a párod? Ha nincs, az éjjel még átgondolhatod, kivel rámolod ki az ország legnagyobb antikvár könyvraktárát!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Hallgass az öreg vén rókára. :D Semmilyen körülmények között nem szabad biciklire ülni május 2.-a elött. Már tőlem is kérdik hogy miért nem járok bringával dolgozni? Hát pont ezért. Májusban már kizárt hogy nappal 20 fok alá menjen a hőmérséklet, lehet nyugodtan bringázni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos: ehhez linket esetleg nem tudsz adni? Az antikvarium.hu-n semmi erre utaló utalást nem találtam.

Majd 10-kor lesz hozzá írás az oldalon! Ez csak előzetes, hogy az emberek fel tudjanak készülni.

Többet én se tudok róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, jobbulást.

Igenis értettem, már elfogyasztottam másfél kiló gyulladáscsökkentőt. Érdekes egy éjszakám volt, maradjunk annyiban. ;)

 

 

Oldie: Hallgass az öreg vén rókára. :D Semmilyen körülmények között nem szabad biciklire ülni május 2.-a elött. Már tőlem is kérdik hogy miért nem járok bringával dolgozni? Hát pont ezért. Májusban már kizárt hogy nappal 20 fok alá menjen a hőmérséklet, lehet nyugodtan bringázni.

Nade ha nekem annyira viszket! :D Anno semmi gond nem volt abból mikor télen mínusz tizenhárom fokban bringával mentem át Gödre melózni. Most meg.... :S K*rva öregedés. És mint kiderült, a pofámon se olyan vastag a bőr :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.