Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Csak az irányvonalat akartam belőni kicsit humorosan, hogy ha valami szabotázs lett volna az oldal ellen, kik lehettek volna. :)

Én is erre gondoltam azért kérdezősködtem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem spec arról ugrott ez be, mert a gimnáziumi évek alatt padtársam állandóan ezzel a hülyeséggel jött, hogy meg tudom-e csinálni. Kis-Gyűrűs ujj, és középső-mutató ujj összeszorítva, és azokat meg összeérinteni párba. Ne mondjátok hogy nem tudjátok miről beszélek. :) Elvileg vulkániai köszönés vagy mi a szösz, de ezt úgy mondom, hogy egy star trek részt se láttam. De 4.re megtanultam ezt a ****t. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem azt az oldalt csinálta valami Grek nevű csávó?Aki aztán írogatta a fikázó kritikákat a prequelről?

Nem. Geek az swforever honlapot csinálta (ez a név mennyira abszurd már ha geek-re gondolok). A végén már inkább átkeresztelhette volna swnever.hu -ra, de mielőtt ez megtörténhetett, bezáratta a Lucasfilm. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, arra az esetre emlékszek. :) Mikor a nyittóoldala helyett az a Lucasfilm-es üzenet jelent meg jó darabig. Pedig annak az oldalnak a nyitóoldala tetszett annó, azzal az ep2-es képpel. :)

 

ui: A Kashyyyk conceptek voltak anno a kegyelemdöfést jelentő hyperspace feltöltött anyagok?

Szerkesztve: - Coce_Plant
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az tényleg így van.  :)

De miért ujjösszeérintősek a vulkániak?

Coce már viszonylag jól összefoglalta, de íme, egy kép szemléltetésnek:

vulcan-fc-llap-t.jpg

 

Ez a kézfogás náluk, általában még azt is mondják mellé, hogy "Hosszú és eredményes életet!" (leggyakoribb fordítás).

És tényleg nem tudja ezt mindenki megcsinálni, a 8. filmben (Kapcsolatfelvétel - legjobb rész; a kép abból van) van is erről egy vicc. A csávó, akinek mutatja ez a vulkesz a kezét, nem bírja utánna csinálni, ezért inkább kezet nyújt, és azt feleli a "Hosszú és..." szövegre, hogy "Kössz". Ezzel lerendezték az emberiség első kapcsolatfelvételét egy idegen fajjal :)

Szerkesztve: - Coce_Plant
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ui: A Kashyyyk conceptek voltak anno a kegyelemdöfést jelentő hyperspace feltöltött anyagok?

Igen, ugyanis geek fellázadt a Lucasfilm aljas pénzbehajtó akciója ellen (a'la Hyperspace). Kirakott az oldalára minden offical cuccot, aztán meg ő faragott rá. Elmondása szerint tudta, hogy így lesz....

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, arra az esetre emlékszek. :) Mikor a nyittóoldala helyett az a Lucasfilm-es üzenet jelent meg jó darabig. Pedig annak az oldalnak a nyitóoldala tetszett annó, azzal az ep2-es képpel. :)

Ennek az esetnek a felidézése most egy ezredmásodpercre megijesztett... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kínai kaja nagyon jó! Kár, hogy nem futottunk össze, én is voltam ma a Plazában. Az egyetlen gond vele, hogy nagyon kicsi. Szoktam odajárni, főleg barátnővel :) A bowling rész is frankó, én szeretek játszani, meg van is hozzá teheteségem :)

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.