Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

  • 4 héttel később...

Általában az adott film érkezése előtt pár hónappal kezdik el a marketinget, amibe beletartoznak a könyvek/képregények is (Aftermath, Shattered Empire, Catalyst, stb.). Szóval ha 2025-ben érkezik a film, akkor '25 nyarán/őszén számíthatunk rá vagy a film után. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Vader: Black, White & Red egy 4 részes miniszéria, amelyben 3 db, 10 oldalas történet lesz elmesélve.

 

 

A Star Wars 34 és 35. száma Luke új fénykardja körül fog történni, míg a 36. szám egy Leiát fókuszba helyező történet lesz.

Image

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Tehát, akkor az új crossover is olyan lesz, mint a Fejvadászok háborúja, A Vörös uralom? Lesz egy fő mini és mellé lazán kapcsolódik majd a négy sorozat?

Valószínűleg igen.

 

Végetért a panel, szóval csak ez volt újdonság. Hát egy picit többre számítottam...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, Bence1997 írta:

Dark Droids, egy új miniszéria Charles Soule-tól!

 

Image

 

Gondolom ebben tér vissza Ajax Sigma és indítja el a háborúját az organikusok ellen. Ezért promózták úgy, hogy először a fémért jön el, mert előbb hadsereget kreál magának. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak egy kérdésem van, mégis minek? Nem tudnak eleget kihozni a galaktikus polgárháborúból? A Qi'ra trilógiát még értettem, a vége nagyon jó volt, és in universe tényleg volt haszna a Birodalom elleni harcának, de ez már hihetetlen túlzás. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben egyetértek @Iqvi-vel, a Qi'ra trilógiának volt értelme, mégha úgy gondolom, hogy azt is elhúzták, de hát ez van, ha havonta jönnek ki a képregények és még így is vannak kihagyások (utóbbi időben egyre több). Ennek a droidos történetnek szerintem semmi értelme, egyelőre rálátásom sincs, hogy mit adhat. Vagy ezzel akarnak megalapozni egy későbbi eseménynek, ami esetleg a 2025-ös filmben fog történni? Lehetséges, hogy egy droidlázadás lesz a fő téma a jövőben? :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Iqvi írta:

Csak egy kérdésem van, mégis minek? Nem tudnak eleget kihozni a galaktikus polgárháborúból? A Qi'ra trilógiát még értettem, a vége nagyon jó volt, és in universe tényleg volt haszna a Birodalom elleni harcának, de ez már hihetetlen túlzás. 

 

8 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ebben egyetértek @Iqvi-vel, a Qi'ra trilógiának volt értelme, mégha úgy gondolom, hogy azt is elhúzták, de hát ez van, ha havonta jönnek ki a képregények és még így is vannak kihagyások (utóbbi időben egyre több). Ennek a droidos történetnek szerintem semmi értelme, egyelőre rálátásom sincs, hogy mit adhat. Vagy ezzel akarnak megalapozni egy későbbi eseménynek, ami esetleg a 2025-ös filmben fog történni? Lehetséges, hogy egy droidlázadás lesz a fő téma a jövőben? :?

Egyszerűbb magyarázat lehetséges 2023 év végéig el kell húzni mindegyik sorozatot. És igen, a galaktikus polgárháborúból, a szimpla birodalmiak vs lázaódk koncepcióból már nem tudnak túl sok mindent kihozni. Nem hinném, hogy a 2025-ös filmre alapoznának, hiszen ahhoz távol vannak időben. Talán a 2024-ben induló, A Jedi visszatér és A mandalori 1. évada közötti történetek valamelyikét alapozzák most meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha Ajax neural core-ja (magyarul nem tudom minek hívják, központi mag?) fennmarad újfent, akkor visszahozhatják. Csak ebből meg lenne egy Palpatine somehow returned 2.0, mert Ajax-et egyszer már legyőzték a High Republic érában (konkrétabban Loden Greatstorm), gondolom Luke-ék felszecskázzák újból, ezután harmadszorra ne térjen már vissza ha nem muszáj. 

 

Lehet inkább a Starwierd-ekkel fognak valamit kezdeni, bennük már látok némi potenciált mivel a legendákban nem szerették a Jediket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvastam, hogy a Dark Droids mégiscsak olyan lesz, mint a Vader lehuzan, vagy a Sikolyok Fellegvára. Lesz egy Dark Droids 1-es füzet, majd a történet felváltva fog folytatódni a Star Wars, a Darth Vader, a Doktor Aphra és a Fejvadászok lapjain.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.