Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Gyerekek, nem való nekem ez a játék, mert folyton leblokkol az agyam éles helyzetben :para: Pedig pár napja láttam az epII-őt.

Szerintem nem az a baj. Én is elég gyors voltam, de így is csak a nagyedik lettem....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Coce, bocsi a kötözködésért, de a podrace-es kérdés nem volt teljesen egyértelmű, mint ahogy a válaszokból is látszik (vagy csak nekem nem? ;) ). Mert végül is Anakin célba ért, így igazából nem járt pórul, ami a teljes versenyt illeti. Bocsánat, csak kikívánkozott :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde, direkt úgy fogalmaztam, hogy nem kiesett, hanem csak pórul járt. Az szerintem nem jelenti ugyanazt. Amugy direkt beugratós kérdést akartam. :para:

Oké, értem ;) Hmm, legalább megtudhatom, hogy jó lett-e a pm-es válaszom?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amugy direkt beugratós kérdést akartam.  :para:

Be is ugrottam, és ahogy az lenni szokott, amint rányomtam a küldésre, máris beugrott, hogy beugrottam...

Klasz volt ;)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, Dzséjt volt a leggyorsabb. :lol:

Karrde, direkt úgy fogalmaztam, hogy nem kiesett, hanem csak pórul járt. Az szerintem nem jelenti ugyanazt. Amugy direkt beugratós kérdést akartam. :)

De Anakin és Ben valakicsoda egyszerre nem indultak el tehát, az ő esetükben döntetlen.

Egyszerre jártak pórul, és ők voltak ketten a legelsők, csak Anakin később el tudott indulni, Ben meg nem, ráadásul egy körrel később felrobbant.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.