Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

A messzi jövőnket... szép is lenne. Én per pillanat semmilyen jövőt nem tudok elképzelni az emberiség számára, ami túl nyúlna néhány ezer éven. Ez a faj pusztításra és pusztulásra ítéltetett, a kérdés csak a mikor.

Hát lehet, hogy nem leszünk hét milliárdan... de hogy senki? Én is pesszimista vagyok, de még pesszimistán se látom hogy tudnánk kihalni. A túléléshez ugye nem kellenek nagy civilizációk: elég akár egy békéscsabányi ember is... már az is közel százszorosa például -ne értse senki félre az összehasonlitást- az egyes gorillafaj populációknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát lehet, hogy nem leszünk hét milliárdan... de hogy senki? Én is pesszimista vagyok, de még pesszimistán se látom hogy tudnánk kihalni. A túléléshez ugye nem kellenek nagy civilizációk: elég akár egy békéscsabányi ember is... már az is közel százszorosa például -ne értse senki félre az összehasonlitást- az egyes gorillafaj populációknak.

Ha most mondjuk egy világháborús sémához kapcsolnánk a kihalás tényét és eltekintünk attól, hogy egyik napról a másikra pusztulna ki mind a hét milliárd ember, nem nehéz elképzelni azt, hogy a mai tömegpusztító fegyverek hatására ( nukleáris, vegyi, biológiai) olyan szintre süllyednénk vissza ( általános sugárszennyezés, totális áramellátás hiánya ) hogy baljós lenne onnan felemelkedni, de nem csak nekünk hanem a környezetünknek is. Egy ilyen háborúban nem csak magunkat írtjuk ki véglegesen, hanem minden más élőlényt is. A legnagyobb esélye (ami csupán pár hónapnyi előnyt jelenhet) azoknak lesz, akik eddig is megéltek áramszolgáltatás nélkül és valami elszigetelt helyen élnek.

Abba meg kár ringatni magunkat, hogy úgyse merik bevetni ezeket a pusztító fegyvereket. Dehogynem. Lesz az az őrült aki majd megnyomja a gombot az utolsó vízkészletekért ( a legnagyobb hiány tiszta, iható vízből van a Földön), de ezzel párhuzamosan a további nyersanyagok tulajdonlásáért is képesek lesznek meghozni a végső döntést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ma vettem egy ilyen fülhallgatót, durva, hogy 2000ért megkaptam, a neten mindenhol drágábban akarják adni! :)

Linkjeim

 

Előtte Panasonic volt, vagyis most azt használtam, mivel a kutya megrágta a régi Sony-t, de félelmetes, hogy ez mennyivel jobban szól és milyen erősek benne a mélyek. Amit én hallgatok, abban pedig ez a fontos! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hideg háborúban is úgy hitték, hogy úgyse lesz ennek a konfliktusnak vége nagy háború nélkül. Minden jóslás szerintem arra jó, hogy be lehessen idézni x év múlva hogy lám mennyire fogalmuk se volt mi jön. Én csak abban vagyok biztos, hogyha látnánk a jövőnket akkor olyasmit látnánk, amire egyikünk se számitana.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én számítok háborúra, Észak-Korea most készül kilőni egy rakétát amit nem néznek jó szemmel, Irán is atommal kísérletezik, amit szintén nem néznek jó szemmel. Engem kicsit a 2. vh előtti időkre emlékeztet. Persze az is lehet hogy nem lesz semmi ahogy Bomarr mondta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én számítok háborúra, Észak-Korea most készül kilőni egy rakétát amit nem néznek jó szemmel, Irán is atommal kísérletezik, amit szintén nem néznek jó szemmel. Engem kicsit a 2. vh előtti időkre emlékeztet. Persze az is lehet hogy nem lesz semmi ahogy Bomarr mondta.

