Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

A kronológia is érdekes lesz. Most egy év eseményeit is piszkosul feltöltik. A mandalori első évadáig van öt év. szerintem mindegyik új sorozat első 20-25 füzete még a Jedi és A mandalori közötti öt évben lesz. Ez 4-5 gyűjteményes kötet mindegyikre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy én látom:

 

1. Szerintem is idén végetér az 5-6 közti képregények menetelése. Egyszerűen nem látom értelmét tovább húzni az egészet. Az biztos, hogy nyáron még lesznek anyagok, hiszen Soule még év elején közölte, hogy a 35. vagy a 36. füzetet kezdte el. Jelenleg pedig 30-nál járunk. Ethan is még ősszel írta, hogy a Fejvadászok 34. számát körmölte. Szerintem ha (nem lesznek csúsztatások) tartani fogják a menetrendet, majdnem mindegyik széria elérheti a 40 füzetet, amivel le is zárhatják az egészet.

 

2. A High Republic véleményem szerint 2025-ben fog végetérni, ez persze nem azt jelenti, hogy utána nem jönnének tartalmak, de a 3 fázisból álló elbeszélés szerintem eléri a végét valamikor 2 év múlva. De persze más HR témájú történetek biztos, hogy jönnek, csak azok már valszeg nem lesznek a Luminous csapat által kreált irományokban.

 

3. Mi lesz jövőre? Én úgy tippelem, hogy rengeteg mindent betudnának mutatni egy 6-7 közti hosszú menetes SW sorozattal, de jön a kérdés: vajon akarnak-e több éven át mesélni itt? Szerintem ami jobb ötlet lenne, az a következő:

Hogy a Favreau/Filoni kettős történetét nehogy megzavarják, elkezdik feltölteni tartalmakkal a korszakot, de csakis a Mandiig bezárólag. Az is jó kérdés, hogy egyáltalán mennyire akarnak belemenni az Endor és Jakku közt eltelt időbe, mert azért ott már vannak történetek. Az egyedüli érdekesség itt igazából csak Luke szála, vele meg úgy gondolom egy kb. annyiból álló történet, mint ami most Yodáé, tökéletesen megfelelne. Egy 10-12 füzetes sztori Luke kalandjairól Endor után, egészen a Jakkui eseményekig. Szerintem ez lenne a legjobb választás és akkor a 2024-es évet ki is húznák csak ezzel a történettel. Aztán 2025-től belemehetnek a Jakku utáni időszakba, de ugye itt figyelembe kell venni azt, hogy:

  • Leia a kis Bent éppen csak megszülte, szóval nehezen hiszem, hogy kezdetben olyan aktív lenne
  • sokkal inkább az alvilág és a Birodalmi maradvány lenne az, ami izgalmat szolgáltatna szerintem, meg persze Luke kalandjai

SŐT! Ami most így eszembe jutott, az egy antológia-sorozat. Minden egyes történet (ami min. 3, maximum 6 füzetből állna) más-más karaktert rakna a fókuszba, lehetne Aphrával egy történet, vagy egy fejvadászos történet, vagy Luke kutatása San Tekkával. Ezzel szerintem el tudnák nyújtani a sztorit addig, amíg a Mandi és társai be nem fejezik a pályafutásukat - tegyük fel 2027-ben - és utána már szabad a préda számukra a további történetekkel.

 

4. Én nekem van egy sanda gyanúm, hogy Aphra eddig azért nem jelent meg élőszereplésben, mert várnak arra, hogy befejeződjön a jelenlegi szériája. Meghal a lány vagy élni fog? Elspoilerezné az egészet egy élőszereplős felbukkanás a Mandoban vagy valamelyik testvérsorozatban. 

 

5. Egy újabb Vader sorozat: mibe fogadjunk, hogy a Marvel találni fog még egy történetet egy ongoingra? Már látom is szemeim előtt, ahogy bejelentik, hogy a 4. Vader széria a Kenobi eseményei után fog játszódni és összeköti majd a karaktert a Kenobi és a Rebels közti időben. És ebbe én még azt is el tudom képzelni, hogy Mault és a Vörös Hajnalt is beleveszik. Ugye Maul mondja még a Malachoron, hogy egyedül nem tud szembeszállni Vaderrel. Ezt vajon csak úgy mondja vagy van tapasztalata? Ha utóbbi, akkor akár eltudnák mesélni azt, hogy a Hajnal miképp tűnik el az árnyak közé Qi'ra vezetésével, míg Maul hogyan kerül a Malachorra. És akár néhány Kenobis történetet is lehetne itt folytatni - Path utáni hajsza, Reva - szóval ezekkel máris garantált egy minimum 20 füzetes Vader széria. :D

