Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Mindegy, az 22:15kor lesz, ez meg előlreláthatólag 21:00-kor. A nagy részét itt lehet tölteni. Azt senkinek se szabjuk meg, hogy kinek mi a fontos. :) Nekem mellesleg a Las Vegas című sorozat, ami körülbelül ugyanakkor lesz mint az Exit. :) De lehet lemondok róla, ha nem végzünk addigra. Csak egyszer 30 éves az SW. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a bal felső sarokban az első jelre nagy jó indulattal rámondjuk a kettest, akkor ott kijön a 2007. Vagy csak szimplán az utolsó két kariból a 07 :para:

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, de nehezen mennek ezek a képes dolgok. Néha még akkor sem látom ezeket a képrejtvényeket, ha elmagyarázzák.

Végül is az vízszintes utolsó ábrában is van két egymásnak fordított hetes,mint 77, meg ott van alatta is.

Többet nem tudok kivenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De mi fog motiválni, hogy hátradőljek? Úgy értem ha valaki akarja és gyors (gondolok itt DZSÉJTRE :P) az már az első körben eldöntheti, elviszi az összes kérdést, vagy 8-9-et és akkor ennyi. Miért dőlne hátra attól, hogy egy kérdést már elvitt...?

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy minél többen a játékban maradhassanak. Nincs motiváció. A nyerésre van, az tény, de szerintem szimbolikus jellegű ez az összejövetel, és a móka és az évforduló miatt lesz ennek jelentőssége. Szóval itt a verseny favoritokhoz akartam szólni, hogy ne vegyék el a selejtezőnél másoktól a szórakozás esélyét, ha mindenképp a nyerésre hajaznak, akkor az motiválja őket, hogy a végső fordulókban győzzenek le 9 embert, és ott legyenek a leggyorsabbak. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Böcsületesség miatt?

Meg egyszerű, ha valaki mégis ír azután, hogy bekerült, Ody majd nem veszi figyelembe (vagy ha motiváció kell, ott a kizárás lehetősége... de szerintem ilyenre nincsen szükség).

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.