Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Donát, akik segítséget nyújtanak másoknak, közben nem veszik észre, hogy maguknak csinálnak rosszat, azokat eltiporják. Ez minden univerzumban és közösségben igaz....

Nem akarok kétszínűnek tűnni, mert privátban segítettél már nekem többször is, de ha jobban belegondolsz, belátod, hogy ez nem épp helyes mentalitás. :) Legalábbis az én értékrendem szerint. Nálam alap, hogy ha tudok, segítek a másiknak. Persze akad, aki visszaél ezzel, azt a jövőben úgy is kezelem, az ilyeneket nem lehet máshogy kiszűrni. Viszont szerintem az lenne az alapból normális, ha segítőkészen viszonyulnánk a másikhoz, nem egyből a rosszat feltételeznénk róla, még akkor is, ha sok embernél ez a feltételezés nem alaptalan.

 

Egyébként azt nem tudtam, hogy te már minden univerzum minden közösségében jártál. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarok kétszínűnek tűnni, mert privátban segítettél már nekem többször is, de ha jobban belegondolsz, belátod, hogy ez nem épp helyes mentalitás. :) Legalábbis az én értékrendem szerint. Nálam alap, hogy ha tudok, segítek a másiknak. Persze akad, aki visszaél ezzel, azt a jövőben úgy is kezelem, az ilyeneket nem lehet máshogy kiszűrni. Viszont szerintem az lenne az alapból normális, ha segítőkészen viszonyulnánk a másikhoz, nem egyből a rosszat feltételeznénk róla, még akkor is, ha sok embernél ez a feltételezés nem alaptalan.

 

Egyébként azt nem tudtam, hogy te már minden univerzum minden közösségében jártál. :D

Az, hogy értek a torrenthez, meg fent vagyok több küldöldi, angol oldalon is, az megint más. Hozzátéve, hogy ha leszedsz egy 4gigás RIP-et, akkor az a minimum, hogy vissza seedeled, vagy megvárod, míg a seedelási idő lejár. A torrent a legjobb példa arra, hogy valamit valamiért, én is töltök fel albumokat, zenéket és hiába seedelik már rólam 10-en, maradok a sorban, mert ki tudja mi lesz 3 hét múlva. De ezt egy 2-3 megás nettel nem igazán tudnám megoldani. Én segítek is másoknak, nem ez a gond, de ha 3000-40000Ft-os filmek kiosztásáról van szó, akkor had legyek kicsit önző. Nem heti rendszerességgel veszek rész játékokban, főleg olyanban, ahol az egyik kedvenem a Silent Hill is közbe szól...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, akik segítséget nyújtanak másoknak, közben nem veszik észre, hogy maguknak csinálnak rosszat, azokat eltiporják. Ez minden univerzumban és közösségben igaz....

Mi itt a reciprocitás elvén mozgunk. Ha te segítséget vársz el, cserébe te is segítséget nyújtasz másnak másban (vagy épp ugyanabban). Nabo készséggel megosztotta veled a saját tippjeit, és fel sem merült benne, hogy ezzel hátrébb kerülhet a rangsorban. Azzal, hogy te ezt nem viszonoztad, emberileg csúnyán lejárattad magad, ez van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi itt a reciprocitás elvén mozgunk. Ha te segítséget vársz el, cserébe te is segítséget nyújtasz másnak másban (vagy épp ugyanabban). Nabo készséggel megosztotta veled a saját tippjeit, és fel sem merült benne, hogy ezzel hátrébb kerülhet a rangsorban. Azzal, hogy te ezt nem viszonoztad, emberileg csúnyán lejárattad magad, ez van.

Ezzel mélységesen egyetértek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetérteni lehet, de attól még én tényeket közöltem, ő meg igazából semmit. A végén majd kiderül a dolog, de nem hiszem, hogy az összetartás, meg egymás segítése egy fórum közösségétől múlik. Főleg nem abban az esetben, ha csak beszólni, meg negatívan mérlegelni tud... Amúgy más oldalakról kaptam segítséget, így valószínű én eredményt is fogok elérni. Ez olyan szokásos magyar dolog, hogy beírtok "értelmes" dolgokat, de igazából egyikünket sem viszitek előrébb. Önerőből kell gazdálkodni.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez olyan szokásos magyar dolog, hogy beírtok "értelmes" dolgokat, de igazából egyikünket sem viszitek előrébb.

