Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Én sem vettem észre semmit különöset, a TV-ben hallottam, hogy az egyik nő mesélte, hogy milyen rossz napja van, megnéztem és akkor láttam a dátumot. Most meg pizzát sütöttem magamnak, végre egy kicsit pihenhetek, ott kint is rossz idő van, nem kell a kertben dolgozni.

Szóval marad a tanulás, meg a filmezés...az előbbiből elég volt, jöhet az utóbbi. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú...ilyen napot többet inkább ne. Reggel nehezen keltem, aztán alig értem el a buszt, utána meg egy büdös néni ült mellettem kb. fél úton. Aztán az út másik felén egy jó kis csaj telepedett oda, de olyan pacsuli szaga volt, majdnem hánytam. Jah amikor felhős lett az ég, beborult rendesen, elővette a rózsaszín, bogár szemüvegét, akkor kicsit hangosan nevettem és ő furán nézett.

 

A képzés ma mélyponton volt 9-15.10ig nyomtuk, 3 szünettel. Volt ott minden, jutalék, teszt, portfóliók, programok...A buszt sikeresen lekéstem, mászkáltam 1 órát Veszprémben, megtaláltam a Sárkánytűz szaküzletet. Az eladó éppen Space Wolf Warhammer figurát festett, beszélgettem is vele, de voltak Star Wars-os cuccok is, habár mondta, hogy azzal már nem játszik senki, csak dísz. Sajnos könyvekben még gányabb volt a helyzet, mint az Alexandrában, de ő azt mondta, hogy megrendeli, ami kell, lehozzák oda ingyen és így spórolok 700Ft-ot körönként, ami már nem rossz! Mondta, hogy terepasztalozni is szoktak, volt ott egy csomó makett. Azt azonban furcsálltam, hogy a játékokat egyáltalán nem ismeri, holott az újabbak már grafikában elég jól követik a W40.000 világát. Talán egyszer felmegyek és megnézek egy meccset, igaz mondta, hogy 4-5órásak...

 

Itthon meg Ajkán várhattam 1órát megint a csatlakozásra, addig sétáltam, itthon meg várt a sz*rabbnál sz*rabb ebéd...most végre van időm gépezni, de ma már filmezni se van nagyon erőm. De már csak két nap és vége ennek, utána jönnek a vizsgák!

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szoktam nézegetni ki mit csinál a lapon:

 

Frenkie Nézi a profilt. FlóriBá

Azért ezek a ténykedéskiírások nem mindig mérvadóak. Ha például rám írná ki akkor azt egyáltalán nem kell biztosra venni. Én például csak olyankor tévedek be nagy ritkán egyesek profiljába ha véletlenül a felhasználónévre bökök a felette levő téma helyett. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ezek a ténykedéskiírások nem mindig mérvadóak. Ha például rám írná ki akkor azt egyáltalán nem kell biztosra venni. Én például csak olyankor tévedek be nagy ritkán egyesek profiljába ha véletlenül a felhasználónévre bökök a felette levő téma helyett.

Az kizárt, hogy szeret? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi lennék miért kellett a hozzászólásod szerkeszteni! :)

Egyszerű. Szerkeszteni illetve javítani valót találtam benne. Csak tudnám minek kell ezt magyaráznom.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2* küldte el, mostanában szokása, lehet megfázott a fórummotor.

Szoktam nézegetni ki mit csinál a lapon:

 

Frenkie Nézi a profilt. FlóriBá

 

Húha! :)

 

Véletlen volt. A Megtekintésre akartam kattintani de a nicknévre sikerült. Sajna az igonárással az a gáz hogy elrejti ugyan a hozzászólást, de emiatt fogalmam sincs mire válaszolnak a többiek. Így néha megnézem a beírásodat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.