Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Szerintem jó lenne úgy ahogy volt. Egyet te vezetnél, egyet valamelyik másik fórumos és a feladatok is lehetnének olyan vagy hasonló felállásban mint máskor. A kreativitás meg majd eldőlne hogy milyen lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem inkább a hétköznap volna jó, mert hétvégén akkor vagy én vagy az Öregharcos nem tudnék/tudna játszani. Viszont mivel amúgy is lassú vagyok, így inkább igazodjunk Donáthoz, aki többet is tud meg gyorsabb is, mi meg majd játszunk kettesben :)

 

Ellenben erről most eszembe jutott, hogy nem kaptam meg a nyereményem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor én azt mondom, hogy ha habzó szájjal nem fogtok kiborulni türelmetlenségetek végett, akkor nem most hétvégén, hanem a következőn összehozhatjuk az évadnyitó fordulót. Ha valakiben kirobbani akaró kreativitás halmozódott fel a legutóbbi forduló óta, és bizonyítási vágyától talán még el is vakult, annak nyugodtan odaadom a stafétabotot mostanra. De ha nem ismert senki magára, akkor megtartom az első fordulót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már szinte mindent elfelejtettem a SW-ról az elmúlt pár hónapban, már a szinkronszínészek nevére sem emlékszek.. :D

 

Remélem ha már jön a sorozat vagy a rajzfilm akkor újra lázba hogy a Star Wars, mostanában valamiért nem tud lekötni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor tartom a nyitót, mint házigazdaféleség, utánna való héten Obi ötölhet ki valami vértizzadós fordulót :D, utánna meg Rog is valami ilyesmit. Így megfelel mindenkinek? :D

 

Elvégre senki se siet.

Szerkesztve: - Coce_Plant
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor tartom a nyitót, mint házigazdaféleség, utánna való héten Obi ötölhet ki valami vértizzadós fordulót :D, utánna meg Rog is valami ilyesmit. Így megfelel mindenkinek? :D

Nekem igen. Tehát most szombaton kezdünk?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, ezután következőn. Én esküvőn leszek. De ha gondoljátok, és Rog is addigra összedob valamit, nyugodtan tarthattok egy fordulót most is. Nekem mindegy, majd visszaolvasom, hogy miket műveltetek, míg nem volt itthon a házmester! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tőlem úgy is lehet de azt tudnom kéne hogy holnap lesz-e vagy sem.

Lgyen Coce-jé az első. Te meg tartogasd a következő hétre. Nem hinném, hogy holnap három embernek szeretnél csinálni kvíz fordulót. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.