Nem, a szokásos magyar mentalitás az, amit te művelsz. A széthúzás, és a mindent "zéró összegű játszmának" felfogást erőltetve. Nehogy már neked álljon feljebb egy ilyen után. Én a helyedben elszégyellném és meghúznám magam, de villám gyorsan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj Flóribá. Már majdnem levettem az ignort rólad de mit is olvasok? Tettél már te valakiért valamit önzetlenül? Nem pénzért vagy elismerésért. Volt már ilyen? Ezen fórum így működik. Segítjük ingyen és bérmentve egymást . Ne told már el amit 1 hónap alatt nálam elértél. Pont ma dicsértelek Odynál hogy kezdesz normálissá válni. Nézd az embert és ne a profitot.

Mi az hogy előrébb vinni? Ezért vagy itt? Ne már. Emberek vagyunk akik emberileg hasonlóak. Segitőkészek ingyen és bérmentve. Ne várj elismerést. Tegyél másokért valami fontosat.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, a szokásos magyar mentalitás az, amit te művelsz. A széthúzás, és a mindent "zéró összegű játszmának" felfogást erőltetve. Nehogy már neked álljon feljebb egy ilyen után. Én a helyedben elszégyellném és meghúznám magam, de villám gyorsan.

 

Donát, ne is reménykedj... ez nem fog megtörténni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetérteni lehet, de attól még én tényeket közöltem, ő meg igazából semmit. A végén majd kiderül a dolog, de nem hiszem, hogy az összetartás, meg egymás segítése egy fórum közösségétől múlik. Főleg nem abban az esetben, ha csak beszólni, meg negatívan mérlegelni tud... Amúgy más oldalakról kaptam segítséget, így valószínű én eredményt is fogok elérni. Ez olyan szokásos magyar dolog, hogy beírtok "értelmes" dolgokat, de igazából egyikünket sem viszitek előrébb. Önerőből kell gazdálkodni.

 

 

Miért kell elb*sznod a nagy nehezen felépített renomédat ilyen ostoba írásokkal? Miért kell neked állandóan a harc? Élvezed? Itt ezzel nem fogsz nyerni semmit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felépített renomé? Ilyet én nem vettem észre. Bár tény, hogy FlóriBával bitang felületes vagyok, ami az én saram, bevallom, mert nehezen viselem őt, de renoméról szerintem nem beszélhetünk.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felépített renomé? Ilyet én nem vettem észre. Bár tény, hogy FlóriBával bitang felületes vagyok, ami az én saram, bevallom, mert nehezen viselem őt, de renoméról szerintem nem beszélhetünk.

 

 

Mindent elbaszott eddig amit felépített. Újra ignorálom. Egy érzéketlen tirpák f*sznak tartom. Önző majom aki csak saját magával törődik, és eszébe sem jut másoknak segíteni. Már csak azt kell feltenni hogy a többiek miért nem látják hogy ez a Flóribá mennyire önző barom? Le sem szar itt senkit sem.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az érzéketlenség csak egy dolog... van ott még más is.

 

 

Ez a fajta lépett be anno az SS-be. FlóriBá gyerekeket gyilkolna az eszméért meg a saját előrelépéséért. Csak az számít. Neki jó legyen. De hogy másnak szar az neki nem számít. Érzéketlen önző tuskó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a fajta lépett be anno az SS-be. FlóriBá gyerekeket gyilkolna az eszméért meg a saját előrelépéséért. Csak az számít. Neki jó legyen. De hogy másnak szar az neki nem számít. Érzéketlen önző tuskó.

Egyetértek veled, Frenkie, de nyugalom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha egy rikító kék szem a profilképe, akkor Ben.