 

6. Én eskü olvasnék egy ongoing szériát az Ep1-2 közti időkből. Az utóbbi időkben volt 1-2 apró történet, amely ebben az érában játszódott - legutóbb ugye a TOTJ 4. része, ami az EpI végén játszódott - de eléggé kiaknázatlan területről beszélhetünk. Tkp. 3 időszak van, ami még felfedezésre vár a Skywalker Sagán belül:

  1. Ep1-2 közti időszak
  2. Ep6-7 közti időszak
  3. Ep8-9 közti időszak

A legutolsó igen csekély idő, szóval néhány történet elmesélésén kívül nincs is nagyon mozgástér - sokkal inkább a TROS után, de az egy másik történet. A 2. pont jelenleg folyamatban van, csak gondoljunk, hogy eddig milyen tartalmak érkeztek és még fognak érkezni.

Maradt az első pont, ami igaz, egy viszonylag békésebb időszak, ahol nem is tudnának háborúkat bemutatni - itt főleg galaktikus méretűt értek - de szerintem itt is maradt bőven elmesélni való, csak arra gondoljunk, hogy jelenleg a Bad Batch-ben (és ugye a TOTJ-ban) is ment az, hogy a szakadárok nem voltak csak és kizárólag rosszak, voltak köztük olyan emberek, akik látták a korrupt Köztársaságot és ez ellen tenni akartak valamit.

Erre lehetne is építeni különböző történeteket, akár Dookut is újra belehetne dobni, ahogy végül megalapítja a Szakadár mozgalmat. Ennek az előzményei és következményei nagyon érdekesek lehetnek. Ugyanakkor ha már Boba is nagyobb szerepet kapott az utóbbi években, kezdhetnének valamit az apjával is, az ő története is izgalmas lehet, vajon milyen küldetéseket végzett el, milyen volt a viszonya a többi alvilági személlyel (khm... Hondo :D), a kis Boba is előtérbe kerülhetne egy idő után - na és Omega? :)

Persze az alvilágot látva azt is látnánk, ahogy az EpI-ben megismert Köztársaság Palpatine vezetése alatt miképp fordul át azzá a hatalommá, amit mi a Klónok támadásában látunk.

És ez csak a Köztársaság, a szakadárok és az alvilág nézőpontja. Mi a helyzet a jedikkel? Én szeretném látni azt, hogy mi volt annak az előzménye, aminek végén Anakin tényleg elhatározta, hogy otthagyja az egész Rendet (Obi-wan & Anakin miniszéria, 2016). És vajon utána mi is történt velük? Obi-wan miképp birkózik meg a feladattal? Vajon megismernénk-e új jediket vagy akár a régi Legendákból is átlehetne hozni néhány közkedvelt szereplőt (Siri Tachi például már kánon a Brotherhood és a Padawannak hála, de akár jöhetne Sora Bulq is, meg aki még akar) és meglehetne tölteni a Jedi Rendet. Milyen az élet a jediknek? Milyen próbákat kell kiállniuk a padawanoknak? Milyen küldetéseket végeztek el, mielőtt még kitört volna a klónháború?

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Baljós és A klónok közötti 10 évre tényleg jó lenne egy hosszabb, 40-50 füzetes sorozat. Ugyanígy örülnék egy Baljós előtti hasonló sorozatnak. Jó lenne egy Qui-gon és Obi-van széria, szintén 40-50 füzettel.

Viszont ezekkel együtt így már elég sok hosszú sorozat lehetősége áll fenn.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Bence elég jól körbejárta a témát. 

Szinte biztos, hogy amíg Filoniék a post-Jedi időszakban tevékenykednek, nem fognak bezavarni oda újabb történetekkel. 

Emlékezzetek, bejelentettek egy Mando regényt korábban, aztán egyszer csak bejelentették, hogy az író valamelyik másik regényt fogja inkább megírni, nehogy gond legyen.

Ugyanígy a Képes útmutató. Az is tervbe volt 2 éve, és azt is kukázták.

