Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Ne feledjétek, kb. másfél óra múlva jön a kvíz második fordulója! Totó 13+1 kérdéssel, melyet a metis@freemail.hu címre kell beküldeni. A leggyorsabb helyes választ beküldő lesz a nyertes! Sok sikert mindenkinek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálom, hogy erről lemaradtam, de sajnos csak most értem haza. :)
Én is sajnálom Donát. :) De még nincs veszve semmi. Van két forduló. :)

 

 

Hm.... a további infók mikorra várhatók? Kíváncsi vagyok mi lesz benne az újítás :P
Szerdán lesznek bővebb infók. Érdemes lesz figyelni. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár sor a pénteki játékról. Ezúttal egy kép részleteiből kell majd kitalálni melyik jelentet ábrázolja a teljes képkocka. Négy lehetőség lesz, aki az első kis részletből rájön mit ábrázol a teljes kép az 4 pontot kap, aki csak a második részletből az 3 -at, aki a harmadikból az 2-t és a végén 1-et. Persze ha addig eljutunk. :D Nyolc képet választottam ki a filmekből, kettőt a TCW sorozatból. Szerintem izgalmas játék lesz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár sor a pénteki játékról. Ezúttal egy kép részleteiből kell majd kitalálni melyik jelentet ábrázolja a teljes képkocka.
Tök jó, hogy minden fordulóra kitalálsz valami újat. :) Dzséjt esélyei pedig ezzel a képes feladattal semmit nem csökkentek. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt ígérted, csak szerdán kapunk infókat az újfajta kvízről. :P

Én csak ma olvastam el, szóval nekem betartotta Ody az ígéretét :)

 

Dzséjt esélyei pedig ezzel a képes feladattal semmit nem csökkentek. :P

Elválik. A vizuális feladatok nem éppen az erősségeim. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A holnapi kvíz minden képrészletére két perc időtartamot szánok. Ha addig nem lesz helyes megfejtés, akkor jönni fog az újabb részlet. Pontosan meg kell majd mondani, melyik jelenetről van szó. Csak így fogadom el a válaszokat. A pontozás 4-3-2-1 sorrendben történik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekeim az úrban, bonthatjátok a pezsgőt :D Nem leszek itt :) Szóval kaptok egy esélyt, hogy felzárkózzatok :o
Akkor látom sikeresen megérkezet az a 2 lányka akiket küldtem neked :o Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.