Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ez nem azért van, mert becsületes. Nem akarok mélyebben belemenni, de könnyebb arra fogni, hogy csak csalással lehet meggazdagodni. Az emberek ezzel csak racionalizálják a kudarcukat, de ettől még nem lesz igaz.

Igen. Mondjuk úgy: az élethez, pláne a mostanihoz, talpraesettség kell. Egyrészt fel kell tudni ismerni én miben vagyok jó és aztán nem szabad spórolni az energiával és fel kell hajtani, keresni kell a lehetőségeket. A gazdagoknak természetesen könnyebb, a szegényeknek nehezebb, de ez önmagában még nem indok arra, hogy az ember azt mondja, hogy akkor én nem is probálkozom. Tényleg naphosszat tudnám sorolni a sztorikat lakatosokról, akik a disznóolban kezdtek barkácsolni és most százával dolgoznak a kezük alá, amikre nyilván lehet legyinteni, hogy ugyan már kivételek, ez nem én vagyok.... de már diákként amikor még sor se került az első nagy megmérettetésekre? Ha valamikor akkor ebben az életkorban még igazán kéne a spiritusz, mert igy a sajnálkozás önbeteljesitő jóslat lesz és ebből aztán tényleg nem sok jó fog kisülni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én tisztességes embernek tartom magam, de mégis azt látom, hogy gyakoribb az, amikor az ember törtet, átgázol bárkin/bármin és ha kell csal, hogy előrébb jusson, mint azok az emberek, akik igyekeznek becsületesen élni, nem feltétlen azt hajkurásszák, hogy milliók lógjanak a zsebükből, hanem elégedettek azzal is, amijük van.

Akkor baromi rosszul látod. Vagy inkább csak azokat látod, a többit észre sem veszed. Csak gondolj bele józan paraszti ésszel, hányan élünk a Föld golyón és hányan élnek jó módban. Töredéke! És azoknak egy része becsületes ember. Máris kijön az eredmény: a szemét gazemberek száma arányaiban szóra sem érdemes.

 

Igen. Mondjuk úgy: az élethez, pláne a mostanihoz, talpraesettség kell. Egyrészt fel kell tudni ismerni én miben vagyok jó és aztán nem szabad spórolni az energiával és fel kell hajtani, keresni kell a lehetőségeket.

Szerintem sokan ezen a két ponton buknak el. Egyrészt, gőzük sincs, miben jók, másrészt, lusták. Azt várják, hogy az ölükbe hullik a sült galamb, ők egy kisujj megmozdítására elég energiát belefeccölnek, és máris övék a világ. Aztán ha nem, akkor meg persze nem ők a hibásak, ááááá... Mindenki más! Főleg azok, akik jobbak náluk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem látom rosszul Dzséjt. Igaz, hogy abból tudok kiindulni, ami engem közvetlenül körülvesz, és a leírtakat elsősorban erre vonatkoztattam. És úgy érzem, hogy neked sem sikerült megértened teljes egészében, amit írtam. ;) Nem arról van szó, hogy miként oszlik meg a gazdagok és a szegények aránya... erre próbáltam utalni ezzel: "Bár meg kellene fogalmazni, hogy kinek mit jelent az, hogy "boldogulni" vagy előbbre jutni? Mert nyilván nem mindenkinek ugyan azt." Nyilván ezt lehetne MÉG tovább boncolgatni is kiteríteni az egész világra... és így máris igazad van abban, amit az előbb írtál. De én nem arra céloztam, amit te leszűrtél belőle :)

 

Egy szó, mint száz, Bomarr legutóbbi hozzászólását teljes mértékben osztom.

 

Szerintem sokan ezen a két ponton buknak el. Egyrészt, gőzük sincs, miben jók, másrészt, lusták. Azt várják, hogy az ölükbe hullik a sült galamb, ők egy kisujj megmozdítására elég energiát belefeccölnek, és máris övék a világ. Aztán ha nem, akkor meg persze nem ők a hibásak, ááááá... Mindenki más! Főleg azok, akik jobbak náluk.