Úgyhogy amíg a "Mandoverzum" nincs a végére futtatva, addig ott nem lesznek történetek. És Luke érintettsége miatt még az ő 10-12 részes sorozata is kérdéses, de ha mégis jönne ebbe a korszakba valami, legnagyobb eséllyel a Mandoig bezárólag jönne.

A Baljós és Klónok közötti 10 évnek viszont tényleg neki lehetne esni végre. Ott aztán óceánnyi lehetőség van.

 

Vadert nem engedik el. Megkerülhetetlen a piacon. Szerintem is a Kenobi és Lázadók közötti rész erre a legesélyesebb, ellenben Ewan McGregor feldobta a visszatérés lehetőségét egy esetleges 2. évadra. Én nem hiszem, hogy maradt annyi Obi-Wan történetében, főleg, hogy Palpatine leállíttatta Vadert is, de emiatt azért ott a kérdés, hogy belevágnak-e képregénybe, vagy sem.

Pedig itt tényleg fel lehetne tárni akár Maul hiányzó történeti részeit is.

 

Most a Hidden Empire után azt sem tartom kizártnak, hogy jöjjön egy Vörös Hajnal kezdeti éveit bemutató széria. Maullal és Qi'rával a főszerepben.

 

Mindenesetre én nagyon bízom benne, hogy nem fognak megint 4-5 futó sorozatba belefogni egyszerre, amíg nem stabilizálódik a piaci helyzet. Mert ahogy redditen olvastam, kint is komoly a helyzet, de az látszik, hogy a magyar piac nem bír el újabb 4-5 hosszú sorozatot. (Hacsak nem olyan a témaválasztás)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, kdani20 írta:

Úgyhogy amíg a "Mandoverzum" nincs a végére futtatva, addig ott nem lesznek történetek. És Luke érintettsége miatt még az ő 10-12 részes sorozata is kérdéses, de ha mégis jönne ebbe a korszakba valami, legnagyobb eséllyel a Mandoig bezárólag jönne.

Igen, én még régebben úgy gondoltam - amit még ma is vallok - hogy Luke kutatásával fogják feltölteni az Endortól a Mando kezdetéig eltelt időszakot. Mert őszintén: más sztori miről szólna? Csak Aphra és a fejvadászok azok, akikkel lehetne valami, de kérdés ugye, hogy van-e tervük ezekkel a karakterekkel, vagy már van egy megállapodás Filoniékkal?

Én amúgy a Luke-os történetet úgy képzelném el, hogy 1-2 nagyobb eseményt elmesélne a képregény: Luke és San Tekka hogyan találkoznak? Mi volt az a küldetés, amit a Shadows of the Sith c. regényben említenek? Milyen ereklyéket talált még meg Luke? Mit csinált éppen, amikor meghallotta Grogu hívását? Ezekre 2-3 történet tökéletesen elég lenne.

 

6 órával ezelőtt, kdani20 írta:

A Baljós és Klónok közötti 10 évnek viszont tényleg neki lehetne esni végre. Ott aztán óceánnyi lehetőség van.

Én reménykedek benne, hogy az a korszak fog érkezni. Ott tényleg lehetne több szériát is indítani: lehetne egy a Jedikkel, lehet egy az alvilággal és én még akár Dookunak is adnék egy ongoingot. Nála lehetne rögtön a Yaddle-el való párbajt követően folytatni a történetet és végcélként eljutni a szakadár mozgalom létrejöttéig - útközben meg Ventress beszervezése is lelenne tudva. Az alvilág foglalkozhatna azzal, ami: alvilági ügyletek, Jango, Cad Bane, Hondo, Aurra Sing, C-21 Highsinger, Castas, Bossk, a Fekete Nap, a Huttok, stb. Itt belehetne mutatni néhány olyan helyi konfliktust, amit akár a fejvadászok is okozhatnak. De itt főleg Jango Fett karakterére mennék rá, akit remélem hamarosan elkezdenek mélyíteni. :)

A Jedik szál pedig megannyi érdekességgel kecsegtetne: bár a PT és főleg a TCW bemutatta nekünk a Jedi Templomot, de részleteiben még nem igazán tértünk ki rá, pláne nem békeidőben. A könyvtárat ismerjük, de milyen gyakorlótermek vannak, a padawanoknak milyen próbatételeket kell megtenniük, hogy lovaggá üssék őket? Anakin és Obi-wan korai viszonya miképp alakult? Más ismertebb jedi ilyenkor mit csinált? És vajon ha jönnének új szereplők, velük mi lenne?