 

 

Na baszki. :D Azt hittem utál mint a sz*rt. Úgyhogy Ben fiam baromi gyorsan takarítsál ki magad körül mert nem kivánok az ismerősöd lenni ,sem FlóriBának. Egy szintet azért tartanom kell, gondolom érthető.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt a lényeg.

 

http://www.origo.hu/nagyvilag/20120501-ismet-a-wtc-new-york-legmagasabb-epulete.html

 

Ha robbantják akkor az USA mindenkit kiírt nagyon helyesen. Vége az elnézzük korszaknak. Egy robbantás és a hadigépezet beindul ami több 10000 hullát fog eredményezni. Idióta arabok kell ez nektek? Ha nem akkor kuss van és parancs értettem az USA részéről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt most nem értem, ti melyik világban éltek? Ha valaki ma érvényesülni akar és pénzt keresni, hogy megéljen, akkor nem igazán számíthat másokra. Erre jó példa volt a mai nap is, a főnököm át akar vinni egy másik céghez, de a régi cég meg rám küldött 2embert is, hogy visszacsábítson. Az egésznek annyi a lényege, hogy mindkét vállalkozás pénzt kapna utánam, nem is keveset, tehát őket nem érdekli, hogy velem mi van, a lényeg, hogy náluk szerződjek le és fizessenek utánam. Most dönthetnék az alapján, hogy kinél kezdtem, meg hol vannak jobb fej emberek, persze, de az egyik fix fizetéssel leszerződtetne 2évre, a másik pedig egy összegben adna egy kisebb vagyont...

Az meg, hogy érzéketlen vagyok, hát van ilyen, kaptam én már eleget azért, mert megnyíltam olyan embereknek akiknek nem kellett volna és később kihasználták. Egy közösség előtt még veszélyesebb a dolog, mert ki tudja, kivel milyen kapcsolatba kerül később az ember és hogy használja majd fel ellene. Azt sem tudom mennyi tapasztalatotok van nők terén, de ott még fontosabb, hogy amíg nem ismered a másikat, ne játszd ki minden lapod, mert ha mégsem úgy alakul, ahogy elképzelted, akkor kellemetlen helyzetek is születhetnek.

Ezeket az internetes fórumokat és portálokat pedig nem tudom komolyan venni, itt mindenki annak állítja be magát, amilyennek szeretné. Erre egy jó példa, hogy játszottam egy játékkal és elég jó társaság alakult ki, úgy döntöttünk lesz klán találkozó is. Az emberek 70%-a nem úgy nézett ki, ahogy az általuk linkelt képeken bemutatták magukat, 80%ban pedig nem olyan volt élőben a jellemük, mint ahogy neten előadták magukat. Ez rám is igaz, ha valakit személyesen ismerek, barátságosan közeledik felém, akkor én is normális vagyok vele, meghívom egy sörre, beszélgetünk, ízelítőt kap a remek humoromból. Én nem keverem össze a valós és a virtuális életet.

Arra is kíváncsi lennék, hogy pl. aki ennyire kemény itt, az valójában milyen lehet, mert többnyire az olyan emberek írnak egymás után 4-5 hsz arról, hogy tiltják a másikat, meg mennyire gyűlölik, akiknek valami komplexusok van. Frenkie én nem akarok tippelni, hogy te mivel nem lehetsz elégedett, de ha ennyire katonás nézeteid vannak, akkor azért azt elárulhatnád, hogy pl. a fizikumod is meglenne hozzá, vagy csak az eszmék???

Darth te meg szerintem inkább maradj csöndbe, gondolom mások nem tudnak arról, hogy azt ígérted nekem, a privát beszélgetéseinket nem adod ki, mégis egy 3. ember támadott azzal, amit neked írtam. Ezek után még legyek jó fej, meg bízzek benned? Mégis milyen alapon?

Az, meg, hogy ki, hogy áll hozzám, hát nem éppen érdekel. Azt, meg hogy kinek leszek az ismerőse, még mindig én döntöm el, eszem ágában sem volt regisztrálni Facebookra és elsőként felvenni Frenkit ismerősnek... Nem tudom miért kellett engem ebbe belekeverni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.