 

Ez teljesen igaz!!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, azt be kell ismernem, hogy ebben igazad van. Valóban, csaltam és abszolút nincs jogom felháborodni azon, ami történt, ezt aláírom...

 

VISZONT! Minőségbiztosításból feltöltött egy táblázatot ma a tanárnő, hogy ki hány pontot szerzett a beadandó házi feladatokkal és volt egy ilyen katalógus, de nem olyan szintű, hogy kötelező bejárni, pusztán ha bent vagy akkor behúznak egy strigulát és plusz pont. Namármost... Én mind a három házi feladatot tisztességesen megcsináltam és beadtam. Erre fel a házi feladatos rublikáim üresen vannak hagyva, mintha nem adtam volna be semmit... A strigulák is furcsák, több van, mint ahány órán valójában bent voltam... Szóval erre mit mondjak, most komolyan? Ha az építőanyagok dolgot le is nyelem, ezt biztosan nem fogom szó nélkül hagyni...

 

Szerk.: Egy ismerősöm bent volt megnézni a dolgozatokat, állítólag olyasmikért vont le pontot, hogy nem rajzoltunk ábrát, amikor az nem is volt feladat...

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

VISZONT! Minőségbiztosításból feltöltött egy táblázatot ma a tanárnő, hogy ki hány pontot szerzett a beadandó házi feladatokkal és volt egy ilyen katalógus, de nem olyan szintű, hogy kötelező bejárni, pusztán ha bent vagy akkor behúznak egy strigulát és plusz pont. Namármost... Én mind a három házi feladatot tisztességesen megcsináltam és beadtam. Erre fel a házi feladatos rublikáim üresen vannak hagyva, mintha nem adtam volna be semmit... A strigulák is furcsák, több van, mint ahány órán valójában bent voltam... Szóval erre mit mondjak, most komolyan? Ha az építőanyagok dolgot le is nyelem, ezt biztosan nem fogom szó nélkül hagyni...

Na, az ilyen szitukban viszont abszolút azt javaslom, hogy tessék utánajárni.

 

Mesélek erre is egy példát. Makroökonómia, 25 pont elméleti feladatválasztós, 25 pont meg gyakorlati feladatválasztó, 4 feladat megoldása. Na most a 4 feladatnál háromszor nem tudtam bekarikázni a megoldást, mert nem volt a válaszok között a jó válasz, és olyan sem volt, hogy "egyéb".

 

24 pontom lett az 50-ből. Bementem, és mondtam nekik, hogy itt valami gigszer van, mert ezeket kiszámoltam, ideírtam, de nem lehet sehol se bekarikázni, mert nincs ott az opciók között. A tanszék, ami hosszú idők óta sohasem fogadott el egyetlen reklamálást sem, 1 hét gondolkodási idő után fogta az évfolyam összes dolgozatának pontszámát, és átírta úgy, hogy csak az első 25 pontból elért eredmény számított, és azt megduplázták. Így lett 42 pontom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, az ilyen szitukban viszont abszolút azt javaslom, hogy tessék utánajárni.

 

Mesélek erre is egy példát. Makroökonómia, 25 pont elméleti feladatválasztós, 25 pont meg gyakorlati feladatválasztó, 4 feladat megoldása. Na most a 4 feladatnál háromszor nem tudtam bekarikázni a megoldást, mert nem volt a válaszok között a jó válasz, és olyan sem volt, hogy "egyéb".

 

24 pontom lett az 50-ből. Bementem, és mondtam nekik, hogy itt valami gigszer van, mert ezeket kiszámoltam, ideírtam, de nem lehet sehol se bekarikázni, mert nincs ott az opciók között. A tanszék, ami hosszú idők óta sohasem fogadott el egyetlen reklamálást sem, 1 hét gondolkodási idő után fogta az évfolyam összes dolgozatának pontszámát, és átírta úgy, hogy csak az első 25 pontból elért eredmény számított, és azt megduplázták. Így lett 42 pontom.