 

6 órával ezelőtt, kdani20 írta:

Vadert nem engedik el. Megkerülhetetlen a piacon. Szerintem is a Kenobi és Lázadók közötti rész erre a legesélyesebb, ellenben Ewan McGregor feldobta a visszatérés lehetőségét egy esetleges 2. évadra. Én nem hiszem, hogy maradt annyi Obi-Wan történetében, főleg, hogy Palpatine leállíttatta Vadert is, de emiatt azért ott a kérdés, hogy belevágnak-e képregénybe, vagy sem.

Pedig itt tényleg fel lehetne tárni akár Maul hiányzó történeti részeit is.

Én az Obi-wan 2. évadára úgy tippelem egy sokkal inkább spirituálisabb megközelítést alkalmazhatnak. Miképp éri el Obi-wan a halhatatlanságot Qui-Gon tanítása alatt. Nem tudom, hogy mennyire akarnak antológiaszerűen folytatást készíteni, mert én csak ebben az esetben tudnám elképzelni Vader felbukkanását.

 

De amúgy igen, én már csakis oda tudok elképzelni egy ongoing szériát. Ezen kívül meg ilyen miniszériák lennének csak, hacsak nem kezdik el újra Anakint nyomatni - és akkor megint megérkeztünk az Ep1-2 közti időszakba.

 

6 órával ezelőtt, kdani20 írta:

Most a Hidden Empire után azt sem tartom kizártnak, hogy jöjjön egy Vörös Hajnal kezdeti éveit bemutató széria. Maullal és Qi'rával a főszerepben.

Ha nincs tervben a jövőre nézve semmi, én is eltudom képzelni, hogy elkezdenek egy ilyet. Idén talán okosabbak leszünk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előzmények körüli hosszú szériára nem számítok. Szerintem maradnak a már bejáratott eredeti trilógia körül, csak éppen A Jedi visszatér utáni időkbe mennek. Az Endor és A mandalori indulása között 5 év van. El lehet ezt húzni, lásd, a mostani egy évet Yavint után 3 és 4 között. Simán el tudom képzelni, hogy minimum 3-4 sorozat fog menni és 2024-2025 folyamán még az Endor és a Jakku között lesznek. És még utána is van négy év, míg elérnek A mandaloriig. A mandalori szerintem ki fog futni. Biztos lesz negyedik évad, de nem hiszem, hogy sokáig húzzák. 2025-2026 körül esélyes lehet, hogy lezárják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

Igen, én még régebben úgy gondoltam - amit még ma is vallok - hogy Luke kutatásával fogják feltölteni az Endortól a Mando kezdetéig eltelt időszakot. Mert őszintén: más sztori miről szólna? Csak Aphra és a fejvadászok azok, akikkel lehetne valami, de kérdés ugye, hogy van-e tervük ezekkel a karakterekkel, vagy már van egy megállapodás Filoniékkal?

Én amúgy a Luke-os történetet úgy képzelném el, hogy 1-2 nagyobb eseményt elmesélne a képregény: Luke és San Tekka hogyan találkoznak? Mi volt az a küldetés, amit a Shadows of the Sith c. regényben említenek? Milyen ereklyéket talált még meg Luke? Mit csinált éppen, amikor meghallotta Grogu hívását? Ezekre 2-3 történet tökéletesen elég lenne.

 

Amúgy egy Luke-Aphra team-up is simán lehetne, nála is van bőven tudás a régi dolgokról, mégiscsak régész vagy mi... :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én inkább abban reménykedem, hogy kisebb, külön olvasható sztorik jönnek az Ep6 után. Jók ezek a nagy crossoverek is, de egy idő után már rossz, hogy minden kötetet meg kell venni, hogy értsd őket. Engem érdekelnének olyan történetek, amikben Luke potenciális jedik után kutat, vagy régi ereklyéket/templomokat fedez fel. Itt egy Aphra crossover tökéletes lenne. 

Szerkesztve: - Whill
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, az jobb lenne, ha kisebb, külön olvasható sztorik jönnének, de eddig is a Marvel igyekezett tartani bizonyos füzetszámot, aminek évente ki kell jönnie. Úgyhogy ebben nem hiszek, hogy majd áttérnek a kisebb, külön olvasható történetekre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Igen, az jobb lenne, ha kisebb, külön olvasható sztorik jönnének, de eddig is a Marvel igyekezett tartani bizonyos füzetszámot, aminek évente ki kell jönnie. Úgyhogy ebben nem hiszek, hogy majd áttérnek a kisebb, külön olvasható történetekre.

