Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Boldog születésnapot! :yeah::clap:

 

 

Ha neked ehhez milliós sziget kell, akkor végképp tudok gratulálni (ha nagyon kötekedő lennék, itt megjegyezném, hogy az is jelzésértékű, hogy egyből milliókra és csendes-óceáni szigetre vágysz, nem pedig mondjuk egy kis tanyára az Alföldön, de szerencsédre, nem vagyok ennyire kötekedő :evil: ). Pedig már akkor nem néznélek álszentnek, ha a szuper tévédet szimpla mezei tévére, a szuper számítógépedet fapados gépre cserélnéd, és nem járnál többet blockbusterekre, mint én WC-re, a különbözetet pedig rászorulókra hagynád. Akkor látni lehetne, hogy valóban teszel valamit. De így sajnos... Nos, már leírtam a véleményem a képmutató papokról.

Amúgy meg, ha általánosítva van, akkor te általánosítottál. Én csak a te vádjaidat tükrözöm vissza rád.

Nem milliós sziget kell kötözködő mester, hanem pénz, hogy odáig kijussak vagy bárhová máshová. :P Ezekkel a anyagiasult dolgokkal való dobálózással akkor lenne igazad ha havonta cserélném őket, illetve nem törekednék arra, hogy változtassanak jó néhányuk megvalósításán. De még mindig úgy fogod fel, hogy tök az ilyen eszközök ellen vagyok, pedig nem. Ennyi erővel felelősségre lehetne vonni azért amiért olyan levegőt lélegzek be mely meglehet pont egy haldokló ember egy másodpercnyi túléléséhez szükséges. Kell valami okot adni a másiknak amiért továbbra is az a langyos k*kiban hullámozva érezze magát otthonosan, igaz?

 

Bomarr, isten éltessen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

illetve nem törekednék arra, hogy változtassanak jó néhányuk megvalósításán.

Mit teszel ezért? Erre tényleg kíváncsi vagyok. Azzal biztos nem segítetted őket, hogy plazma TV -t vettél, de most tekintsünk el ettől. :D Szóval mi az a konkrét dolog amivel segítesz szegényeken.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit teszel ezért? Erre tényleg kíváncsi vagyok. Azzal biztos nem segítetted őket, hogy plazma TV -t vettél, de most tekintsünk el ettől. :D Szóval mi az a konkrét dolog amivel segítesz szegényeken.

Maga a társaság mely ez ügyben összeállt, tájékoztató jellegű adatokat, információkat, gondolatébresztőket oszt meg, várva azt, hogy páran azért észbe kapnak mire összeomolna minden, erre pedig a világ helyzetét figyelemmel tartva nagy az esély. Minap épp egy fiatal nő érdeklődött, ő is rögtön konkrét elképzeléseket, megvalósításokat várt, miközben nagyobb igénye van az embernek a Barátok Köztre, mint egy biztos jövőképre. Fel lett világosítva, hogy alkalmat kell teremteni azoknak a szakembereknek, akik mentesülve az önzéstől és más negatív tartalmú emberi tulajdonságoktól, esélyt tudnak adni a hét milliárd embernek a további élethez. Sok ilyen ember van még, én biztos vagyok ebben. Tudatosítani kell, hogy energiaválság van. Rengeteg anyag van pl az olajhozami csúcsról. Nagy szervezetekről melyek felvázolták, hogyan kell felkészülni egy teljes összeomlásra. Továbbá mostanság előtérbe kerültek azon csoportok mely ugyan ismertetik, hogy mi a jelenlegi helyzet gazdasági és társadalmi szinten, viszont alternatívaként az ő elképzelésükben másfél milliárd ember túlélését biztosítják! Agyrém. Aztán ennek a másfél milliárd embernek lesz szép kaptárháza meg annyi energiája mely elég arra, hogy átálljanak másra mielőtt az a mennyiség is megszűnik.

Vázlatosan ennyi, ha érdekelnek részletek privátban adok elérhetőséget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

F*sza. Osztálytársam imént írja, hogy február óta nincs jövedelme ( hasonló sorsot kapott mint én) és az adóhatóság rögtön elkezdett érdeklődni......khm, vizsgálódni, hogy miből él meg. Sokan meg alig merték elhinni azt amikor az adótanácsadó tanárnőnk arról tájékoztatott, hogy idéntől a NAV ( APEH utód rablóbandája) azért is büntet ha minimál segélyből fenn tudod tartani magad. Na ilyenkor nyílik a bicska....mit bicska, machete az ember zsebéből.

Mondjuk ilyenkor fokozódik a düh, de az elszántság is. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem add meg itt a linket, ne titkold hisz ez egy nemes ügy. :) Ez nem az Avatar fórumon szerveződött dolog?

De igen. Sok-sok buktató és elkeseredés után egyre nagyobb elszántsággal küzd a maga módján mindenki. A legfőbb érdem pedig a családanyáké. :)

 

www.navimozgalom.com

 

Érdemes az összes cikket, publicisztikát elolvasni, még ha elsőre meredeknek is tűnnek a dolgok vagy a felvázolt stílus némely esetben távol áll másokétól. A források fel vannak tüntetve, szóval visszakereshetők, hiteles adatok, nem kitalált dolgokról van szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért biztos nem büntetik meg mert segélyből él. :D Nekem is sok minden miatt kinyílik a bicska a zsebemben egyébként. ;)

Pedig de. Nem tarthatod fenn magad negyvenegynéhány ezer forintból. Bár ilyenkor lehetne hivatkozni Matolcsy kijelentésére.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De igen. Sok-sok buktató és elkeseredés után egyre nagyobb elszántsággal küzd a maga módján mindenki. A legfőbb érdem pedig a családanyáké. :)