Amiket írsz azok mondjuk még a "semmi kategoria" az én olvasatomban. Az hogy kilőnek egy-két atombombát, az azért picit messze van az emberiség eltűnésétől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az Irán körüli hercehurca fel van fújva, de inkább ezt nem fejteném ki, mert eléggé inkorrekt lennék politikailag. Én nem hiszem, hogy esetleges világégés a küszöbön állna, de mindenképp nagy átrendeződések várhatóak, ez egyértelmű, a mostani világrendszer bomlóban van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amiket írsz azok mondjuk még a "semmi kategoria" az én olvasatomban. Az hogy kilőnek egy-két atombombát, az azért picit messze van az emberiség eltűnésétől.

 

Itt nem épp az emberiség eltűnésére gondoltam ezzel, csak ahogy Gunray is írta, átrendeződések várhatóak, melyben ezeknek is szerepe lesz valszeg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki akarna egyáltalán harcolni ellenük Magyarországon? Nem mintha az amcsik tökösebbek lennének e téren, de azért valljuk be még senki sem látott zombit tehát nem tudhatjuk mi a jó és a rossz.

 

Vannak zombik, csak nem olyan értelemben ahogyan a filmekben. Bár ha itt voltál már akkor, akkor láthattad hogy bemásoltam CNN-es cikket, ahol azt írják le hogy változtat egy vírus gyerekekből "zombikat", akik csak néznek maguk elé, majd 1x csak piromániások lesznek, majd visszasüllyednek újra a semmittevésbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vannak zombik, csak nem olyan értelemben ahogyan a filmekben. Bár ha itt voltál már akkor, akkor láthattad hogy bemásoltam CNN-es cikket, ahol azt írják le hogy változtat egy vírus gyerekekből "zombikat", akik csak néznek maguk elé, majd 1x csak piromániások lesznek, majd visszasüllyednek újra a semmittevésbe.

Igen láttam azt, de ha el is fajulna a dolog akkor is szerintem nem a mi időnkben történne meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, megvolt az első képzés, most már nagyjából tudom, hogy mi akarnak tőlem...vállalati pénzügyi elemzőt. :) Jó, mert gazdasági nyelvvizsgám van, így azért tanultam ehhez hasonló dolgokat, magyarul is, meg volt 4félévig számvitel...jó, nekem 5, de csak mert annyira szerettem! :)

Megyek moziba, már Veszprémben is van 3D és végre könyveket is tudok venni, mert voltam az Alexandrádban...amúgy Warhammer és Star Wars, egy sorban, kérdeztem 1-2 dolgot az eladótól, ezt majd a könyvek témához írom.

A reggel 6órás kelés és a 4re hazaérés még nem olyan gáz, de pluszban a tanfolyam és a vizsgára készülés, már kicsit jobban megterhel, elszoktam én már ettől!

 

Láttam Grievous babát 4100, az mennyire húzós? Volt két fénykard hozzá, egy STAR WARS-os talapzat és még asszem egy kiegészítő cucc is.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha-ha. Amúgy köszi :)

Viszont a jóember azt is mondta, hogy a töltő csatlakozója belülről el van repedve és ha végigtörik akkor feletébb mókás lesz megszerelni..... Miért kell egy töltőcsatlakozó lik belsejének megrepednie, egyébként? :S Holnap kénytelen leszek szétszedni és megragasztani..... vagy kitalálni valamit. Hőre keményedő gyurma? :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah, hogy eddig laptopról volt szó...az úgy mindjárt más. A töltő, minél tovább folyik rajta át áram, annál melegebb lesz. Így a ragasztó kizárt, mivel belenyomod, bedugod, felmelegszik és belefolyik a laptopba, így az egészet szépen elrontod. Egy szervízben, blankolják neked a végét, és raknak rá új csatlakozót, így a legkisebb a kockázat.

 

http://www.msgplus.net/

Msn-hez még ez egy jó kiegészítő, finoman lehet vele hangolni és pl. láthatod, ha valaki rejtve jön fel! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.