Ejha, ez aztán nem semmi. :) Gratulálok. :) Azért ez elég nagy eredmény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma eléggé elfáradtam, hosszú nap volt, meg a rokonok itt nyomták a szöveget! Hoztak tejes sütit, ennem is kellett belőle, holnap majd megint fájhat a hasam, juhé...

Kaptam ma egy filmet, A félszemű – True Grit, igaz láttam már, de örültem neki. Meg az e-cigibe is vett a húgom patront és kaptam Heinekent is! Öcsém vett a vízipipába epres dohányt, szóval holnap azt ki kell próbálnom. :) Haverom mondta, hogy ő majd holnap jön át, meg vett nekem valami játékot, ami biztos tetszeni fog... :yes:

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ejha, ez aztán nem semmi. :) Gratulálok. :) Azért ez elég nagy eredmény.

Volt, aki nem örült annyira. Pl. aki betippelte a tanszék szerint "jó" megoldásokat a második 25 pontból. Mivel az új verzió szerint ezek a tippek nem számítottak, csak az első 25 pontból elért pontjait tudták megduplázni.

 

Mondjuk nem fájt értük a szívem, hiszen nem tudásból szereztek pontot, hanem szerencsével bekarikáztak egy "jót" a négy rossz opció közül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donáttal, Bomarral, Dzséjttel egyetértenék.

 

Amikor suliba jártam nálam alap volt hogy addig nem megyek sehova(foci haverokkal stb) míg meg nem tanulom a leckét. Valószinüleg a szüleim okán akik talpig becsületes dolgos emberek voltak, egyszerűen tudtam mi a helyes. Első a kötelesség és minden utána. Soha nem kellett évet ismételnem(szégyelltem volna magam miatta), soha nem rettegtem dolgozatoktól , feleletektől. Miért? Mert felkészülten mentem oda. Lesült volna az arcomról a bőr ha úgy megyek egy vizsgára hogy nem készültem fel rá. Egyszerűen a tanár szemébe nem tudtam volna nézni. Ezért volt az hogy vizsgák napján én bementem reggel és támasztottam a falat a lustábbak meg akkor olvasták a tételt és kiderült hogy 2 napja vették elő. Én viszont tudtam hogy minden tételről tudnék valamit mondani mert napok óta ezzel foglalkoztam. Jött ki aztán a delikvens hogy a szemét tanár meghúzta. Hát mondom csajok hajkurászása helyett a tananyaggal kellett volna foglalkozni.

Egy valami biztos. Hosszú távon a becsület és tisztesség megéri. Azt a munkaadók úgyis tudják hogy ki lébecolta végig az egyetemet és ki volt rendes munkás.

Persze lehet embereket átverni bombázódzsekikkel(lsd kilencvenes évek eleje), lehet őket átverni a boltban pillanatnyi haszonért. De hosszútávon mindig is azon vállalkozások fognak fennmaradni akik tisztelettel bánnak az ügyféllel(nem verik át). Miért? Mert senki nem fog még egyszer oda bemenni ahol flegmák voltak vele, ahol nincs semmi, ahol átvágják. Sőt elmondja az ismerőseinek akik szintén továbbadják. Ez a kapitalizmus egyik alapszabálya.

A magyarok amúgy is egy pesszimista nemzet, és bennük van a mások hibáztatása a saját sikertelenségük miatt. Pl zsidó összeesküvés a csúnya EU, meg idegen érdeke miatt stb.. Egyből fel lehet őket ismerni. De amikor megkérded őket hogy mit tettél a saját jövőd érdekében akkor kiderül hogy a nagy semmit. Otthon ül és se egy nyelvet nem tanul meg se egy piacképes szakmát és az ilyen embernek ha van egyáltalán munkahelye az állandó mondandója ez: "Majd dolgozok ha megfizetnek". És amikor én mondom neki hogy milyen alapon fizessenek neked mondjuk 500000 ft nettót akkor csak néz és látom rajta hogy nem érti. Holott ha vállalkozásom lenne én sem fizetnék először jó bért , mert elötte bizonyítson. Részeges lusta munkaerőnek semmit nem adnék. Lógjon ki a bele és majd utána eldöntöm megérdemli-e.

