Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nabopolasszar: kicsit eltérnék a tárgytól. Te miért Nabu-apal-uszur újbabiloni királyról nevét használod itt profilnévként? :) Lehet hogy már ez felmerült, csak elkerülte a figyelmem. :) (részben töri szakos vagyok, és szeretem az ókori közel-kelet történetét)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nabopolasszar: kicsit eltérnék a tárgytól. Te miért Nabu-apal-uszur újbabiloni királyról nevét használod itt profilnévként? :) Lehet hogy már ez felmerült, csak elkerülte a figyelmem. :) (részben töri szakos vagyok, és szeretem az ókori közel-kelet történetét)

Kellett egy olyan nick, amit a legelvetemültebb ember sem választana rajtam kívül, úgyhogy felugrottam a Wikipediára és elkezdem kevésbé ismert ókori uralkodókat keresni. Innen pedig már tök véletlenül esett rá a választásom. (Igazából nem a legjobb, mert 13 karakterből áll, viszont sok helyre csak 12 karakter engedélyezett mint felhasználó név)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hittem Ody tegnap esti beírása egyértelmű volt. Nem szeretném meglátni legközelebb, hogy újabb oldalt szemeteltek tele privát dolgokkal. Szapulni egymást, trollt etetni ott kell.

Rendben, részemről egyszeri dolog volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

pl ilyet használnak:

Ezt inkább jobb lett volna úgy publikálni hogy ne szúrjon közvetlenül szemet.

 

 

Tudom hogy nem a hitlerit használják, de Hitler ezt vette át tőlük.

Itt meg ki is lehetett volna inkább hagyni a HSz-ből a képet. Úgyis többször szóba került már a mellékletek válaszokból való kihagyása. Többször is felmerült bennem hogy felhívom rá a figyelmed de mivel időközben a váltakozó hatás miatt ráuntam a figyelmeztetgetésekre annyiban is hagytam. Plusz amúgy se vagyok rendfenntartó közeg. Ez a mostani eset viszont arra sarkallt hogy mégis szóljak.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja erre magamtól is rájöttem. Nem mintha érdekelne az a téma. Attól hogy le lett zárva azok a képek még láthatóak és nem hiszem hogy úgy is kell maradniuk ha már ott vannak.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja erre magamtól is rájöttem. Nem mintha érdekelne az a téma. Attól hogy le lett zárva azok a képek még láthatóak és nem hiszem hogy úgy is kell maradniuk ha már ott vannak.

Túlreagálod. Azok csak képek, semmi több. Ősi szimbólumok.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Segítséget szeretnék kérni. Van ez az oldal:

Linkjeim

Itt fent vannak a részek HD-ben is, de én letölteni szeretném őket. Illetve, az elsőnél írja, hogy download, de igazából nekem semmit sem csinál, csak forog fent egy karika. Másoknál is így van, illetve, hogy tudnám mégis leszedni magamnak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna le kell lépnem egy darabig a békesség miatt. Az okokat nem firtatnám(illetve pontosan tudjátok), ha valaki szeretne valamit az elér priviben. Egyszer vissza fogok jönni. A mai beírásaim is ezért születtek. Egyszerűen nem bírom elviselni az illetőt és amig itt van nem is fogok fórumozni itt. Annyira gyűlölöm hogy nem tudom elmondani. Sajnálom ez van. Így tesz tönkre egy nagyon jó társaságot egy ilyen.. ide képzelje el mindenki mit írtam volna.. Undorodom és megvetem az ilyen alakokat.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Összefoglalnám hogy miért is nem voltam 3 napig. Először is nem bírom már elviselni Flóribát. Engem megtanítottak egy értékrendre és ő nincs benne. és soha nem is lesz. Másodszor ez a fórum felépített egy normális józan gondolkodású közösséget. Nem vagyok hajlandó eltűrni Flóribá felsőbbrendüségből adódó baromságait. Minden ok ha ő csinálja, ha a másik akkor nem és semmi, ismétlem semmi alázat nincs benne. Én nem ehhez adtam a nevemet és addig nem is fórumozok amig ez a retardált barom itt lesz. Nehéz döntés volt de meg kellett hozni. Nem azért érek haza kicsit fáradtan hogy ennek a marhának az öntömjénező marhaságait hallgassam. Elég volt ebből. Nem ide való mindenki tudja mégis én vagyok a majom aki ezt szóba hozza. Emberileg ég- és föld a különbség köztünk és őközte. Lehet elkenni a sz*rt de attól még büdös marad.

Egy biztos. elért valamit és az az hogy én tiplizek innen amig ő itt van. Igen ittasan elég vadbarom vagyok de őszinte. DE józanul is megmondom ha valami nem teszik. Kedvelem az ittenieket ,sőt de annyit nem ér hogy Flóribá miatt baj legyen. Igen péntekenként iszom pár sört mint ma is. De ettől nem lesz elviselhetőbb Flóribá aki egy nyomorult privit nem tud írni. Innen tudom százra hogy kamuzik és kiröhög mindenkit.

