Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Az összesítettbe a múlt heti eredmény nem számít bele? Akkor szereztem 1 pontot, most pedig 0-át látok a sorban :D

Tudom, nem nagy szám 1 pont, de azért mégis...

A "fan" kvízek és a tényleges Coce által vezetett kvízeket külön-külön vesszük. Itt pl nem én vagyok az első :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az összesítettbe a múlt heti eredmény nem számít bele? Akkor szereztem 1 pontot, most pedig 0-át látok a sorban :D

Tudom, nem nagy szám 1 pont, de azért mégis...

Vannak a szimpla fordulók, amiket én tartok, meg vannak a Fan fordulók, amiket meg a többiek. És külön voltak vezetve a pontok. Rakjatok be engem is legalulra 0 ponttal, ne legyen magányos Pildi! :D Én se tudtam ma pontot szerezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az összesítettbe a múlt heti eredmény nem számít bele? Akkor szereztem 1 pontot, most pedig 0-át látok a sorban :D

Tudom, nem nagy szám 1 pont, de azért mégis...

Külön számoljuk az original Coce - féle eredményeket, és a fan fordulós pontokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahogy amugy tovább lehetne szőni a gondolatmenetet, de sztem a gyoraság is kulcsmomentuma ennek a kvíznek.

A gyorsasággal csak az a baj, hogy a géped és az internet szolgáltatód gyorsasága is benne van a dologban, és ezekkel vajmi keveset lehet tenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A gyorsasággal csak az a baj, hogy a géped és az internet szolgáltatód gyorsasága is benne van a dologban, és ezekkel vajmi keveset lehet tenni.

Ami igaz az igaz. Egy párhuzamos kvízen lehetne akkor találni valami aranyközéputat a két kvízelképzelés között. De a mostani is marad ebben a formában, mert eddig azért csak bevállt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már válaszoltam vagy tíz perce. :D

Bocsi. Nem vettem észre mert vmiért nem műxik az a bigyó a böngészőmben ami régebben észrevehetően jelezte.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel úgy volt hogy majdnem (mert a legutóbbi hétköznap volt) mindig szombat este tartjuk a játékeszokat szerintem jó a jövő szombat 20.00, 20.30 vagy 21.00 de hétköznap is lehet mert nekem szabadok az estéim.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na szóval: Kinek melyik nap jó a kvízre?

Azon a napon lesz amelyikre a legtöbben voksolnak. Persze akkor se dől össze a világ ha nem tartom meg. Lehet arra valamikor máskor is alkalom.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.