Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Pedig kultúráltan ment a diskurzus, nem értem mi ezzel a baj.

Persze, mindig így kezdődik. A csapból is ez folyik, tessék máshol eszmét cserélni a sok iq huszárral. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, mindig így kezdődik. A csapból is ez folyik, tessék máshol eszmét cserélni a sok iq huszárral. :)

 

De IQ huszárokkal nem éri meg, mert csak vita van. Nute-al kultúráltan beszélgettünk csak, arról meg hogy más nem tudja hol a határ, szerintem nem mi tehetünk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De IQ huszárokkal nem éri meg, mert csak vita van. Nute-al kultúráltan beszélgettünk csak, arról meg hogy más nem tudja hol a határ, szerintem nem mi tehetünk :D

Soha ezen a fórumon nem voltak akkora indulatok mint amikor szóba jött a politika. És soha nem fordult elő, hogy egyik fél meggyőzte a másikat. MINDEN esetben annyi történt hogy páran felcukkolták/cukkoltuk magunkat és ennyi. Ennek semmi értelme és a legutóbbi nagy perpatvar után lett eldöntve, hogy ez a téma sztornó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam a politika olyan, mint a vallás. Sosem érdekelt és nem értettem azokat, akik hisznek, meg bíznak ilyen "felsőbb" dolgokban. Már több milliárdszor kiderült, hogy aki naponta jár templomba, ugyanúgy elütheti egy kocsi, mint aki sátánista. Az meg tök mindegy ki irányít éppen, ha más kerül a székbe, akkor azzal kezdi, hogy lerombolja és építi a saját birodalmát...a nagy emberek megélnek belőle, meg szórakoznak, a kicsinek meg dobják a morzsákat, hogy amíg veszekednek a ballépéseken, vagy éppen jobbon, addig is nem azzal vannak elfoglalva, hogy hova tűnt a pénzük. A politikusokról meg annyit, hogy építenék egy Grievoust, de őt nem a Jedik, hanem a "képviselők" ellen hangolnám, aztán egy gyűlésen beengedném, kicsit csökkentse az amúgy is nevetségesen magas taglétszámot. Az azonban nagy baj, hogy általában a létszám ilyen összeröffenéseken elég alacsony, meg alvó emberek lemészárlásában, nem hiszem, hogy sok örömét lelné...

 

-Concentrate fire on the closest Politician Car!

-Which one Sir? They are so many! We are outgunned.

-I don't care, our ship is unstoppable!

-Roger, roger!

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Soha ezen a fórumon nem voltak akkora indulatok mint amikor szóba jött a politika. És soha nem fordult elő, hogy egyik fél meggyőzte a másikat. MINDEN esetben annyi történt hogy páran felcukkolták/cukkoltuk magunkat és ennyi. Ennek semmi értelme és a legutóbbi nagy perpatvar után lett eldöntve, hogy ez a téma sztornó.

 

Itt épp nem meggyőzni akartuk a másikat, de okay, ha nem lehet akkor nem.

 

FlóriBá: Szívemből szóltál :D

 

Amúgy Ody, elég lett volna csak a politikai részt kitörölni, mert hozzászóltam a Net lekapcsolós témához is.:)

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, mindig így kezdődik. A csapból is ez folyik, tessék máshol eszmét cserélni a sok iq huszárral. :)

Ok, megértettem. Nem olvastam a korábbi hsz-t h ez itt tilos.

 

Ui: Előtte direkt megnéztem a szabályzatot, hogy tiltja-e a politikai témájú dolgok megbeszélését, mivel sok más fórumon ilyen témáról nem lehet beszélni (magam is voltam moderátor). Mivel ennek a tiltását itt nem láttam, ezért reagáltam NorbiLordi hozzászólására. De most már tudom, hogy nem lehet, elnézést kérek az előbbiekért, többet nem fordul elő.

 