Termelje meg azt a pénzt amit követel.

 

Revan: Akik téged megaláztak, lenéztek a szorgalmadért azok annyi figyelmet sem érdemelnek mint egy ajtófélfa. Hosszútávon te fogsz jól járni. Téged becsülni szeretni fognak ami anyagi megbecsülésben is meg fog nyilvánulni. Ők meg mennek a lecsóba.

Gondold el ha ezek az emberek bankrablásból élnének. Te mennél velük csakhogy ne alázzanak meg? Ugyan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a tanulós dolog azért veszélyes. Főleg olyan mértékben, ahogy lentebb olvashattuk. Én a környék egyetlen gimnáziumába jártam, Ajkán a legkeményebb iskolába. Volt olyan szigorú és követelő tanárom, akiről még Pápán is hallottak. Ennek ellenére, én sosem vittem túlzásba a tanulást. Az egyik ok, hogy ki kell tapasztalni, ki hogy tanít és segíteni magad ezzel. Pl. fizika nekem nem kellett a továbbtanuláshoz, meg amúgy is baromságnak tartom...a tanár megíratta a dolgozatot, aztán utána kijavította, megbeszéltük, hogy mit és hogy kellett volna megoldani és a javítóban ugyanazok voltak, csak tök más számokkal. Tehát nekem így nézett ki az ellenőrzöm fizikából: 1, 5, 1, 5, 2, 5 és mindig 3as voltam belőle. Mivel amikor kijavítottuk, én szépen leírtam az összes feladatot, begyakoroltam a megoldásokat és hiába voltak más számok, írtam egy 5öst. Tehát, ezzel időt spóroltam meg magamnak. Én azért kiélveztem már akkor az életet, persze jó dolog a tanulás, meg fontos, de nem szabad hagyni, hogy közben elmenjen melletted a fiatalságod, mert úgy meg értelmetlen lesz az egész... Érettségi előtt is, emlékszem a barátnőmnél aludtam és a buszon tanultam meg a tételeket. Aztán angolból kihúztam egy olyat, amiről nem is hallottam. Megkérdeztem a tanárunkat halkan, hogy a vizsgabiztos milyen nyelven beszél. Mondta, hogy csak németül. Akkor elkezdtem elmondani, hogyan jutok el az iskolába és mik a reggeli teendőim és mik a kedvenc tantárgyaim. Végül kaptam rá egy 4est, közben a tétel Magyarország turisztikai helyzete, régiók szerint... Jó, az is igaz, hogy a tanárnő kedvelt engem és egyből vette a lapot. Na, meg nekünk még a régi fajta érettségi volt, ahogy néztem, a mostani egészen más jellegű.

Egyetem alatt, meg aztán végképp csak azt tanultam, aki érdekelt, ezért is lett 6év az 5ből...közben mellette dolgoztam hétvégente, volt, hogy hét közben is. Átálltam az önellátásra, amit nappal megkerestem, éjszaka elbuliztam. Azért a vizsgaidőszakot megnyomtam, de a számvitelt a mai napig utálom, azzal volt a legtöbb gondom. Na, aki ott is ilyen tanulós és készülök másnapra stílust hoz, az már valóban elveszett ember. Eddigi életem legjobb élményeit ott éltem át és voltak jó kis esték a Balaton parton, főleg vizsgaidőszak végén, amikor mindenki már laza volt és felszabadult. Most is örömmel gondolok rá vissza, főleg a félmeztelen fürdésekre, ahol én voltam egyedül fiú és még 4csaj... :cool:

