Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Akkor egyelőre úgy fest vasárnap 19:00-tól kezdünk. Pár tízezer évvel fogunk visszamenni az időben, amikor a Köztársaság még nem létezett, a Sith-ekről és Jedikről csak pusmogtak, és a galaxis sorsa a ti kezetekben lesz.  A hiperűr utazást még épp csak felfedezték, a galaxisban épp ezért mindössze egy biztonságos és feltérképezett hiperűr útvonal létezik, aminek a használatához a rendkívül értékes coaxiumra lesz szükségetek.

 

1. Ha a játék végén a játékosok a Jedik és a Sith-ek szektorát sem hódítják meg (zöld, piros), akkor csak abban az esetben sikerül visszaverni a Zeffoiak támadását, ha maradék 5 szektort sikerül közösen meghódítani. Ebben az esetben a galaxis Mandalori gyarmattá válik. 
2. Ha a játék végén a játékosok meghódítják a Jedik szektorát (zöld), de a Sith-ekét nem (piros), és emellett további 4 szektort sikerül meghódítani, a galaxis a Jedik fennhatósága alá kerül és létrejön a Köztársaság.
3. Ha a játék végén a játékosok meghódítják a Sith-ek szektorát, de a Jedikét nem, és emellett további 4 szektort sikerül meghódítani, a galaxis a Sith-ek fennhatósága alá kerül és létrejön a Sith Birodalom.
4. Ha a játékosok meghódítják a Sith-ek és a Jedik szektorát is, és a maradék 5 szektort is, a galaxisban kezdetét veszi az első Sith Jedi háború.

--------------------------------------------------------------------

5. Minden más esetben a galaxis a zeffoiak kezébe kerül.

image.pngimage.png

 

image.png

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon tetszett ez az új formátum, különösen amikor egyre több lett a párbaj, akkor kezdett igazán felpörögni. Egyedül ezt a coaxiumos dolgot lehetne megvariálni valahogy, mondjuk úgy, hogy akinek van ilyen, az felhúzhatna egy védelmi vonalat a területére, mint a Honfoglalóban is volt ilyen fal, vagy ilyesmi... de tetszett nagyon. Köszi, hogy dolgoztál vele, a többieknek meg a részvételt, jó volt! :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Yoda József írta:

Köszi a játékot, a szervezést @Donát és még egyszer elnézést a késésért!

Semmi gond, a lényeg hogy felbukkantál. @Wilde igen azzal még valamit kezdeni kéne, mert így nagyon limitált a használata. Túl későn túl kevés. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi szépen a játékot @Donát, nagyon élveztem! A végefelé kezdett el felpörögni a dolog a sok párbajjal, addig csak ilyen vihar előtti csend történt. De tetszett. Remélem lesz még ilyen. Sajnos a sithek végül nem hódították meg a galaxist, no de ami késik, az nem múlik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Wilde írta:

Nekem nagyon tetszett ez az új formátum, különösen amikor egyre több lett a párbaj, akkor kezdett igazán felpörögni. Egyedül ezt a coaxiumos dolgot lehetne megvariálni valahogy, mondjuk úgy, hogy akinek van ilyen, az felhúzhatna egy védelmi vonalat a területére, mint a Honfoglalóban is volt ilyen fal, vagy ilyesmi... de tetszett nagyon. Köszi, hogy dolgoztál vele, a többieknek meg a részvételt, jó volt! :) 

Igen, sajnos a koaxiumot nehezen lehetett felhasználni. Lehetne akár több shortcut is a térképen, nemcsak az 1-4 mezők között.

 

Nekem másik észrevétel (szintén Honfoglaló mintájára), hogy sikeres területvédés esetén (tehát amikor a védő válaszol jól és gyorsabban), akkor szerintem jó volna, ha járna neki valami jutalom ezért.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Donát írta:

@Wilde igen azzal még valamit kezdeni kéne, mert így nagyon limitált a használata. Túl későn túl kevés. :) 

 

Meg amúgy elég gyors volt a játék, ez egyrészt erény, mert nagyobb társasjátékoknál sokszor probléma nálunk, hogy nagyon elhúzódik és nem lehet rendesen befejezni, de itt eléggé pörögtek a kérdések és még játszottam volna tovább, szóval tényleg jó volt. Amit Yoda írt, azt én is támogatom, hogy valami plusz járjon annak, aki meg tudja védeni a területét, illetve ahogy Honfoglalóban a vár, itt a jedi sith területek is lehetnének olyanok, hogy támadás esetén is több kérdést kellene tudni, hogy nehezebb legyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.