Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Egyébként a kapcsoló-táblás kérdésre az egyik rész válasz benne van a banner-ben... :D (mindenesetre fogós kérdés az biztos)

 

u.i.: Na azt hittem feltaláltam a spanyol viaszt, aztán látom, hogy már Donát is irta :)

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy a fan-kvízeknél kéne egy "legjobb kérdés" díj...

Akkor SimonZ megkapta a legjobb nagykérdés díjját.

 

SimonZ: Te aztán durrbele!Mindegyik kérdésed megfogott(a Yoda idézeten kívül)!

Az utolsó kérdésbe azok a fránya bevilágítások jöttek közbe.Csak amikor beraktam mind a 3 filmet a gépbe jöttem rá a helyes megfejtésre.De Donát már beírta.

Grat a nyerteseknek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A gombok színeire én emlékeztem, de amikor állóképeket kerestem, hogy leellenőrizzem, a frász jött rám pár képnél, amikor minden fehérnek látszódott a fények miatt... Tegnap este a biztonság kedvéért megnéztem mindegyik filmben a gombokat, mozgás közben. :D

 

A "csendes" kérdésre azt hittem, hamarabb lesz meg a válasz. Próbáltam a lehető legtöbb utalást tenni: Ben Burtt jellegzetes hangeffektje, meg minden.

 

Coce: az Uralkodó hangjánál is a színész kell természetesen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nem igazán akart olyan dolog kijönni megoldásnak, ami bolygóra utal :D

 

 

Pedig leellenőriztem párszor :D

 

 

Donát

Pedig játékon kívül már jött helyes megoldás...

 

Ellenőrizd a helyesírást, és azt, hogy keresztnevet v. vezetéknevet írtál-e!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(amúgy Vader kapcsolói alul szürkék és nem kékek... kétkedőkk neézzék meg itt: http://simonz.co.hu/tn/poster/ep123456/sithposter.jpg)

Ne egyetlen állóképen nézd, mert az félrevezető. Ha beteszed a filmet, vagy több képkockát is megnézel, kék lesz az. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, lehet szidni... :D:D

 

Bocs, ha durva voltam. :D

Hát néhányszor elmondtam ma este, hogy véged van, de mindig vigyorogtam hozzá így: :D Eszméletlen volt :D De ez a nagy kérdéssor sem rossz :D Holna eltöltök vele némi időt :D

 

Ody, te merre voltál?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, te merre voltál?

Ez jó kérdés. :D Majdnem úgy jártam, mint az egyszeri ember, aki lement a boltba kenyeret venni, aztán soha többet nem látták. :D Egyik haverral voltam, csocsózni mentük négy óra körül. Aztán éjjel kettőkor meg pislogtam, hogy hol is vagyok ,ki is vagyok? :D Na de ez másik sztori.

 

Grtaula Zoli a fordulóhoz!! Igen erős volt a felhozatal, talán azt is mondhatom, hogy a la fórum történetének legnehezebb kvízén vagyunk túl. A privis kérdés is elég rafkós volt, de azért sikerült megoldani. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez jó kérdés. :D Majdnem úgy jártam, mint az egyszeri ember, aki lement a boltba kenyeret venni, aztán soha többet nem látták. :D Egyik haverral voltam, csocsózni mentük négy óra körül. Aztán éjjel kettőkor meg pislogtam, hogy hol is vagyok ,ki is vagyok? :D Na de ez másik sztori.

Akkor úgy jártál, mint egyszer én apámmal. Nagyinál elmentünk a boltba, másnapra haza is értünk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.