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a tanulós dolog azért veszélyes. Főleg olyan mértékben, ahogy lentebb olvashattuk. Én a környék egyetlen gimnáziumába jártam, Ajkán a legkeményebb iskolába. Volt olyan szigorú és követelő tanárom, akiről még Pápán is hallottak. Ennek ellenére, én sosem vittem túlzásba a tanulást. Az egyik ok, hogy ki kell tapasztalni, ki hogy tanít és segíteni magad ezzel. Pl. fizika nekem nem kellett a továbbtanuláshoz, meg amúgy is baromságnak tartom...a tanár megíratta a dolgozatot, aztán utána kijavította, megbeszéltük, hogy mit és hogy kellett volna megoldani és a javítóban ugyanazok voltak, csak tök más számokkal. Tehát nekem így nézett ki az ellenőrzöm fizikából: 1, 5, 1, 5, 2, 5 és mindig 3as voltam belőle. Mivel amikor kijavítottuk, én szépen leírtam az összes feladatot, begyakoroltam a megoldásokat és hiába voltak más számok, írtam egy 5öst. Tehát, ezzel időt spóroltam meg magamnak. Én azért kiélveztem már akkor az életet, persze jó dolog a tanulás, meg fontos, de nem szabad hagyni, hogy közben elmenjen melletted a fiatalságod, mert úgy meg értelmetlen lesz az egész... Érettségi előtt is, emlékszem a barátnőmnél aludtam és a buszon tanultam meg a tételeket. Aztán angolból kihúztam egy olyat, amiről nem is hallottam. Megkérdeztem a tanárunkat halkan, hogy a vizsgabiztos milyen nyelven beszél. Mondta, hogy csak németül. Akkor elkezdtem elmondani, hogyan jutok el az iskolába és mik a reggeli teendőim és mik a kedvenc tantárgyaim. Végül kaptam rá egy 4est, közben a tétel Magyarország turisztikai helyzete, régiók szerint... Jó, az is igaz, hogy a tanárnő kedvelt engem és egyből vette a lapot. Na, meg nekünk még a régi fajta érettségi volt, ahogy néztem, a mostani egészen más jellegű.

Egyetem alatt, meg aztán végképp csak azt tanultam, aki érdekelt, ezért is lett 6év az 5ből...közben mellette dolgoztam hétvégente, volt, hogy hét közben is. Átálltam az önellátásra, amit nappal megkerestem, éjszaka elbuliztam. Azért a vizsgaidőszakot megnyomtam, de a számvitelt a mai napig utálom, azzal volt a legtöbb gondom. Na, aki ott is ilyen tanulós és készülök másnapra stílust hoz, az már valóban elveszett ember. Eddigi életem legjobb élményeit ott éltem át és voltak jó kis esték a Balaton parton, főleg vizsgaidőszak végén, amikor mindenki már laza volt és felszabadult. Most is örömmel gondolok rá vissza, főleg a félmeztelen fürdésekre, ahol én voltam egyedül fiú és még 4csaj... :cool:

 

 

Na jó de gondolom neked olyan agyad is van. Vannak olyanok aki az órán simán megjegyzik a cuccost és nem igazán tanulnak otthon. Én azokról beszélek akik s*gghülyék és még a tankönyvet sem hajlandó elővenni. Magamról sem eminensként beszéltem nem voltam könyvmoly aki reggel suli délután tanulás és este alvás. Hanem hazaértem 2-3 óra tanulás aztán foci haverok kanna. :D

Teljesen egyetértek veled abban hogy élni is kell az életet csak az egyensúlyt kell megtalálni. Ha buli volt mentem én is bár akkor még nem ittam alkoholt,. :D

Volt olyan srác aki a barátnőjénél volt egész nap ,sz*rt a tanulásra aztán szívta is rendesen. Holott megtehette volna azt hogy hazamegy tanul pár órát és utána megy a nőjéhez. Ja és tinikorban egy csaj iszonyúan elveszi egy fiú eszét. Hány haveromon láttam ezt te jóisten.

Természetesen lehet így is felfogni csak akkor ne panaszkodjon.

A kulcsszó a jó időbeosztás ami azt jelenti hogy marad tanulásra is idő meg bulizásra is.

