Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

3 perccel korábban, Iqvi írta:

Hát, elég érdekes elképzelés. Nekem elsőre az ugrott be, hogy folytatja az Obi-van és Anakint. 

Az is jó lenne. De van egy olyan érzésem, hogy nem erről van szó. Vagy ha igen, akkor max egy újabb Obi-van és Anakin mini jön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 minutes ago, Darth Revan9 said:

Az is jó lenne. De van egy olyan érzésem, hogy nem erről van szó. Vagy ha igen, akkor max egy újabb Obi-van és Anakin mini jön.

Annak is jobban örülnék, mint egy ezredik OT történetnek. De majd meglátjuk. Az is lehet, hogy valami Köztársaság Fénykorásat fogunk kapni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Iqvi írta:

Mert az egy olyan projekt volt, ahol eleve a könyvekre és a képregényekre alapozták a korszak kidolgozását és a történetmesélést.

De azt nem tudhatjuk, hogy a Régi Köztársaságnál nem csinálják majd ugyanígy. Elég nagy korszak az, ahhoz, hogy biztonságosan ki lehessen jelölni egy szakaszt, amit odaadnak a regény és képregényíróknak, csinálnak egy olyan projektet, mint ami a KF volt, utána hosszú évekkel később meg jöhet a Régi Köztársaság film, vagy sorozat, ami több száz évvel játszódna a Régi Köztársaság regények, képregények után. Simán követhetik a Köztársaság Fénykora mintáját.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Most éppen én is ilyen témában írok képregényt, és hát egy Obi-van és Anakin folytatás ongoingon kívül az istennek sem jut eszembe semmi ide. 

Pedig rengeteg lehetőség van az EpI-II közti korszakban, csak olvasd el, hogy milyen lehetőségeket soroltam fel abban a hozzászólásban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se tudom. Szerintem már csak pár hétre, vagy 1-2 hónapra lehetnek. A Revelations kiadvány borítóján Jabba is ott volt, úgyhogy az már egy jelzés lehet, hogy közeledünk A Jedi visszatérhez.

De mindenhol ezeket a képregényeket most Yavin után 3-4-re datálják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég közel, de közben elég távol. :hehe::P:D

 

Amúgy szerintem is már csak pár hétre vagyunk tőle, bár igaz, a tavalyi termést még nem daráltam le, pedig már karácsony óta terveztem. Abban biztos vagyok, hogy idén végetér mind a SW és a Darth Vader is, 1-2 történetre maradt még löketük, szóval ebből kalkulálva én azt mondom: szűk 1-1,5 hónap. :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 minutes ago, Bence1997 said:

Elég közel, de közben elég távol. :hehe::P:D

 

Amúgy szerintem is már csak pár hétre vagyunk tőle, bár igaz, a tavalyi termést még nem daráltam le, pedig már karácsony óta terveztem. Abban biztos vagyok, hogy idén végetér mind a SW és a Darth Vader is, 1-2 történetre maradt még löketük, szóval ebből kalkulálva én azt mondom: szűk 1-1,5 hónap. :?

Az jó lenne. Kíváncis vagyok, hogy ha végeznek, akkor azonnal ugranak esetleg az ep6 utáni korszakra, vagy lesz valami töltelék képregény, mint amilyen a Han Solo & Chewbacca volt a Köztársaság Fénykora első és második fázisa közötti üresjáratban. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Iqvi írta:

Az jó lenne. Kíváncis vagyok, hogy ha végeznek, akkor azonnal ugranak esetleg az ep6 utáni korszakra, vagy lesz valami töltelék képregény, mint amilyen a Han Solo & Chewbacca volt a Köztársaság Fénykora első és második fázisa közötti üresjáratban. 

Ep6 után szerintem most a Mandoverzum miatt felejtős. Amíg Filoni formálja az ottani eseményeket, addig az másnak elég ingoványos terep. :D

Hacsak nem az Endor-Jakku közé építenek, de ott se tudom, mit lehetne még elmesélni. A fontosabb események már megíródtak, tudjuk, hogy a trió is elég inaktív volt ebben az időszakban. Az Utóhatásból kiderült, hogy Leia terhes volt, Han festette a gyerekszobát meg részt vett a Kashyyyk felszabadításában, Luke meg járta a galaxist, hogy gyűjtögessen (BF 2 sztori).

Szóval így velük nem tudom, milyen sztorit lehetne még elmesélni retcon nélkül. Max Leia képzése, ami eszembe jut, de erre nem lehet felhúzni egy 50+-os sorozatot, nem? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bebizonyították, hogy 4 év alatt 200 körüli füzetszámban is el tudnak mesélni nagyjából egy évnyi történést. Így az endori és a jakkui eseményeket is ki tudják tölteni 2028-ig. Akkoriban már csak közeledik A mandalori vége, és akkor rámehetnek A mandalori 1. évada és a jakkui csata közötti négy évre is.

Persze, nem biztos, hogy van annyi történet, de a Marvel egyértelműen a füzetmennyiségre megy rá. Klónháborúzni, meg az előzmény-trilógia idejében lenni csak néha napján érnek rá. Folytatás-trilógia körül sincs túl sok képregényük. Mintha azzal se akarnának, tudnának foglalkozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.