Egyébként nem lett volna vita, mert egyetértettünk mindenben :D

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha volt barátnő, akkor kit érdekel? :) Felénk tartja a mondás, hogy kétszer ugyanabba... sosem lépünk bele! :) Na meg a másik, hogy egy igaz szerelem sosem végződhet barátsággal, szóval én sosem tartottam a kapcsolatot egy volt barátnőmmel sem. Na jó egyel igen, de annak testi okai voltak! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a topic címe, hogy egyéb FONTOS! A politika és a vallás pedig nem fontos dolog a fórumozók nagy részének, vagyis én úgy vettem ki. Tehát, hogy úgy nézzük nem ide való. A másik meg, hogy két dolgot állít egymással szemben és úgy fordít szembe, akár normális embereket is, hogy közben a vitán kívül mást nem tudnak tenni az ügyért...kár olyan dolgokon vitatkozni, amik tőlünk függetlenek és amúgy is a pénzen kívül másról nem szólnak. Az meg még rosszabb, amikor valaki a történelmet is belekeveri, meg, hogy anno mi volt...attól a falra tudok mászni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyikkel mint, mondtam én is, nem is volt az a húdenagy szerelem, csak 7hónapig tartott, de ha megyek le Keszthelyre mindig van hol aludnom, meg van kivel elmenni bulizni. Mondjuk ő anime fan és annyi sört iszik meg, mint én, meg egész nap a Assassin Creed-el tolja, szóval nem az a tipikus szőke, így jobban érthető, hogy miért viszonyulok így hozzá! Jah és múltkor írt nekem egy programot, amivel tök könnyen rendszerezni tudom a már meglévő filmeket és kategórizálhatom is őket. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyikkel mint, mondtam én is, nem is volt az a húdenagy szerelem, csak 7hónapig tartott, de ha megyek le Keszthelyre mindig van hol aludnom, meg van kivel elmenni bulizni. Mondjuk ő anime fan és annyi sört iszik meg, mint én, meg egész nap a Assassin Creed-el tolja, szóval nem az a tipikus szőke, így jobban érthető, hogy miért viszonyulok így hozzá! Jah és múltkor írt nekem egy programot, amivel tök könnyen rendszerezni tudom a már meglévő filmeket és kategórizálhatom is őket. :)

 

Minden kocka ilyen nőről álmodik :D Szerencsés vagy :)

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvastam egy cikket, amikor egy 35 (!!!!!) éves punkot megkérdeztek, hogy mit vár még az élettől, annyit felel: " A végét"

Én nem szoktam így feladni, Ben szerintem te se tedd. Így ismeretlenül nehéz jó tanácsot adni...de...AZ ERŐ, AZ Erő veled van!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz, Flóribá, de az igazság az, hogy már rengeteg mindent megpróbáltam... és mindig ugyanoda lyukadok. Nem értem, én miért szolgáltam rá jobban a szenvedésre, mint a sok bűnöző, mocskos gyilkos odakint a világban? Csak egyetlen dolgot szeretnék. Olyan nagy kérés ez?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenki átesik válságosabb periódusokon, hidd el, lesz ez még másképp is. Persze tudom, hülyén hangzik ez így, egy idegentől a fórumon... :(

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, Gunray, hidd el, nem vagy idegen és jól esik a biztatás, még így, fórumon keresztül is. Viszont ez sajnos nálam ez nem átmeneti állapot, évek óta ugyanitt vagyok. Szerencsétlen Ahsokára vetítem ki a f*szságaimat, amit bár nem szeretnék, de tenni se nagyon tudok mit ellene... :pfff::roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól függ, hogy mit szeretnél, mert ha úgy nézzük akkor neted van, áram is van a házban, számítógéped is van, ez már sokkal több, mint ami egyeseknek megadatott. Lehet rosszul próbálod, vagy rossz helyen...

Abból fakad minden, hogy... hogy is mondjam, nem vagyok épp jóképű... de ez még nem is lenne gáz, mert nem egy ocsmány ismerősömnek olyan csaja van, hogy bepisilsz... a duma is rengeteget számít. De nekem valamiért az is béna, ebből a 2 kombóból peidg kikövetkeztetheted, hogy állok a csajokkal illetve ők velem. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól függ, hogy mit szeretnél, mert ha úgy nézzük akkor neted van, áram is van a házban, számítógéped is van, ez már sokkal több, mint ami egyeseknek megadatott. Lehet rosszul próbálod, vagy rossz helyen...

Sokkal jobb ha az ember nem ezekhez méri a boldogságát...legfeljebb csak a boldogulását. Fogadja el magát az ember olyannak amilyennek megteremtette a vén salabakter vagy amilyet éppen a gólya hozott és lépjen ezen túl kezdve valamit az életével.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokkal jobb ha az ember nem ezekhez méri a boldogságát...legfeljebb csak a boldogulását. Fogadja el magát az ember olyannak amilyennek megteremtette a vén salabakter vagy amilyet éppen a gólya hozott és lépjen ezen túl kezdve valamit az életével.

De hogy lépjek túl ezeken, ha nap mint nap az arcomba kapom ezen hiányosságaimat? Szeretni és szeretve lenni. Olyan nagyon nagy kérés ez, vagy velem van a baj?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.