Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nálunk a családi ajándékozás vasárnap szokott lenni. Hétfőn az osztálytársakkal megyünk a lány osztályársakat locsolni, akik rendszerint annyi sütivel és csokival halmoznak el, hogy nap végére rosszul leszünk :D .

Szerintem is ez még a normálisabb megoldás, mi sosem ittunk semmit ezen a napon, pedig manapság az dívik, hogy minden helyen egy kicsit, aztán délre tele vannak az árok széttört tojásokkal, meg részegekkel... Szerintem nem belülről kell locsolni, inkább kívülről.Még ma is jobban örülnék egy finom zserbónak, vagy egy márkás csoki nyúlnak, mint 2deci házipálesznek... Én félre tettem egy szódás szifont holnapra, a húgomnak és a két nőstény kutyánknak. Anyámnak, meg jó lesz a kölni, szerintem megromlott, mert kannás bor szaga van! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk azért se volt eddig pia, mert szülők is ott voltak, és mivel fiatalkorúnak számítottunk, eszükbe se jutott kínálni. Most már egy páran betöltötték a 18-at, de nem hiszem, hogy ennek ellenére olyan nagy piálás lenne, ami nem is baj, mert nem (feltétlenül :evil: ) kell ahhoz alkohol, hogy jót szórkozhassunk .

 

Anyámnak, meg jó lesz a kölni, szerintem megromlott, mert kannás bor szaga van! :)

:lol: És mivel érdemelte ki az ilyen fokú megbecsülésedet ez a derék asszony? :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A főzés "tudományával". 1éve kifőzte a sonkát és a sós vízbe, rakott betűtésztát, az volt neki a leves... Meg "véletlenül" azon a gépen amit neki adtam, de arról torrentezek, törölte a letöltések mappát és így odalett 45 giga, még ki nem írt és fontos adat... Plusz a lenti szobámban van a gép, 2hete amíg facebookozott, beengedte a kiskutyát és az meg szétrágta a Sony fülhallgatóm vezetékét, de teljesen. Karácsonyra kaptam és nagyon jól szólt. :( Szóval ezek így együtt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog húsvétot mindenkinek :)

Nálunk ilyen szokások már nem mennek, mindenki elég felnőtt, hogy hagyjuk a fenébe az egészet. Legalább nyugi lesz (elvileg) :) Anyákkal való hadakozás mindenféle őrültség miatt itt is szokott lenni, mondjuk a lentiek elég "érdekes" esetek. Még jó, hogy anyám egyáltalán nem ért a gépekhez :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kellemes Húsvéti Ünnepeket! :) Lányoknak pedig kevés locsolót, csak épp annyit, hogy ne hervadozzunk. :D

 

Akkor nem csak nálunk szokás ez :D .

Nem bizony, nálunk is ma reggel kellett körbeszaladni a kertet az ajándék csokikért. :) Izgultam is este, hogy ne essen reggel az eső.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lányoknak pedig kevés locsolót, csak épp annyit, hogy ne hervadozzunk. :D

 

Nem bizony, nálunk is ma reggel kellett körbeszaladni a kertet az ajándék csokikért. :) Izgultam is este, hogy ne essen reggel az eső.

Szerencsém van, nálunk 0-ra tehető a locsolók száma :D

Örülök, hogy sikerült a kertes program :) Nálunk egész nap süt a nap, szóval az eső most megkímélt minket is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csináltam egy kis kekszszalámit, meg a húgom nekiállt egy Fekete Rózsa nevű sütinek, de ami a neten kép van és ami a tepsiben, az meg sem közelíti egymást. Amúgy ízre nagyon jó, pudingos, mákos, kicsit bejglis beütésű cucc.

 

Itt csak reggel esett egy kis eső, most végre nyugalom van, ki is vittem a kutyákat, de ma kaptak az ebédből megmaradt csontokból, így kis-nagy dolog, aztán igyekeztek is vissza a házba, védeni a maradékot. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog Nyuszit mindenkinek! A lányoknak sok locsolót!

Itt a Húsvét itt a nyúl, UTE-Fradi 3-0. Ez így magyarosabb szerintem Oldie :D

Annál nincs magyarosabb amikor '86-ban elkentük a brazilok száján a mosolyt. :P:D Egy csoda volt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csináltam egy kis kekszszalámit, meg a húgom nekiállt egy Fekete Rózsa nevű sütinek, de ami a neten kép van és ami a tepsiben, az meg sem közelíti egymást.

Ez gyakran így van, az én pogim sem olyan lett, ahogy a neten kinézett, ellenben úgy önmagában nem volt rossz látványra, és a lényegi részével meg pláne nem volt semmi gond, befaltunk egy csomót belőle. Egyébként a netes házi receptekkel vigyázni kell, gyakoriak a félreírások :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kekszszalámi jó lett, meg is ettem majdnem a felét, most meg úgy nézek ki, mint Jabba. Kedden majd mehetek ledolgozni! :)

Holnap két böngészős játékban is extra nap lesz, tojásokat kell gyűjteni, meg ha meglátod a nyulat kattintani kell rá és harcolhatsz vele! Reggel meg sonka+tojás+hagyma kombóval indítók! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.