Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Na, ma kitanultam magam, most még kicsit netezek, aztán alvás, holnap meg vizsga. Remélem összejön, mert csak akkor mehetek a rá következőre, május elején. Lazítás képen csak egy filmet néztem meg, próbáltam olyat választani, ami legalább leköt.

Hétvégén kerti munkák és füvet is kéne nyírni, kis területen jó móka, de nálunk nagy a gyümölcsös és az önjárós is elromlott, marad a tologatós, tehát 4-5óra alatt meg is lesz... :S

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy érdekes nap volt, az biztos. A vizsgáztatónak akkora mellszőre volt, hogy össze tudta volna fonni a hajával. Voltak olyan dolgok, amiről nem is hallottam a tesztben, a kifejtős része pedig még a felügyelőnek is értelmetlenül hangzott mikor megkérdeztük tőle.

Mindegy, most megy a kavarás, egy másik céghez szerződünk le, vagyis a mentorunk átvisz, a fizetés ott majdnem a kétszerese lesz, és nem is kéne Veszprémbe feljárnom, csak Ajkára.

Azért hétfőn még teszek egy kört, 11.00kor a Bosszúállók 3D, majd ha vége eszek egy kis kínai kaját és utána jöhet a Csatahajó. Úgy érzem rám fér már egy kis szórakozás. Már nagyon várom a hétfőt! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha céget váltunk, akkor ott jóhogy más vizsgarendszer, más megtanulni valók, hiszen a termékek is mások. Amúgy férfi volt! :) Ha angolok lennénk ez már a mondatomból kiderült volna... :hehe: Tehát, ez a mai, ha megyünk akkor 70%ban értelmetlen volt, egyedül a pénzmosás és a részvény-kötvény dolgok egyeznek meg.

De az már milyen dolog, hogy valaki felvesz egy fekete inget, és a felső két gombot nem gombolja be, aztán ott ül a Pom Pom...nem is az, hogy ilyen David Hasselhoff féle, hanem 4-5 centis indák.... :chainsaw: Oda még ez is kevés lenne.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemigen néztem a Trekket. Pontosan milyen szituációból származik a kép? (Amúgy vicces, trekkie-knek köszönhetjük pl Mary Sue -t is. Sőt asszem a slash mint "műfaj' megnevezés is oda kötődik.)

 

Sok sikert így utólag is! Mi az, hogy egy férfi vizsgáztatóból csak a dekoltázsára emlékszel? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Sok sikert így utólag is! Mi az, hogy egy férfi vizsgáztatóból csak a dekoltázsára emlékszel? :D

 

Amikor elregélte, hogy ki milyen hibákat ejtett és hogy mikor lesz kijavítva, meg osztályozva, meg ezek, akkor mégsem nézhettem a szemben ülő nő 70%ban kitüremkedő melleit. Így is a vizsga nagy része alatt velük voltam elfoglalva...

Melyik legyen, melyik legyen.... A A A :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megrendeltem a két jegyet, holnapra. Fura, hogy mindenhol azt írják, hogy szemüveggel kb. 1500Ft a jegy, én a rendelésnél úgy választottam ki, hogy szemüveget is kérek és 1390-et hozott ki végül! :psycho:

Az első vetítés 11.00kor lesz, a Bosszúállók, aztán 15.00kor a Csatahajó, durva, hogy 50, azaz 50-al olcsóbb a 2. movie, és ebben ugye a szemüveg ára nincs is benne, mivel ez simán 2D-s. :shocked:

Sikerült jó helyeket bejelölnöm a rendelős képnél, a BattleShip-et az utolsó sor, közepéről nézem majd, szóval ütni fog! :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát bemutatták azt hogy Amerika a legnagyobb. Mint ahogy ma is. És aki kekeckedik velük az nem jár jól. Ennyi az üzenet, nem több.

Végülis Észak-Koreát, Vietnamot és Afganisztánt is olyan sikeresen szabaddá bombázták... Arról nem is beszélve hogy egy Osama nevű illető kiképzésekor mekkora öngólt rúgtak.

Kíváncsi vagyok melyik lesz a következő fejlődő ország, amibe beletörik majd a bicskájuk, de ha tippelnem kellene akkor egy afrikai országot mondanék, ott már régen sültek fel.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végülis Észak-Koreát, Vietnamot és Afganisztánt is olyan sikeresen szabaddá bombázták... Arról nem is beszélve hogy egy Osama nevű illető kiképzésekor mekkora öngólt rúgtak.