De közben az is fontos, hogy új olvasók bevonhatók legyenek. Ha most valaki a fősodort kezdené olvasni, akkor egészen a 2015-ös SW/Vader sorozatokig mindent el kellene olvasnia, hogy mindent értsen. Most pedig négy különböző sorozattal (+ crossoverek) kell tartania a lépést. Ez pedig sokakat elrémiszthet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Whill írta:

De közben az is fontos, hogy új olvasók bevonhatók legyenek. Ha most valaki a fősodort kezdené olvasni, akkor egészen a 2015-ös SW/Vader sorozatokig mindent el kellene olvasnia, hogy mindent értsen. Most pedig négy különböző sorozattal (+ crossoverek) kell tartania a lépést. Ez pedig sokakat elrémiszthet.

Ez igaz. Viszont úgy néz ki, hogy ez a Marvelt fikarcnyit sem érdekli. Már most biztos, hogy meglesz mindegyik sorozatból a 7. történetszál, talán lesz 8. is. Most kevésbé van jelen más képregény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, kdani20 írta:

Most a Hidden Empire után azt sem tartom kizártnak, hogy jöjjön egy Vörös Hajnal kezdeti éveit bemutató széria. Maullal és Qi'rával a főszerepben.

Így legyen ötösöm. Bár nem képregény, hanem regényként, de E.K. Johnson pont ilyen témában ír könyvet. Feltettem Könyvek fórumra. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj ezzel fejvadászháborús sztorivonallal, hogy ráadásul a crossoverek miatt ide-oda ugrálni kell a különböző kötetek között.

 

Lásd ezt a linket: How to read War of the Bounty Hunters

 

Úgyhogy megvárom, míg az összes megjelenik és akkor majd nekiveselkedem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Olvassa valaki a most futó új Yoda képregény sorozatot? Ez az a 10 füzetes széria. Milyen? Milyen hosszúak a füzetek.

Most láttam egy infót, mi szerint a gyűjteményes kiadás magában foglalja mind a 10 füzetet. Ami érdekes, mivel ilyen sok füzetet eddig adtak ki együtt. Én két gyűjteményes kötetre számítottam. Talán ilyen rövidek a füzetek? Talán csak 10 oldalas mindegyik?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

38 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Olvassa valaki a most futó új Yoda képregény sorozatot? Ez az a 10 füzetes széria. Milyen? Milyen hosszúak a füzetek.

Normál hosszúságúak, tehát kb. 20-22 oldalak, kivéve a legelső, az kb. 30-32 oldal.

 

Eddig amúgy csak az első két füzetet olvastam, szerintem jónak jó, semmi kiemelkedő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

49 perccel korábban, Bence1997 írta:

Normál hosszúságúak, tehát kb. 20-22 oldalak, kivéve a legelső, az kb. 30-32 oldal.

 

Eddig amúgy csak az első két füzetet olvastam, szerintem jónak jó, semmi kiemelkedő.

Akkor szerintem ez mégis csak két gyűjteményes kötetben jön, Az az adat, meg téves, hogy egyben jönne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Májusi képregénymegjelenések:

 

- Bounty Hunters #34

A FEJVADÁSZOK összecsapnak az INFERNO OSZTAGGAL!

Ez a FEJVADÁSZOK utolsó harca, ahogy eddig ismerted őket.

A végén ki marad? Ki távozik? Ki csatlakozik?

lilz1c401mia1.jpg?width=1800&format=pjpg

 

 

- Darth Vader #34

A gyűlölet szenvedéshez vezet... vagy a hatalomhoz? Ahogy VADER erőképességei irányíthatatlanok lesznek, Sabé a viharban találja magát - és végül szembe kell néznie a tetteinek következményeivel.

A sötétséget fogja választani a fény helyett?

vdb7dd601mia1.jpg?width=1800&format=pjpg

 

 

 

- Vader: Black, White & Red #2

vvg720701mia1.jpg?width=1800&format=pjpg

 

 

 

- Doctor Aphra #32

LUKE SKYWALKER: BARÁT VAGY ELLENFÉL?

A REJTETT BIRODALOM következményei után Aphra válaszút elé kerül.

Ki lenne jobb a segítségére mint... Luke Skywalker?

