Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Elnézést, egy kép véletlenül lemaradt. Az is megvan. Átszámozás után, lecseréltem a mappa teljes tartalmát. De ha nem akarjátokl az összeset újból letölteni, itt van a hiányzó kép a 003.jpg utáni kép

004.png

Szerkesztve: - Grendar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a Rise Of Skywalker Screen Comix képregényt csak pénzért tudnám beszerezni letölthető e-bookban.

De bankkártya hiányában, külföldröl nem tudok semmit vásárolni.

Mindazonáltal, hoztam pár oldalt a képregényból, egy oldalról, ahol ennyit meg lehetett tekinteni. (Kár, hogy nem a teljes 320 oldalas képregényt.)

 

https://drive.google.com/drive/folders/1t8re-3VYNHxm6RFNFy5Zcjox0zKqSrTr?usp=sharing

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 320 oldalas The Mandalorian Season 1: Volume 1  képregény:

 

{506F099B-2D45-4E6E-9515-720B2BFBF645}Img100.jpg

 

 

https://drive.google.com/drive/folders/1Tc-7KSDab6ZOFE42jUcxZuhsqWNV4pcC?usp=sharing

 

 

A 80 oldalas The Mandalorian The  Rescue Screen Comix képregény

 

:{48D1AF18-E4B2-499C-B3E9-971BA3BFF594}Img100.jpg

 

 

https://drive.google.com/drive/folders/1vFxMDDvFNS_XGaPPbD9Aeul2rr9YVOyo?usp=sharing

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A THe Empire Strikes Back (Birodalom visszavág) képregény, amit itt megosztottam, hogy néztem, a nyomtatott verzióból van. Sikerült azóta beszereznem, az e-book verziót is, ami igaz ugyan, hogy  ugyanazt tartalmazza, (Az oldal párosítás eggyel el van csúszva az ebook verzióban) de mégis nekem valahogy jobban tetszik az ebook verzió. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, teengrogu írta:

Sasjnos nincsnek, most, hogy keresed, megpróbáltam megszerezni, de sajnos sikertelenül. Megnéztem akeresőkkel, mindenhol ahol csak lehetett. még az overdrivon se találtam. Perszevan ahol fent van, de csak úgy, hogy meg lehet(ne) vásárolni. Például az amazonról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
2023. 01. 02. - 17:48, Darth Revan9 írta:

Aggasztó a helyzet, ha ilyen emelésre kényszerülnek. A Warcraft kiadványoknál is csökken az érdeklődés... Idén elméletileg továbbra is 12 gyűjteményes kiadás várható.

A Warcraftokat is akkor vettem meg, amikor féláron adták őket. A 7990 egy ongoing sorozatnál már nagyon erősen lélektani határ, akármilyen igényes kiadványról van szó. Remélem SW téren nem jutunk el odáig. Szerintem az nem baj, ha kicsit lelassulnak a kiadványok. Arra még mindig nincs esély (bár ez a War of the Bounty Hunters esetében már elúszott), hogy a nagy eventeknél omnibus formátumra váltsunk? Olyasmire, mint a Crimson Empire esetében. Lehet, hogy a többség szívesebben ad ki egyszer-kétszer pénzt egy nagyobb 10-12 ezres kötetre, mint folyamatosan 5-6 ezreket kisebbekre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 01. 08. - 12:59, Whill írta:

A Warcraftokat is akkor vettem meg, amikor féláron adták őket. A 7990 egy ongoing sorozatnál már nagyon erősen lélektani határ, akármilyen igényes kiadványról van szó. Remélem SW téren nem jutunk el odáig. Szerintem az nem baj, ha kicsit lelassulnak a kiadványok. Arra még mindig nincs esély (bár ez a War of the Bounty Hunters esetében már elúszott), hogy a nagy eventeknél omnibus formátumra váltsunk? Olyasmire, mint a Crimson Empire esetében. Lehet, hogy a többség szívesebben ad ki egyszer-kétszer pénzt egy nagyobb 10-12 ezres kötetre, mint folyamatosan 5-6 ezreket kisebbekre.

Sajnos nem sok esélyt látok arra, hogy nagy Omnibusok jöjjenek.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki kér még több Vadert? :P

 

A SW.com a mai napon bejelentette, hogy idén (minden bizonnyal tavasszal) érkezni fog egy 4 részes minisorozat, Darth Vader - Black, White & Red néven, amely (dobpergést kérek) Darth Vader köré fog épülni. Jason Aaron (a 2015-ös SW írója) visszatér a messzi-messzi galaxisba, hogy egy újabb történetet körítsen a sötét nagyúr köré.

 

star-wars-darth-vader-black-white-red-co

 

- A Marvel Comics által készített sikeres Black, White & Red sorozat után most a DARTH VADER kerül reflektorfénybe, hogy az iparág legtehetségesebb alkotóinak rémmeséi középpontjába kerüljön!

- PEACH MOMOKO egy olyan történetet sző, amit csak ő tud életre kelteni!

- PLUSZ JASON AARON visszatér a STAR WARS világába a négy számot felölelő Vader-történetének első részével!

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem hogy a Vader képregények valami helyett készülnek. Ha elmeszelnék ezeket aligha jelenne meg több képregény más karakterekkel. 

Én csipem a Vader képregényeket mert a biztos népszerűség miatt jobban tudnak kisérletezni. Tudom itt sokaknak nem tetszett de nekem az all time kedvenceim között van a Dark Visions.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

34 perccel korábban, Darth Sky írta:

Úgy látszik, még mindig Vader hozza a legtöbb pénzt.

Kár, mert a Star Wars tele van számos egyéb érdekes karakterrel, akikre én pl. jobban kíváncsi lennék egy 136. Vader kötet helyett. 

Egyetértek. Kár, hogy ilyen szűkülő piacon Vaderen, meg esetleg Thrawn-on kívül sokszor nem vevők az emberek másokra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy látom elkezdték kilistázni a wookie-sok, hogy a Hidden Empire sztorihooz az alap minin kívül mely képregények tartoznak majd.

Doktor Aphra 26-27, Fejvadászok 29,, valamint a Revelations szerepel eddig a listában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.