Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

A TB az Magyarországon a totális katasztrófa. Fáradt elég idős doktorok, borzasztó igénytelen szakrendelők ,órákig ülés a váróban. Nem tudom egyáltalán miért fizetjük ezt a csődhalmazt. Ne vonjanak tb-t, menjen egy számlára és ha beteg vagyok abból majd fizetem azt akit akarok.

Tavaly ősszel bemeszesedett a jobb vállam. Annyira fájt hogy majd meg őrültem. Azt mondja nekem a nő hogy 1 hónappal késöbbre van időpont. Mondom csak nem nekem. Aztán felmentem. Kiderült van sürgősségi ellátás is.

Amit meg édesanyámmal csináltak aki rákos volt és sokféle áttét az valami gusztustalan volt. Emlékszem húgom ment be vele ,szegénynek nagyon fájt a hasa és órákig váratták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megfürdettem a kutyákat, utána 10percen át kergették egymást a lakában, hogy száradjanak, lehetett felmosni is később. Holnap visszük őket kozmetikushoz, mert már kezdenek pulira hasonlítani... Amíg vágják őket, csekkes befizetés, nyomtatás, scannelés, utalás, levél feladás, váráslás. érettségi hitelesített másolat készíttetés...még leírva is sok, jó, hogy Ajka kis város. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok Boldog Szülinapot Sky! :clap:

 

 

Holnap visszük őket kozmetikushoz, mert már kezdenek pulira hasonlítani...
Én múlt héten nyírtam meg a két kutyeszunkat. Egy ebre kábé három és fél óra jutott. Nekik nem kell elkezdeni pulira hasonlítani mert már eleve azok.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok Boldog Szülinapot Sky!

 

 

Én múlt héten nyírtam meg a két kutyeszunkat. Egy ebre kábé három és fél óra jutott. Nekik nem kell elkezdeni pulira hasonlítani mert már eleve azok.

 

 

Én is ezt mondom, vagyis, hogy Boldog Születésnapot Égbolt! :)

 

Nekünk uszkárunk van, most nagyon édesek, én jobban szeretem, ha fazonra vannak nyírva, csináltam 1-2 képet a Vandáról, majd lehet este postolom. Haver most hívott, hogy ahol dolgozik a boltban van olyan Soproni sör, ami szombaton megromlana és 130!! Ft a fél literes kiadás, berendeltem egyből 10db-ot! Megyek is érte, utána meg fűnyírás, öntözés, elültetem a hagymát és már este is lesz. Aztán akkor megiszom a söröket...ha még lesz rá erőm! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog születésnapot, Sky :)

 

Én múlt héten nyírtam meg a két kutyeszunkat. Egy ebre kábé három és fél óra jutott. Nekik nem kell elkezdeni pulira hasonlítani mert már eleve azok.

Adhatnál pár tanácsot, hogy a fenébe sikerül a pulikat annyira megfogni, hogy meg tudd nyírni őket. A mienket is kéne, de tavaly sem sikerült ez a művelet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.