Különben te nem jársz most valami suliba? Mintha múltkor azt írtad volna

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is a hangsúly a helyes arány megtartásán van, a suli mellett élni is kell. Sajnos, van akinek több tanulásra van szüksége, hogy az adott anyagot magává tegye, másnak meg elég egy fél óra és az órai jelenlét. Én a gimnáziumban napi 1-2 óránál többet soha nem tanultam, mert sajnos elég lusta vagyok :) Igaz, nem is lettem kitűnő tanuló, az erős középmezőnyben voltam. Viszont hatalmas szemétség azért bántani valakit, mert esetleg szorgalmas és sokat tanul. Én nem értem, miért kell bántani a másikat, csak azért, mert más, mert máshogy öltözködik, más az érdeklődési köre stb.

 

Flóribá: a félmeztelen fürdőzős élmény lányokkal nekem is megvan az osztálykirándulásról, ezek azok az élmények, amelyeket öreg korunkra se felejtünk el. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OKJ-s pénzügyi vizsgát kell tennem, hogy felvegyenek egy vállalkozáshoz. 30.000 a vizsgadíj és 9.000 az, hogy kijönnek majd Veszprémbe. Kértük, hogy Pesten legyen,akkor ezt nem kéne fizetni, de nem... Gondolom a biztos új mellekre gyűjt és kell a pénz.

Nekem gimiben az első két évben nem volt barátnőm, nem is bántam annyira, minden hétvégén házibuliba jártunk, haveromhoz, akkor zenélgettünk iszogattunk, pipázgattunk, nem annyira érdekelt még a csajozós dolog. Aztán 4. év elején jöttem össze egy lánnyal, akivel 2és fél évet voltam együtt. Ez évben az érettségire tanulás mellett csináltam egy Szoftverüzemeltetői vizsgát is, plusz vele találkozgattam, mellette pedig ugye még a haverokkal is jártunk ide-oda. Emlékszem a csaj elsős volt és én mentem szivatni őket, hogy fújják el a neot és hasonlók, azt mondta egyből megtetszett neki, hogy én irányítottam az évfolyamomat, osztottam a feladatokat, a többiek meg mögöttem röhögtek. Szóval a nőknek a pénzen kívül fontos a hatalom is! De, hogy ezt ne hánytorgassuk fel nekik kitalálták a "méret a lényeg" dumát... :)

Az is igaz, hogy tanultam az mellett, hogy találkozgattam vele, de 18évesen azért dolgoztak a hormonok, próbáltuk azt, hogy együtt tanulunk, de annak sose lett jó vége...vagyis mindig jó vége lett. Az egyetemi évek alatt is ilyen voltam, azért vizsga időszakban előfordult, hogy 3-4napig nem mentem sehova és napi 10órákat tanultam, de akkor meg volt az eredménye, ez erőt adott.

Hallottam már olyat, hogy azért nem jár bulizni és azért tanul, hogy majd ha végzett és diplomája van, akkor a keresetéből pótolja a dolgokat. Ezt is hülyeségnek tartom, egy fiatalkori buli, társaság, teljesen más, mint egy 23-26éves környezet. Nem hiszem, hogy egy jól sikerült hétvége nem ad erőt a tanuláshoz és nem tölt fel annyira, hogy könnyebben vegye az ember a dolgokat.

 

Amikor Tapolcára jártam, a hivatali ügyintéző képzésre, 2fiú és 22 lány volt a felállás, jók is voltak a közös bulik! :)

Egyetemen meg, az gazdasági infós szakon 18lány és 6fiú, a gazdasági idegen nyelvin pedig 2 fiú és 8lány volt az arány. De nem bántam, mert én a lányokkal mindig is jóban voltam és a barátaim többsége is közülük került ki.

 

Jah és a félmeztelenkedést egyes emberek nem felül tették, hanem alul, ennek még jobban örültem! :D Gondolom nem akarta, hogy a melltömése kiessen, meg vigyáznai kellett,nehogy víz érje és feldagadjon! :yeah: Azért nem akart lemaradni a többiektől, így a tangáját vetette le...nők!

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OKJ-s pénzügyi vizsgát kell tennem, hogy felvegyenek egy vállalkozáshoz. 30.000 a vizsgadíj és 9.000 az, hogy kijönnek majd Veszprémbe. Kértük, hogy Pesten legyen,akkor ezt nem kéne fizetni, de nem... Gondolom a biztos új mellekre gyűjt és kell a pénz.

