Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Ki lett a harmadik? :cry:
Megosztott második helynél nincs harmadik. :P

 

 

grat mindenkinek amúgy :P Odyn meg majd úgyis leverjük a meg nem nyert pontokat. Úgyis abból lesz több :para::D:P
Inkább örülj, hogy kaptál egy pontot utólag. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Grat mindenkinek! :cry:

Főleg a nulla pontosoknak... :D

 

Biztos mindenki a következő fordulóra tartogatja az Erejét, mint én. :P

Látom élvezted a dolgot Sky. :P És ez a lényeg. :P A jövő héten több esélye lesz a most pont nélkül maradottaknak. :P

 

 

Na ez pont nem lehet kibúvó :P Ami jár, azt megkapod. :P
Majd nyakonváglak ne félj. :P Pilditől pedig szeretnék elnézést kérni, hogy 'átvertem'. :para:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként majdnem elhittem, hogy Leia 18 éves volt az EP4-ben... :cry:
Megmondom őszintén, csak azért írtam, hogy 18, mert mire bejött a hsz képernyő, addigra már láttam, hogy többen 19-et írtak, így azt teljesen felesleges lett volna megismételni, bár magamtól én is arra tippeltem volna. :para: Persze pontosan nem tudtam, csak úgy nagyjából. :D

 

Gratula Dzséjtnek, aki szemernyi meglepetést nem okozott. :P :P

 

És köszönjük a kvízt! Ugyan morogtam kicsit a háttérinfók miatt, de belátom, hogy nélkülük tényleg nehéz lenne újabb és újabb kérdéseket kitalálni. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább örülj, hogy kaptál egy pontot utólag. :P
És lemaradtam egy félről a pontos filmcím miatt :cry:

 

De én most a helyedben azon aggódnék, hogy mivel fogod kiengesztelni Pildit. :D Ha egy Nő "begurul" akkor nincs az az erő mely megfékezhetné .D :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja! Vagy így. Akkor más a leányzó fekvése :cry:
Így van. Ha most Dzséjt 10 első helyet tudhatott volna magáénak, a végén az még is csak egy játékot jelent. Tehát ha többet nem nyer, akkor elbúcsúzhat a díjtól. :D

 

 

Akkor szerintem a 3. forduló után nem lesz értelme a többinek. :P

Hamar el fog dőlni a DVD sorsa. :P

Nem biztos az. :para:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Főleg neked Karrde, amikor a többire nagyon is tudtad volna a választ. :cry:

Bizony, sokra tudtam a választ, de az első 3 betett a hangulatnak, nem törtem magam a továbbiakban. Rossz volt a kezdés.

 

Főleg a nulla pontosoknak... :para:

Naná :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És köszönjük a kvízt! Ugyan morogtam kicsit a háttérinfók miatt, de belátom, hogy nélkülük tényleg nehéz lenne újabb és újabb kérdéseket kitalálni. :cry:
Nagyon szívesen. Sajnálom, ha valakinek nem jött be vagy túl nehéz volt. :D

 

 

És lemaradtam egy félről a pontos filmcím miatt :P

 

De én most a helyedben azon aggódnék, hogy mivel fogod kiengesztelni Pildit. :P Ha egy Nő "begurul" akkor nincs az az erő mely megfékezhetné .D :P

A filmcímben egyértelmű Dzséjté volt a pont. :P

 

Pilditől meg ne félts, majd kidumálom magam valahogy. Vagy kiengesztelem mással. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De én most a helyedben azon aggódnék, hogy mivel fogod kiengesztelni Pildit. :D Ha egy Nő "begurul" akkor nincs az az erő mely megfékezhetné .D :D
Egy tévedésből odaítélt pont miatt én bizony nem mérgelődtem, így nincs miért kiengesztelni. :P Engem ennél sokkal nagyobb dolgok hoznak csak ki a sodromból - szerencsére. :D

 

:D Úgyis ügyes leszel továbbra is :D
Én sem aggódom Dzséjt miatt. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy tévedésből odaítélt pont miatt én bizony nem mérgelődtem, így nincs miért kiengesztelni. :D Engem ennél sokkal nagyobb dolgok hoznak csak ki a sodromból - szerencsére. :D
Azért egy picit igazán ráíjeszthettél volna az apámra :D :D :D Mondjuk az ő korában ez már.... :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért egy picit igazán ráíjeszthettél volna az apámra :D:P;) Mondjuk az ő korában ez már.... :D
Dehogy ijesztgetem, mert a végén csupa háttérinfós kérdést fog ijedtében feltenni. :P :P

 

Egyébként ez a totó lényegében nagyon hasonlít Oldie múltkori röpdolgozatára, csak most az időkorlátot a játékosok maguk állítják fel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ez a totó lényegében nagyon hasonlít Oldie múltkori röpdolgozatára, csak most az időkorlátot a játékosok maguk állítják fel. ;)
A családtagomtól vettem az ötletet. :) De ez tényleg totó lesz, 13+1 kérdéssel.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A családtagomtól vettem az ötletet. :D De ez tényleg totó lesz, 13+1 kérdéssel.
Ööö....naná, hogy megbeszélhetjük a liszencelési dolgokat. :P;) Mondjuk az első 13 kérdés alapból "helyes" legyen és "érkezzen be" mondjuk a második perc elején. :P Ez a kiindulási javaslatom :):D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ööö....naná, hogy megbeszélhetjük a liszencelési dolgokat. :P;) Mondjuk az első 13 kérdés alapból "helyes" legyen és "érkezzen be" mondjuk a második perc elején. :P Ez a kiindulási javaslatom :):D
Na majd jól nyakonváglak! Nincs bunda!! :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.