Kíváncsi vagyok melyik lesz a következő fejlődő ország, amibe beletörik majd a bicskájuk, de ha tippelnem kellene akkor egy afrikai országot mondanék, ott már régen sültek fel.

 

 

Nana. Mindannyian amerikai életmódot folytatunk. A szabadság nem most fog eljönni az általad említett országokban hanem a jövendő generációnak. Még egyszer. Nem kell ellentmondani Amerikának és nem kell robbantani ott. Akkor életben maradsz. Ha nem akkor kapod a bombákat. Ilyen egyszerű a modern nyugati élet. Vagy szabadságban élsz vagy el akarod azt pusztítani. Ha igen akkor jön a Navy Seals ahogy láttuk az Act of Valorban. Olyan egyszerű a világ csak fel kéne fogni a működését.

Hityó sem fogta fel ki is nyírták.

Észak-Korea hogy jön ide? Oda Ensz felhatalmazással mentek be mégpedig az északiak agressziója miatt. Vietnám tényleg csúnya dolog volt azért én is elitélem őket. Afganisztánban viszont létkérdés(a nyugati civilizációnak amiben te is élsz) hogy az utolsó szálig kiírtsák a szélsőségeseket. Ha nem teszik akkor nekünk annyi. Más kérdés?

A világ akkor lenne hosszú távon békés ha mindenhol amerikai tipusú demokrácia lenne. A hadseregük most exportálja. Az amcsik nem akarnak félelemben élni.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az európaiak nem a terroristák miatt élnek félelemben, hanem a "kisebbség" miatt. Ellenük pedig nem az amcsi haderőt kéne bevetni, hanem a magyar tudatot és összefogást erősíteni, hogy az emberek kiálljanak egymásért ha baj van és ha közös erővel lépnének fel és torolnák meg, akkor ők is meghúznák magukat. De sajnos ehhez olyan ébresztő jellegű dolgok kellenek, mint élsportolók szórakozóhelyen való megölése...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A világ akkor lenne hosszú távon békés ha mindenhol amerikai tipusú demokrácia lenne. A hadseregük most exportálja. Az amcsik nem akarnak félelemben élni.

Úgy gondolom, hogy nem egészen érted a világ működését (amit teljesen megérteni egy élet is kevés volna). De a többit nem írom le, mivel a téma kezd elmenni a letiltottak közé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarok belefolyni ebbe az egész amcsi majmolásba, illetve abba, hogy Frenkie nyisd már ki a szemed, mert van akit nem lehet felébreszteni. De aki tudja, hogy pl Obama milyen törvényeket hozott a saját népe ellen, vagy mit terveznek a világgal, hol függenek össze elsőre a különálló szálak, az olyan távol marad az amerikai demokráciától (sicc!) amennyire csak lehet. Csak ehhez széles látókör kéne, és az élet értékét minimum eggyel fentebb lévő szintre emelni a Big Macnél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Béke az ha nagyobb botod van mint a másiknak :peace:

Pont most fejeztem be. :lol:

 

Nem akarok belefolyni ebbe az egész amcsi majmolásba, illetve abba, hogy Frenkie nyisd már ki a szemed, mert van akit nem lehet felébreszteni. De aki tudja, hogy pl Obama milyen törvényeket hozott a saját népe ellen, vagy mit terveznek a világgal, hol függenek össze elsőre a különálló szálak, az olyan távol marad az amerikai demokráciától (sicc!) amennyire csak lehet. Csak ehhez széles látókör kéne, és az élet értékét minimum eggyel fentebb lévő szintre emelni a Big Macnél.

És te persze ilyen ember vagy, nem pedig a másik véglet. Kicsit sem megvezethető, széles látókörű, mindenre nyitott, mindent tudó, mindent átlátó. Bejárásod van a Vatikánba, hozzád futnak be a CIA jelentései, veled egyeztet a Moszad, stb?

Ugyan már! Egyikőtök elvakultabb, mint a másik. Csak az egyiktek optimista, a másik pesszimista irányba, de szerintem Frenkié az egészségesebb. Egyrészt, szebb az optimizmus, másrészt, a rosseb sem akar minden fűszálban összeesküvést látni.

Én meg megtanultam lőni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És te persze ilyen ember vagy, nem pedig a másik véglet. Kicsit sem megvezethető, széles látókörű, mindenre nyitott, mindent tudó, mindent átlátó. Bejárásod van a Vatikánba, hozzád futnak be a CIA jelentései, veled egyeztet a Moszad, stb?

