Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Hétvégén összeállítom majd a kérdéseket és majd szólok, hogy mikor mehet a menet. :D
Örülök, hogy megint beköszöntött a heti kvízek időszaka. :P

 

 

Köszönöm az előleges bizalmat, nem fogok rászolgálni a kérdéseket elnézve :P

Majd te is tarthatnál egyszer egy kvízt :D

Az én kérdéseimre szerintem bárki azonnal rávágná a választ. :D Ha meg gondolkozós kérdéseket akarnék feltenni, azok válaszainak rendesen utána is kellene nézni, ami szerintem túlmenne a nálam erre rendelkezésre álló időkereten. Így inkább meghagyom a játékmesteri szerepkört a ráérősebbeknek. :lol:

 

 

No-no, korábban már "beneveztem" :P De amúgy felőlem tarthatja nyugodtan előttem.
Tényleg előbb jelentkeztél, csak konkrét időpont nélkül, ha jól emlékszem. :) Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jövő hét péntek már foglalt Phobosnak. :D Ő volt a legyorsabb. :lol:
Jaj, viszont most jut eszembe, hogy jövő hét pénteken nem leszek itthon. :)

Mivel Dzséjt kvízét is miattam halasztottátok, így most csak nagyon halkan kérdezem: nem lehetne szombaton?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, viszont most jut eszembe, hogy jövő hét pénteken nem leszek itthon. :lol:

Mivel Dzséjt kvízét is miattam halasztottátok, így most csak nagyon halkan kérdezem: nem lehetne szombaton?

Ha Ody beleegyezik nekem jó :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skaccok, készüljetek, mert bízz véres-könnyes röpdogát fogtok magatok elé kapni :D:)
Ennyire nem kell reklámozni a kvízemet :)

Na jó komolyan, nálam is eléggé durva kérdések várhatóak, szóval megnézni a filmeket meg esetleg a regényt és a is jó lesz elolvasni belőle és ha véletlenül ráértek a rádió játék után is nézhettek egy kicsit :)

Most írkálom be gépbe a kérdéseket, lesznek elég izzasztó kérdések, szóval készülni rá :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy is én fogom először feltenni, neked kell igazodnod majd :oops:
Phobos, érzem, a hosszú téli napokon nem egyszer leszel cinkelve eme hozzáállásodért :oops:

Khm, megjegyzem doksiba már le vannak mentve a kérdéseim, szóval a dátum igencsak bizonyíték erejű lesz ha plágiumgyanúba keveredsz :D:oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, én is végeztem a 78 kérdéssel :oops:

Nos így felvetődik a kérdés: Vagy egy jó kis maratoni 78 kérdéses kvíz legyen vagy állítsak belőle össze kb. 13-15 kérdéses kvízt? :oops:

Tíz kérdés bőven elég szerintem. Max. 13 de többet nem érdemes.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Khm, megjegyzem doksiba már le vannak mentve a kérdéseim, szóval a dátum igencsak bizonyíték erejű lesz ha plágiumgyanúba keveredsz :D:)

Pffff... bármilyen ügyvéd másodpercek alatt lesöpri a bizonyítékod, ha konzultál egy hozzáértővel. És mivel én egy bizonyos összeg fölött már megvesztegethető vagyok, bátran ajánlanám szolgálataimat :P

Phobos, 78 kérdés? :o Nekem csak egy kvízkérdésem lenne: ennyire ráérsz? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 78 kérdés attól függ: ha könnyűek, és kapásból vágjuk a választ, akkor pörög a játék, szóval hamar lemegy, mondjuk 2-3 óra, ha nehezebbek, és még megy a csevej a játék közben, akkor elég a 13 is :D Mondjuk javasolnék egy 13+1-est, mint a totóban, de a +1 legyen bónusz nehézségű :o

 

Fene vigye el, az ajánlott olvasmányokat mára nem igazán sikerált megnézegetnem, de ma du. még van egy kis idő rá :o

 

Dzséjt, őszi szünet van a sulisoknak, ráér :D De ha könnyű kérdésekkel van tele, akkor szerintem nem tarthat túl sokáig 78 kérdést összerakni :P

Vagy csak költői túlzás volt a 78-as szám :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pffff... bármilyen ügyvéd másodpercek alatt lesöpri a bizonyítékod, ha konzultál egy hozzáértővel. És mivel én egy bizonyos összeg fölött már megvesztegethető vagyok, bátran ajánlanám szolgálataimat :D

Phobos, 78 kérdés? :D Nekem csak egy kvízkérdésem lenne: ennyire ráérsz? :P

Figyi, öregpapi, a KERESZTAPÁNAK meg olyan de olyan de olyan ügyvédje van, hogy.....Hol eszi ilyenkor a fene Derb ÜGYVÉD Urat? :)

:o

 

Ha a 78 kérdés közül pl minden második olyan, hogy "Milyen színű a fehér rohamosztagosok páncélja?" akkor így még én is megérteném ezt az irreális számadatot :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Csak 2 napot áldoztam rá, és közben is tettem-vettem. Nem egy nagy dolog :)

Nehézségről: Lesznek olyan kérdések amiket lehet látni a filmből, de lesznek olyanok is amihez háttértudás kell :D Gondolok itt arra, hogy ezt meg ez az űrhajót hogy hívják :P

 

De nem kell félni, nehéz kérdések várhatóak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.