Ugrás a kommentre

Aranyfénykard I.


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Tipp bejött. Bár én a Jedi tunikákra voksoltam, aztán Jangora (helyes, ha ő lett a második), és még ezután sem Vader lovag páncéljára szavaztam. Mert tudtam, hogy mindenki más rá szavaz :D

NAgyon klafa a jelmeze, feelinges, egyedi, bár félelmetesnek sose tartottam, de akkor is megfogja az embert, ha ránéz. És mióta tudjuk, hogyan került Anakinra és láttuk belülről is... hát nem cserélnék Anakinnal. Több, mint húsz év ebben a cuccban... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ahogy Ody-nak irtam az osztás elött: megettem volna a kalapom ha az nyer. Tényleg nem rossz, de nálam utolsó helyen van... :D

Nálam is, Amidalának csak a Geonosison, a nabooi parádén és az esküvőn viselt ruhái tetszenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ahogy Ody-nak irtam az osztás elött: megettem volna a kalapom ha az nyer. Tényleg nem rossz, de nálam utolsó helyen van... :D

Nállam is asszem..

 

 

Egyébként a 6. részben lévő Vader páncél a kedvencem, szép fényes(az akciü kezdetén :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legjobb maszk

 

Összeégett Anakin (EP3)

 

Talán az első kissebb meglepetés. Olyan nagyágyúkat utasított maga mögé mint pl. Darth Maul remek maszkja, vagy Darth Sidious aszott ábrázata. Viszont egyértelműen ezt a maszkot volt a legnehezebb megcsinálni, mert egyszerre kellett sokkolónak, és hihetőnek is lennie. Tökéletesen sikerült megvalósítani az elképzelést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.