Ugrás a kommentre

Sorozat fordító


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Itt a javított verzió. Köszi a munkádat barnez, de azért jó lenne, ha ebből nem csinálnánk rendszert. Ha már elvállaltam a sorozat fordítását, legalább megkérdezhetted volna, hogy részemről oké a dolog, mielőtt még belevágsz a fordításba.

Star.Wars.Rebels.S01E03.WEBRiP.x264-QCF.zip

Szerkesztve: - Lok Durd
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt a javított verzió. Köszi a munkádat barnez, de azért jó lenne, ha ebből nem csinálnánk rendszert. Ha már elvállaltam a sorozat fordítását, legalább megkérdezhetted volna, hogy részemről oké a dolog, mielőtt még belevágsz a fordításba.

 

Elnézést, ha sok bosszúságot okoztam volna ezzek. :) Ahogy az előbbiekben írtam, nem fogok rendszert csinálni belőle, egyszeri eset volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis segítségre lenne szükségem a héten. Holnap Erdélybe utazom és csak szombaton jövök haza, és kiderült hogy a szálláson nem hogy net, de még áram is alig lesz. Mivel valószínűleg ebben az időintervallumban érkezik meg az új rész felirata, ezúttal hálásan fogadnám egy helyettes fordító munkáját.

Ráadásul nem csak ide, hanem a hosszupuskára is fel kéne tölteni (itt feltöltő nevének az enyémet adjátok meg és e-mailnek a lokdurd.cis@gmail.comot), illetve el kéne küldeni a feliratokhu@gmail.com-ra.

Ha nem akad jelentkező, vagy nem jön ki addig angol felirat, természetesen tekintsétek semmisnek a dolgot.

Megértéseteket és segítségeteket köszönöm!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szívesen elvállalom a fordítást. Bár csak délutántól érek rá, ha még a mai nap kerül fel angol felirat, akkor jó esetben késő estére valószínűleg megleszek.

 

Már van felirat :) Ma pont ráérek, ne segítsek be? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.