Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Én nem tudom minek keverni a pénzkeresést meg az emberi kapcsolatokat. Flóribá mint társas lény égett le. Ez teljesen független attól, hogy ki mennyit keres. A munka egy dolog, a szociális élet egy másik. Utóbbiban épp hogy kontraproduktiv, ha az ember állandóan csak a saját érvényesülésével van elfoglalva: a végén azt veszi észre, hogy egy kanyi barátja se lesz. Nyilván nem kötelező, hogy az embernek barátjai meg normális emberi kapcsolatai legyenek, de akkor nyelje ennek a következményeit és azt hogy egy szemétnek tartják. Azzal viszont ne áltassa magát, hogy ebből már a gazdaság is egyenesen következik.

Nekem erről Boss Nass jutott eszembe. Szerintem ő lehet a tipikus példája ennek a vonalnak. Aki amint belépett a "jog" világába, egy száraz valakivé válhatott. Ellenpélda viszont Wallatos, aki azért eléggé ismert a szórakoztató iparban, de olyan gyermekien tud lelkesedni pl. az SW -ért, hogy azt látni kell. Az ő lénye ráadásul eleve melegséget és barátságot sugárzó, öröm vele egy társaságban lenni.

 

Kis kitérő. Tegnap betévedt a nyomdába Bambi. Engem reggel majdnem elgázolt ijedtében, ahogy elhajtottam mellette bringával (a bozótban volt, nem láttam), aztán meg elbújt. Nem találtuk sehol, végül az épület belső udvarában került elő. A vicc, hogy addig két ajtón és egy folyosón is át kellett mennie. És senki sem vette észre, pedig állandóan nagy ott a jövés menés (főleg mert ott az egyik kijelölt dohányzóhely). Végül vadászt hívtunk és ment vissza a kis tévelygő az erdőbe. De szegény rettenetesen meg volt ijedve. A vadász tartott is attól, hogy nem bírja ki az erdőig és szívrohamot kap. Szerencsére, végül nem kapott. :)

Ez jó sztori és mivel szeretem az állatokat örültem a happy end-nek. :)

 

Holnap érettségi szlovák nyelv és irodalomból. Egy kis drukk rám férne.

Na, ha elmondasz pár TCW imádó rigmust, akkor megy a drukk. :evil::lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

FlóriBá: Írok majd neked privit, nem biztos hogy ma. Azt annyira tudtam hogy valami igénytelen panelakónak tartassz, aki minimálbérből él. :D Természetesen nincs így, majd megírom a lényeget csak már nem ide való meg baromi fáradt vagyok, annyi meló volt ma a cégnél.

 

Az őzike aranyos lehetett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért pont drága szomszédunk nyelvét és irodalmát választottad? :)

Anyám egy nemzetiségi iskolában tanít, engem is oda íratott, és lustaságból ott maradtam

 

Na, ha elmondasz pár TCW imádó rigmust, akkor megy a drukk. :evil::lol:

Majd ha Matt Michnovetz átveszi Filoni helyét, ígérem mást se hallasz majd tőlem :P

 

Még szerencse, hogy nem a szlovák királyi dinasztia történetét kérik számon. :D

Hidd el, az irodalmuk sem sokkal jelentősebb :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

FlóriBá: Írok majd neked privit, nem biztos hogy ma. Azt annyira tudtam hogy valami igénytelen panelakónak tartassz, aki minimálbérből él. :D Természetesen nincs így, majd megírom a lényeget csak már nem ide való meg baromi fáradt vagyok, annyi meló volt ma a cégnél.

Hm, én panelben élek pl., de nem az igénytelenségem okán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem feléd irányult, csak ha Flóri ilyesmit mondott, elég rohadt dolog tőle.

