Ugrás a kommentre

Aranyfénykard I.


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Űrhajó, rémálom kategória. Szívemből minden hajót felsoroltam volna, ami valaha is megfordult az SW világában (még a randát is az ep1 végéről).

 

Persze végül kénytelen voltam dönteni. Így a voksom a nubiai hajók és a jedi vadászok közt oszlottak meg, a Falcon pedig mögöttük repült, de nálam minden hajó egyenlő. És nagyon örülök, hogy a vén madár nyerte ezt a fordulót. :D:D:D

 

(Meglepi elhelyezve.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg se tudnám számolni, hogy '99 óta hány órát repültem az X-Wing Alliance-ben a Millenium Falconnal. NAgyon baba jármű, legalább annyira megbecsülném, mint Han.

 

- Találatot kaptunk.

- Ne izguljon, nem esik szét.

SSSSSSSSSSFFFFFFFFFFZZZZZZZZZZZ BAMM

- Hallod kicsim, szét ne essél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy újabb érdekes verseny jön!

 

 

Legjobb űrcsata

 

-Coruscanti csata (EP3)

-Endori csata (EP6)

-Han Solo vs. Birodalom (EP5)

-Nabooi csata (EP1)

-Obi vs. Jango (EP2)

-Yavini ütközet (EP4)

Szerintem a ROTS csata nyer.A leglátványosabb űrcsata, csak egy kicsit hosszabb is lehetne.Talán a Yavini csata a befutó ha nem ez, szvsz elég meghatározó csata volt anno.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legjobb űrcsata

 

Coruscanti csata (EP3)

 

Itt is mint az előbb, két szereplősre redukálódott a verseny. Meglepő módon hamar kiesett a versenyből az EPIV-es nagy csata, és az Endor valamit az Coruscant melletti

harcok versengtek egymással. Ha nem is túl magabiztosan, de azért az EP3 fantasztikus

nyitánya lett a befutó. Az biztos, hogy a kezdő képsorok újabb SW történeti

mérföldkőnek tekinthetők, így mindenképpen megérdemelten söpörte be a díjat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Brühühű, kipottyant Yavin :D Pedig űrcsatai szempontból máig az a legjobb. Belső nézetek, megismerhető pilóták, klasz járművek. Az Endornál még próbálkoztak ilyennel, kevés sikerrel. Naboonál majdnem sikerült visszahozni ezt az élményt, de ott meg kevés lett az űrcsata. Coruscant, a kezdő képsorok valóban lehengerlőek, bravúrosak, fenomenálisak... szóval tudjátok :D

Ám maga a csata a látványnál, a dinamikánál, a két Jedinél többet sajnos nem sokat ad az űrharc feelingből, pedig mennyi gyönyörű hajó van ott. Szívesen megismertem volna jobban az ARC-170-esek harci képességeit, a V-szárnyúak pilótafülkéjét, a Try vadászok állítólag legendás hatékonyságát... amúgy nálam a második legjobb csatának számít mindezek ellenére :D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.