Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Na ez az EU vonal nagy kihívás lesz...

Az lesz még nekem is, mivel jó néhány könyvet már régebben olvastam, és a képregekből alig ismerek valamit, a játékokból még annyit sem :roll: De azért majd igyekszem összeszedni minden tudásom :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még egyáltalán nem foglalkoztam EU-val és nem is tervezem.

Sebaj, nincsenek itt olyan veszett nagy EU szakértők :roll: Ha több nap lesz a válaszra, akkor talán lehet infók után kutatni :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sebaj, nincsenek itt olyan veszett nagy EU szakértők :D Ha több nap lesz a válaszra, akkor talán lehet infók után kutatni :)

Épp itt a lényeg. :roll: Én aztán tényleg nagyon járatlan vagyok az EU-ban. De persze nem arról fog szólni, csak egy-két kérdés lesz a témakörben. Legalábbis szerintem. :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor minek játszol?

Nekem a játék a lényeg és nem az hogy mi lesz az eredménye. Ha kiesek biztos nem fogom a falba verni a fejem miatta. :roll:

Csak azért jár kiesés ha valaki nem küldi el a válaszokat vagy azért is ha elküldi őket és van köztük olyan ami nem jó?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a játék a lényeg és nem az hogy mi lesz az eredménye. Ha kiesek biztos nem fogom a falba verni a fejem miatta. :roll:

Csak azért jár kiesés ha valaki nem küldi el a válaszokat vagy azért is ha elküldi őket és van köztük olyan ami nem jó?

Igen, a játék szépsége is élvezhető. :yes: Pontosan nem tudom a szabályokat, ezt majd Coce tudja megmondani. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp itt a lényeg. :) Én aztán tényleg nagyon járatlan vagyok az EU-ban. De persze nem arról fog szólni, csak egy-két kérdés lesz a témakörben. Legalábbis szerintem. :)

Lehet, hogy épp most fogsz kedvet kapni az EU-hoz :D Mindenféle válaszok és megoldások után kutatva...

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hétvégén lehet leírom a szabályokat, hogy átlássátok, és a kiváncsiságotokból is oltsak egy picit. :) Csak a játékot akkor lehet majd elindítani, ha már vagy 10 kérdés a tarsolyomban lapul, amik versenyképesek is, csak ezekkel vagyok még gondban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát akkor nagyvonalakban.

 

A játék a játékra való jelentkezéssel fog kezdődni. Mikor meglesz a létszám, akkor kezdődik a játék.

Az első kérdés feltevését követő 48 óra áll rendelkezésetekre a helyes válasz elküldésére. A kérdések nehezek lesznek, az egész Star Wars univerzumot lefedhetik, tehát minden Star Wars-sal kapcsolatos kérdés felmerülhet. Egy kérdésre maximum 2 megfejtés-próbálkozás érkezhet az alábbi módon.

 

A megfejtéseket privát üzenetben kell majd a játékmesternek elküldeni, a megfejtés mellé azt is le kell írni, honnan tudtátok meg a helyes választ. Ha a válaszotok rossz, akkor egy 24 órás büntetést kaptok, amíg nem küldhettek új megfejtést, vagyis nem kerül elfogadásra. A válaszotok helyességéről privát üzenetben fogok válaszolni, tehát úgy tudtok gazdálkodni majd az időtökkel.

Tehát 3 megfejtés-próbálkozást már nem tudtok elküldeni, mert a büntetésekkel együtt az már kicsúszna a 48 órából. Aki a 48. óra végéig nem küldi el a helyes megfejtését a fentebbi kondicióknak megfelelve, kiesik a játékból.

 

Ha minden játékos beküldte a helyes megfejtést, akkor nincs kivárva a 48. óra vége, hanem beszúrom az új kérdést, és onnantól kezdődik az újabb 2 nap.

 

Ha az aktuális kérdésetekkel lesz valami problémátok, azokat privát üzenetben kérdezzétek majd meg a játékmestertől. A régebbi kérdéseket meg majd a játék topicjában lehet kibeszélni.

 

A cél az, és a játék menete, hogy néhány forduló alatt lemorzsolódik a játékosok létszáma, és a végére csak egy marad... A nyertese a játéknak.

 

Ezt még ne vegyétek szentírásnak, csak nagyvonalakban leírtam ahogy megígértem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor az eszed legmélyebb relytekhelyeiről kell előkeresned a helyes választ. :) Nem tudok erre mit mondani, egy hetet nem fogok két kérdés feltevése között várni, mert úgy unalmassá válna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmmm... jártak egy kicsit a gondolataim, és az jutott az eszembe, hogy mi lenne, ha kezdetben mégsem lennének olyan veszett nehéz kérdések, csak pár forduló után nehezedne (persze az is szubjektív, hogy kinek mi a nehéz). Attól függően, mennyire megy a játék a társaságnak. Mert ha hamar elvérzünk, gyorsan véget is ér. És az kár lenne :) Bár ez csak személyes vélemény :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.