Nem mondott ilyet. Nem kell démonizálni senkit, be lehet fejezni. Privátban majd megbeszélik egymás között. Ez a topik nem személyeskedésre jött létre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értem, hogy függ össze az értékrend és a panelban lakás...komolyan, ezt most találtad ki? Én is laktam ott, több évig, nem attól függ valaki igényessége, hogy kertes házban, vagy panelban lakik-e. Ezt én egyszer sem írtam. Komolyan, ezt a belemagyarázást. Frenkie én nem igénytelennek képzellek el téged, hanem inkább ilyennek:

 

Küld el neki privátba. Erre itt nincs szükség, mert ez csak megint arra jó, hogy magad ellen hangold a "rajongóidat"

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, hogy nem vág a témába, de most lettem igazán ideges. Építőanyagok tantárgyból két ZH-t kell írnunk, az első egy számolós, sajnos első nekifutásra nem sikerült, de pót ZH-n sikerült 3/4-re. A második, elméleti ZH megint nem sikerült, ami furcsa, mert több mint a felére tudtam válaszolni, ráadásul puskáztam. Tudom, nem vagyok rá büszke, de egyszerűen a helyzet megkövetelte. Nem voltam ostoba, nem ugyanúgy írtam le, csak máshogy megfogalmazva, de ugyanazt. 1-es lett, de nem csak nekem, hanem a szak 90%-nak. Tegnap írtuk ennek a pót ZH-ját, szintén válaszoltam majdnem a 3/4-re, helyesen, elvégre ki volt nyomtatva az egész évi előadás két papírra. JÓNAK KELLENE LENNIE. És 1-es lett, megint az egész szaknak 1-es, pedig aztán mindenki tanult, vagy kiírta valahonnan. És tudjátok mi a legdühítőbb? Hogy 200 ELMÉLETI dolgozatot csak úgy kijavított egy nap leforgása alatt, na persze... El se olvasta csak ráírta az 1-est mindegyikre...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyenkor azt csinálják, hogy feldobják a levegőbe az összes dolgozatot, és ami az asztalon marad, az görbül. Ha túl sok maradna az asztalon, még lesöpörnek párat, csak a statisztika kedvéért. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyenkor azt csinálják, hogy feldobják a levegőbe az összes dolgozatot, és ami az asztalon marad, az görbül. Ha túl sok maradna az asztalon, még lesöpörnek párat, csak a statisztika kedvéért. :)

Fura, hogy az építőmérnök csoportban is valaki ugyanezt mondta... >.<

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is hallottam már ilyet, hála Istennek mikor én voltam fősulis nem tapasztaltam ezt. Minden ZH rendesen ki volt javítva, bár kicsi csoport voltunk.

 

De aki így javít ZH dolgozatot, az nagyon durván NO COMMENT. Elvárják a hallgatótól, hogy tanuljon (megjegyzem jogosan és nagyon helyesen) akkor a minimum, hogy a tanárok is elvárható módón végezzék a feladatukat. Borzalom :pfff:

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mégis mit tehetnénk? Úgy is kimagyarázza valahogy és neki lesz igaza...

És ha nyíltan fellázadsz, utána soha a büdös életbe nem mész át sehol. Ez felsőoktatás... itt zsarnokság van, mondaná Illyés. :) Nem általános meg középsuli, ahol szülők mennek reklamálni meg kirúgatni tanárokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, csak most olvastam ... a Bambis sztori nagyon aranyos és jópofa volt. Én is imádom az állatokat és a Bambikat is nagyon kedvelem, örülök, hogy nem esett baja. Mindenesetre komikus helyzetbe keveredett a szentem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiskósa, ilyen tanárok és tárgyak régen is voltak, majd túljutsz rajtuk. Lehet, hogy az UV bevételek kellenek, lehet, hogy csak szimplán rosszindulatú a tanár. Remélem, emiatt nem kell félévet ismételned majd (vagy nem is tudom, hogy manapság mi a tétje ha egyáltalán nem sikerül egy vizsga). Nálunk is voltak tanárok, akik első körben 90%-ot buktattak, aztán második körben valahogy a többség mégis levizsgázott.

Szóval kitartás! Remélem, legközelebb sikeres leszel. :)

 

Dzséjt, aranyos történet, örülök, hogy az őzike megúszta ép bőrrel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.