3oenpy401mia1.jpg?width=1800&format=pjpg

 

 

- ROTJ: Lando #1

Lando és Chewbacca arra készül, hogy lopjon Jabbától, de vajon Chewbacca megbízhat Calrissianban?

e2441k701mia1.jpg?width=2850&format=pjpg

 

 

- Sana Starros #4

VESZÉLYES TESTVÉRI RIVALIZÁLÁS!

SANÁNAK le kell győznie a fivérét, különben minden elveszett.

De vajon DEVA LOMPOP lesz az, aki megsemmisíti a Starros famíliát?

cau225701mia1.jpg?width=1800&format=pjpg

 

 

- Star Wars #34

SKYWALKER ELTÖRT KARDJA!

Luke egy kiberkristályt kutat.

Vajon a kristály megadhatja a válaszokat arra, amivé a kiszámíthatatlan ERŐ vált (REJTETT BIRODALOM #5!)

Milyen rég elveszett titkot fog feltárni?

d6vqf8601mia1.jpg?width=1800&format=pjpg

 

 

- Yoda #7

YODA VS. GRIEVOUS TÁBORNOK!

Egy új történetszál kezdete a KLÓNHÁBORÚK tumultusában!

A szakadároknak van egy fegyvere, amivel megváltoztathatják a háború menetét!

Vajon Yodának és Anakin Skywalkernek időben sikerül felfedeznie ezt a rejtett fegyvert?

rw4moz501mia1.jpg?width=1800&format=pjpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Na csak megvalósul az Aphra-Luke team-up :D Így egy EP 6 utáni közös munkának se lenne akadálya, hisz addigra már ismerik egymást

Igen, kíváncsi vagyok a párosra. És az Ep6 utáni időkben rengeteg felfedezést tudnának csinálni. Sőt, akár még San Tekkát is belehetne így vezetni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, ati írta:

Vagy ez a crossover zárja majd le az ep5-6 közti korszakot?

Happy Big Brother GIF by MOODMAN

:P

 

Szerintem ez nem az lesz. Ha tippelnem kéne és a szöveg ("First, it comes for the metal...") alapján úgy sejtem a novemberben kiadott Revelations itt fog megelevenedni. Spoilereket nem árulok el, de elég elborult eseményeknek leszünk majd szemtanúi. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha az lesz ebben a crossoverben, amire gondolok a mondat alapján, akkor a Han Solo és Chewbacca képregény is ide csatlakozik egy ponton. 

Talán a Vader 2. képregénysor és a Lando kapcsolatát lehetne példának felhozni, csak kicsit még szorosabb összekötésben. 

 

És még a Köztársaság Fénykora is érintett lehet minimális vonatkozásban. 

Szerkesztve: - kdani20
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 hours ago, Bence1997 said:

Happy Big Brother GIF by MOODMAN

:P

 

Szerintem ez nem az lesz. Ha tippelnem kéne és a szöveg ("First, it comes for the metal...") alapján úgy sejtem a novemberben kiadott Revelations itt fog megelevenedni. Spoilereket nem árulok el, de elég elborult eseményeknek leszünk majd szemtanúi. :)

 

Én azt olvastam, és, hát nem tudom. Nekem nagyon furcsa, hogy ilyen nagy eseményekkel tömik tele az ep5-ep6 közötti egy évet. Amikor bejelentették az új sorozatokat azt hittem olyan történetek lesznek mint a 2015-ös képregényekben voltak. Szerintem crossoverekből elég lenne a Qi'ra trilógia. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Iqvi írta:

Én azt olvastam, és, hát nem tudom. Nekem nagyon furcsa, hogy ilyen nagy eseményekkel tömik tele az ep5-ep6 közötti egy évet. Amikor bejelentették az új sorozatokat azt hittem olyan történetek lesznek mint a 2015-ös képregényekben voltak. Szerintem crossoverekből elég lenne a Qi'ra trilógia. 

Igen, elég lenne az, de úgy néz ki, hogy tovább tömik tartalmakkal. :facepalm:

 

Remélem ez nem azt fogja jelenteni, hogy még jövőre is menni fognak ezek a szériák...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 minutes ago, Bence1997 said:

Igen, elég lenne az, de úgy néz ki, hogy tovább tömik tartalmakkal. :facepalm:

 

Remélem ez nem azt fogja jelenteni, hogy még jövőre is menni fognak ezek a szériák...

Én azt tartanám elegánsnak, ha a jedi visszatér 40. évfordulójára lezárnák őket. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.