Nekem gimiben az első két évben nem volt barátnőm, nem is bántam annyira, minden hétvégén házibuliba jártunk, haveromhoz, akkor zenélgettünk iszogattunk, pipázgattunk, nem annyira érdekelt még a csajozós dolog. Aztán 4. év elején jöttem össze egy lánnyal, akivel 2és fél évet voltam együtt. Ez évben az érettségire tanulás mellett csináltam egy Szoftverüzemeltetői vizsgát is, plusz vele találkozgattam, mellette pedig ugye még a haverokkal is jártunk ide-oda. Emlékszem a csaj elsős volt és én mentem szivatni őket, hogy fújják el a neot és hasonlók, azt mondta egyből megtetszett neki, hogy én irányítottam az évfolyamomat, osztottam a feladatokat, a többiek meg mögöttem röhögtek. Szóval a nőknek a pénzen kívül fontos a hatalom is! De, hogy ezt ne hánytorgassuk fel nekik kitalálták a "méret a lényeg" dumát... :)

Az is igaz, hogy tanultam az mellett, hogy találkozgattam vele, de 18évesen azért dolgoztak a hormonok, próbáltuk azt, hogy együtt tanulunk, de annak sose lett jó vége...vagyis mindig jó vége lett. Az egyetemi évek alatt is ilyen voltam, azért vizsga időszakban előfordult, hogy 3-4napig nem mentem sehova és napi 10órákat tanultam, de akkor meg volt az eredménye, ez erőt adott.

Hallottam már olyat, hogy azért nem jár bulizni és azért tanul, hogy majd ha végzett és diplomája van, akkor a keresetéből pótolja a dolgokat. Ezt is hülyeségnek tartom, egy fiatalkori buli, társaság, teljesen más, mint egy 23-26éves környezet. Nem hiszem, hogy egy jól sikerült hétvége nem ad erőt a tanuláshoz és nem tölt fel annyira, hogy könnyebben vegye az ember a dolgokat.

 

Amikor Tapolcára jártam, a hivatali ügyintéző képzésre, 2fiú és 22 lány volt a felállás, jók is voltak a közös bulik! :)

Egyetemen meg, az gazdasági infós szakon 18lány és 6fiú, a gazdasági idegen nyelvin pedig 2 fiú és 8lány volt az arány. De nem bántam, mert én a lányokkal mindig is jóban voltam és a barátaim többsége is közülük került ki.

 

Jah és a félmeztelenkedést egyes emberek nem felül tették, hanem alul, ennek még jobban örültem! :D Gondolom nem akarta, hogy a melltömése kiessen, meg vigyáznai kellett,nehogy víz érje és feldagadjon! :yeah: Azért nem akart lemaradni a többiektől, így a tangáját vetette le...nők!

 

 

Úgy látom te is a bulizás híve vagy. :D Természetesen csak hétvégente. :D Én igazából 30 felett "hülyültem" meg. Akkor már jöttek a sörök meg a tömény és a jó zene. Egyszerűen imádok kikapcsolódni hétvégén. Ez persze nem azt jelenti hogy okádásig inni kell de a barátokkal egy jó este mindenekfelett.

Na látod csak közös nevezőre jutunk. Én az utóbbi 10 évben sosem agyaltam azon hogy jaj mi lesz. Tudom magamról hogy meg tudom állni hogy no pia sokáig. Pl januárban semmi alkoholt nem ittam, de ha buli van akkor én szervezem általában. :D Az alsó fertályon meztelen csajok jó fejek lehettek ,szeretem az ilyen bevállalós hölgyeket, meg azokat akik veszik a lapot. Két legjobb barátom van az egyik lány. Vele olyan szinten beszélünk a szexualitásról hogy férfibarátaimmal sosem tenném.

2 alapmondat van az életemben. Az egyik apám mondása: "Mindenkinek annyi problémája van amennyit csinál magának". A másik: " Légy laza". Hát ezek szerint élem az életem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.