Ugyan már! Egyikőtök elvakultabb, mint a másik. Csak az egyiktek optimista, a másik pesszimista irányba, de szerintem Frenkié az egészségesebb. Egyrészt, szebb az optimizmus, másrészt, a rosseb sem akar minden fűszálban összeesküvést látni.

Én meg megtanultam lőni. :D

Most miért mondod? Mióta Oldie nem írja ide a hülyeségeit, nyugodtabban alszom. :D (Hiszen él a remény, hogy talán ő sem gondolta komolyan, és csak álmodtam. :P)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megint ott vagyunk, hogy elbagatellizálunk mindent. Közben meg sz*rt se ér az emberi élet, röhögünk ha irthatjuk egymást. Hajrá az optimizmus, meg az illúziók, Dzséjt, igazad van. Frenkienek is. Ja és Donátnak is. Vivát f*cking amerikai életérzés.

Még szerencse, hogy vannak akik komolyabban veszik ezt a témát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyrészt, szebb az optimizmus, másrészt, a rosseb sem akar minden fűszálban összeesküvést látni.

Én meg megtanultam lőni. :D

Nahát, ez jó volt (mindkét mondat) :D

 

Nem bagatellizáljuk el a témát, csak nem ide való, így senki nem megy bele komolyabb beszélgetésbe. Meg egyébként sem árt az életet néha egy kicsit lazábban felfogni :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megint ott vagyunk, hogy elbagatellizálunk mindent. Közben meg sz*rt se ér az emberi élet, röhögünk ha irthatjuk egymást. Hajrá az optimizmus, meg az illúziók, Dzséjt, igazad van. Frenkienek is. Ja és Donátnak is. Vivát f*cking amerikai életérzés.

Még szerencse, hogy vannak akik komolyabban veszik ezt a témát.

Naná! Vivát! Meg Music TV-t! Úgyis az amerikai álmot élem. Havi háromszázezer forintot viszek haza tisztán, szabadak a hétvégéim, nyolc órás a napi munkaidőm. Fizetik a szabit, elküldenek betegszabira, ha csak tüsszentek. Vannak juttatások, céges kocsi, céges mobil, kafetéria, prémium. Saját házam van, kocsival, ez kettő is, egy családi, meg egy mászkálásra. Szép feleségem, két gyerekem, egy szeretőm, biztos jövő a családnak, az unokáknak és még a szülőknek is tudok adni kicsit. Nuku hitel, adósság sehováse, és ha minden összejön, nyáron végre megvehetem a balatoni nyaralómat is. Szóval, Viva la America lifestyle! (Bocs, franciát sosem tanultam és még akkor is egyest kaptam belőle, tehát ha most nyelvi nyaktörőt játszottam, sorry :D).

Szóval, mivel nekem mindenem megvan, álmodom az amerikai életet, vagy élem az amerikai álmot, már a fene se tudja, inkább nem csatlakozom a fotelforradalomhoz. Az enerdzsidrinket is elteszem későbbre, nehogy véletlen expendable-nek érezzem magam. De azért vésztartaléknak nyitva hagyom a legerősebb fegyvert a világon: az internetet. Így azért mégis fenn tartom a lehetőségét, hogy egyszer csatlakozhatok a fotelforradalomhoz. Majd amikor lesz időm a sok pénzszórás között, hogy a dolgok mögé lássak, olvassak a sorok között, láthassam a kapcsolatot a látszólag nem kapcsolódó szálak között, és meghalljam, amiről a falak susognak.

De momentán csak arra van időm, hogy röhögjek egy jót azon, amit nekem írsz, miközben alapvető különbség van a mai napi programjaink között. És én érzem jobban magam! Hát lehet ezen nem röhögni? smiley_laughing.gifA_laughing_matter.giflaughing-smiley-007.gif

 

Fő a vidámság:

http://www.youtube.com/watch?v=esw3aEbLR84

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell belemenni komolyabban, csak normális, nem ledegradálódó reakciókat várna el az ember. De hát ez van; kinek mi a fontos, a hangsúlyos, a valódi emberi érték.

És még sokszor én is laza maradok, pedig pár napja, négy-ötéves korú, célzottan fejbe és mellkason lőtt gyerekekről állítottam össze videóanyagot akiket éppen a demokrácia hívei és támogatói (sicc!) tettek el láb alól, hogy neked, nekem olyan f*cking big big amerikai életérzésem legyen. Olyan jó tudni, hogy eme apró kis terroristáktól végre nem kell rettegnünk, nemdebár? Mert igen, ez az ára sok-sok mindennek.

Csak ugye körbe kéne nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.