Azaz amig Flóriobá csak egy szót ide beír addig én eltünök a francba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De láthatóan nem tudja figyelmen kívül hagyni ilyen-olyan okok miatt. Az elmúlt hetekben többször is értekeztem erről Frenkie-vel, mi több, Flórival is, mindketten tudják, hányadán állok a kérdéssel és velük. Sokat is kellett utánuk törölgetnem, nehogy Ody még egyszer elsötétítéssel sújtson minket (ami teljesen jogos, csak olyan, mint a játékoknál a másolásvédelem: nem azt bünteti, akit kellene). Az biztos, hogy ez így ebben a formában nem folytatható. A toleranciának is van határa. Szerintem bőségesen kitoltuk a határt.

Az biztos, hogy Frenkie felé jóval tágabb ez a határ, amit Flóri jogosan róhat fel, de (bocs Donát, én nem értek egyet a "mindenkit kezeljünk egyenlően" elvvel) ő nem indított jól. Rossz indításból pedig nehéz jó folytatást kihozni, pláne, ha nem is törekszik rá az ember. Márpedig én ezt érzem, mi több, szerintem Flóri erre még rá is játszik.

Ennek ellenére (és éppen ezért sajnos) Frenkie kapott ma reggel tőlem ultimátumot (noha akkor még nem olvastam az ide írt bejegyzéseit, de az sem változtatott volna a dolgon), hogy a következő flame war indításánál (már amennyiben ő kezdi) javasolni fogom a bannolását. Az utóbbi kettőt ő kezdte, durván szélsőséges megnyilvánulásai voltak és megszámolni is nehéz lenne, hányszor tett már ígéretet nekünk arra, hogy ha iszik, nem fórumozik. Ez utóbbi esetben ráadásul bárkinek nekimegy. Pedig akik személyesen ismerik, tudják, hogy még ittasan sem tolt le senkinek a torkán shotit, nem vert el egyikünket sem. de az internet felszabadít és elszabadít, pláne, ha nincs kontroll.

Mindezek mellett Flóri is megkapta a figyelmeztetést arra vonatkozólag, hogy ha nem változik, ugyanúgy banolást fogok javasolni. Mert azért az gáz, hogy rövid itt léte alatt annyi panaszt szedett össze, mint Frenkie öt év alatt. Mégis, újoncként neki még meg van szavazva a megváltozás, idomulás bizalma.

Szóval ez van. Vagy mindkettő megváltozik, vagy az egyikük, vagy valamelyik, ne adj isten, mindkettő megy, mert nekem mocskosul elegem van abból, hogy reggel feljövök, és olvasnom kell a veszekedésüket, meg takarítanom azokat, mert képtelenek egymást legalább levegőnek nézni. Kár lenne bárkit elveszteni ilyen baromságok miatt, ám ha a szép szóra nem hallgatnak, akkor nincs más választás, mint a drasztikus lépés. Sajnos. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jómagam is Frenkie-vel értek egyet a kérdésben, de annyit nem ér a dolog, hogy balhét csináljak miatta. Sajnálom, hogy Frenkie elmegy, mert szerintem jó arc, mondhat bárki bármit. Akiknek meg ittasan nekiugrik, szerintem teljesen jogosan teszi, de tényleg nem ér meg az egész annyit, hogy fórumzárás legyen az oka a veszekedéseknek. Sajnos egyeseknek tényleg erőteljes, közösségbomlasztó hatása van, de szerintem vagyunk olyan masszív közösség, hogy ezen felül tudunk emelkedni. Frenkie, ha gondolod, az SW Könyvek vagy Képregények topikban is szívesen látunk, FlóriBá tapasztalataim szerint nem látogatja azokat, meg az EU-t nem kedvelők java része sem. Tudom, te sem voltál oda érte sokáig, de olvastál már egy-két könyvet, ha jól tudom, még a Darth Bane trilógia után is gondolkodtál azon, hogy belekezdj egybe. :) Szóval ott mindig szívesen látunk, ha gondolod. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akiknek meg ittasan nekiugrik, szerintem teljesen jogosan teszi,

Sajnos pont ez az, hogy nem teszi jogosan, főleg nem elveszítve minden kontrollt, ilyenkor kezdődnek a minősíthetetlen hozzászólások, és a többi. Dzséjt jól leírta alább a helyzetet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt nem értem, hogy ha valakit nem kedvelünk, akkor miért kell nekiugrani állandóan? Ha egyszer nem kedveljük akkor le kell sz*rni, nem kell észrevenni. Nem olyan nehéz ez szerintem.

Azonban sajnos előfordulnak bizonyos provokatív jellemek, akik nem hagynak nyugodtan ignorálni és itt nem Frenkie-re és FlóriBára gondolok, de ez most mindegy, sajnálom, hogy így alakult, de remélem még látjuk viszont Frenkie-t. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azonban sajnos előfordulnak bizonyos provokatív jellemek, akik nem hagynak nyugodtan ignorálni és itt nem Frenkie-re és FlóriBára gondolok, de ez most mindegy, sajnálom, hogy így alakult, de remélem még látjuk viszont Frenkie-t. :)

 

Akkor is meglehet tenni hogy nem vesszük észre. Tapasztalat. Frenkie-t én is sajnálom, bár nekem FlóriBával sincs bajom. Ki ilyen ki olyan. Lassan már ott fogunk tartani hogy zárt fórum lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.