Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Boldog születésnapot!

 

Na, ma átjön majd haverom is, hoz valami jó Xbox360 játékot, remélem tényleg jó lesz, mondjuk a vége úgyis a Mortal Vs. DC lesz, ahogy szoktuk, meg egy kis Gears of War II.

Egész eddig a rokonoknál voltam, újra kellett telepíteni a gépet és ezért ők készítettek nekem ebédet, ami nem is volt rossz. Nagybátyám adott egy üveg tequliát, a jobb faját, hogy legyen mivel ünnepelni. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog születésnapot!

 

Na, ma átjön majd haverom is, hoz valami jó Xbox360 játékot, remélem tényleg jó lesz, mondjuk a vége úgyis a Mortal Vs. DC lesz, ahogy szoktuk, meg egy kis Gears of War II.

Egész eddig a rokonoknál voltam, újra kellett telepíteni a gépet és ezért ők készítettek nekem ebédet, ami nem is volt rossz. Nagybátyám adott egy üveg tequliát, a jobb faját, hogy legyen mivel ünnepelni. :hehe:

Ugye hogy Amerika a király.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt most nem értem. Aki munka, suli vagy egyéb elfoglaltság miatt nem tud naponta vagy hetente többször írni, az nem teljes jogú tag? Érdekes elgondolás, bár szerintem azon kívül semmire sem jó, hogy a szóban forgó tag esetleg megbántódjon... De ennél jobban nem kívánok belefolyni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltunk már erre, de igazából a legtöbben félnek megtenni, mert a felsőbb évesek szerint az ilyesmit le kell nyelni. Mert hogy ha nem tesszük és bemegyünk balhézni, akkor borítékolt, hogy nem leszünk ott sokáig...

Valahogy a felsőbb évesek is túljutottak ezeken a szívatós eseteken (különben nem tudnának most mesélni), szóval nem lehetetlen innen a tovább út.

 

Én egyetlen egyszer puskáztam egyetemen, akkor is azért, mert a tanár kiment, és közölte, hogy felőle azt csinálunk, amit akarunk.

Én is csak egyszer, szintén tanári felhatalmazásra használtam saját jegyzetet vizsgán. Makron is volt puskám (sokat nem kellett vacakolni vele, mert csak betűjelek és mindenféle nyilak szerepeltek a papíron, aki tanult makrot, az kb. tudja, miért), egy cetli volt a számológépben, de nem volt merszem szórakozni azzal, hogy kiveszem a gépből :hehe: Szóval azóta inkább nem is írok, minek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm szépen mindenkinek. :)

 

Frenkie:

Valóban eltűntem egyik napról a másikra, de megvolt rá okom. Szólhattam volna hogy nem leszek egy ideig, de abba a helyzetbe nem tudtam ezzel foglalkozni.

A ki mit érdemel része pedig elég...nos...kihagyhattad volna és akkor az amúgy is pocsék nap nem fordul át még rosszabba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne hagyd, hogy egy ilyen elcsessze a napod. :) Erős a gyanúm, hogy arról van szó, amit az előttem szóló írt, de nem akarok vádaskodni.

No para, már Frenkie írása előtt is rossz volt a nap, ő csak fokozta egy kicsit az érzést.

Sok boldog születésnapot! Május a legszebb hónap, ne hagyd, hogy bármi a kedved szegje! (én is májusban születtem :D)

Nagyon szépen köszönöm. :)

Eddig 5 nap alatt nem sok jó dolog történt, de talán holnap elkezdenek jóra fordulni a dolgok. Főleg ha kihúzzák mind a hat számot amit bejelöltem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

[Valóban eltűntem egyik napról a másikra, de megvolt rá okom. Szólhattam volna hogy nem leszek egy ideig, de abba a helyzetbe nem tudtam ezzel foglalkozni.

A ki mit érdemel része pedig elég...nos...kihagyhattad volna és akkor az amúgy is pocsék nap nem fordul át még rosszabba.

Így utólag is boldog szülinapot! :) Kívánom, hogy a tegnapi nappal egy jobb év vegye kezdetét, mint az előző volt, bármi is történt.

 

 

Isten éltessen soká, minden édesanyát! :)

Lok, köszönöm szépen! :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én elmentem szedni anyunak orgonát, de mire hazaértem elment Ausztriába dolgozni... Majd elküldöm neki mail-be! :)

Azért azoknak, akik anyukák és olvassák, Boldog Anyák napját!

Jövő héten rám marad a házimunka nagy része, meg többnyire én leszek itthon, ennek annyira nem örülök...főleg, hogy rossz idő lesz, pedig ki akartam próbálni a héten épített szalonnasütő és bográcsos dolgot, a ház mögött... :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nálunk működik úgy a fogászat, hogy órákig megváratnak, mint egy idiótát, aztán behívnak és 2 héttel későbbre adnak időpontot? Már a második helyen játsszák el ezt, úgyhogy kicsit kezd zavarni... miért nem lehet helyben nekilátni? Egy hippi volt utánam, úgyhogy a zsúfolt időbeosztás nem játszik. Vagy ha mindenképp ragaszkodnak az időpontos rendszerhez, előre szólhatnának, mikor kell visszajönni, nem váratni a semmire. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak nálatok működik így a fogászat, nálunk is hasonló idióta rendszer szerint megy. Időpontot telefonon kérek mindig, aztán kb. 4 hétre kapok is. Persze ha fogfájás miatt mennék s.o.s esetben, odamennék, és rájuk törném az ajtót. Ismerőstől hallottam, hogy akut esetnek akartak 2 hétre adni időpontot :roll: A rendelő meg közben üres.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.