Köszi. Ezek olyan lózungok, mint amiket a politikusok is szoktak mondani. :) Kár, hogy tettekben ez nem nyilvánul meg. Hiába szép az eszme, ha nem tesz érte senki semmit csak papol. De ezt a múltkor szerintem már megbeszéltük. Az, hogy jó szándékod van és egyetértesz a cikkíróval az édeskevés ha az érdemi részét nézzük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beleolvastam az oldalba. Van egy bejegyzés ami értelmetlenné teszi az egészet. :D Konkrétan ami a határvonalban van. Ott leírja az ipse, hogy vége mindennek és mentse magát aki tudja (vajon mire gondolhatott? Hova akar menekülni? A Holdra? :D ). Értelmetlen immár a harc. Ettől csak az ereit vágja fel az ember. Többet ért volna a csávó, ha kimegy a kertjébe és elültet néhány fát. Már azzal többet tett volna az emberiségért. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. Ezek olyan lózungok, mint amiket a politikusok is szoktak mondani. :) Kár, hogy tettekben ez nem nyilvánul meg. Hiába szép az eszme, ha nem tesz érte senki semmit csak papol. De ezt a múltkor szerintem már megbeszéltük. Az, hogy jó szándékod van és egyetértesz a cikkíróval az édeskevés ha az érdemi részét nézzük.

Milyen tettekre gondolsz ami még a tájékoztatásba belefér? Menjen ki az utcára az a hatvan ember és ők egyedül váltsák meg a világot? Fogjanak bazukát és sorozzák meg valamelyik épületet? Te miért nem adsz ötleteket pl? Ott a fórum, szabad regisztráció van, nincsenek tiltva a vélemények legyen az akármilyen csak normális hangnemben íródjon. Minden ötlet, javaslat csak előre viheti a dolgot és reményt adhat.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beleolvastam az oldalba. Van egy bejegyzés ami értelmetlenné teszi az egészet. :D Konkrétan ami a határvonalban van. Ott leírja az ipse, hogy vége mindennek és mentse magát aki tudja (vajon mire gondolhatott? Hova akar menekülni? A Holdra? :D ). Értelmetlen immár a harc. Ettől csak az ereit vágja fel az ember. Többet ért volna a csávó, ha kimegy a kertjébe és elültet néhány fát. Már azzal többet tett volna az emberiségért. :)

Nem értelmetlen, csak sajnos sok fórumban látva az emberek viselkedését, reakcióit bizonyos szörnyű helyzetekre, tesz az ember olyan megjegyzést ami mondjuk szembemegy egy korábbi vagy későbbi kijelentésével, de az ilyet szerintem nem kell túldramatizálni. Sokszor mondasz te is olyat, gondolom, hogy ebből és abból eleged van, de később még nagyobb elánnal veted magad bele a dologba.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt már csak az segít, ha támadnak az űrlények. Az emberek összefognának ellenük, egy közös fajként.(mondjuk szerintem a dakoták a fegyvereket egyből vinnék a telepre leadni, de mindegy, ezért adnék nekik menzai késeket, azzal harcoljanak)

Aztán a lehetséges győzelem után jönne a nagy világbéke és újra kéne építeni mindent, beindulna az ipar, kellenének munkások akik építenek, törmeléket hordanak, ruhát gyártanak és egyebek. Ezzel az országok gazdaságai is beindulnak és megszűnik a váltság. Vagy annak már vége?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beleolvastam az oldalba. Van egy bejegyzés ami értelmetlenné teszi az egészet. :D

Párba beleolvastam én is, vannak jó megjegyzések, sajnos vannak olyan félmondatok, amelyek nagyon nem állják meg a helyüket, ami a hiányos tudásra vezethető vissza. Az teszi egy kicsit értelmetlenné az egészet, hogy senki nem tud valódi, megvalósítható alternatívát felhozni. Addig pedig az egész mozgalmasdi mindössze időtöltés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem Oldie oldalát és megnéztem a gyerekes videót is. Ne haragudj Oldie ez baromi demagóg és populista videó. Azt sugallod rajta hogy az olajért meg a pénzért haltak meg azok a gyerekek(különben tényleg szívszorító). Nagyon érzelmekre ható és gyülöletet szító. Oda kéne azért azt is rakin milyen körülmények között haltak meg. Pl bombatámadás ,vagy katonai akció közben. Egyben biztos vagyok. Hogy nem szántszándékkal ölték meg őket. Egy harcoló alakulat akire lőnek mint a meszes és meglát egy villanást valószinű hogy odapörköl. Nem mondom hogy így történt, de nem tudhatjuk hogyan haltak meg. lehet hogy fegyver volt náluk.

Ha meg bombatámadásban akkor sajnos a bomba nem válogat. Ilyen alapon 2. világháborús gyerekáldozatokról is hozhatnánk fényképeket. A golyó nem válogat sajnos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bármelyik háborúból lehetett volna, de ezek a képek, események állnak most a mi jelenünkhöz közel.

Hm, gyűlöletkeltés. :hmm: Jó ha van, főleg az ostoba öldöklés felé és azok felé akik ezeket elkövetik. De más formájában kikérem magamnak ezt a jelzőt.

Ennél jóval több kép állt rendelkezésre, mondhatnám, hogy ezek voltak a szalonképesebbek, a többit ezek után is hanyagolom, nem célom se nekem se a többieknek a LiveLeak útjára lépni. A magyarázatok meg feleslegesek, mert a lényeg azon van, hogy mennyit is ér az életük, életünk történjen az a háború bármely okból. Nem javulunk, öljük egymást. Ennyi.

Az olajról, olajválságról meg olvass többet, van fent két hosszabb cikk is erről az oldalon meg egy rahedli vizsgálati eredményre mutató link. Aztán vagy összeáll a kép benned is, vagy nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.