Ugrás a kommentre

1x10 - Idiot‘s Array


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Igen az. Volt is róla szó az Empire Day érdekességei között. :D

A poén az, hogy olvastam is, de valahogy akkor nem fogtam fel, hogy egy TCW-s hajóról van szó. :D

 

Szerk: kösz, hogy kiszerkesztetted a már nem csatolt, hanem linkelt képet. :P Csak ki akartam próbálni a csatolást, de aztán ki is vettem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsánat. : :oops: De nem írták konkrétan (asszem), hogy erről a hajóról lenne szó. :hmm:

 

SZERK: utánanéztem, és tényleg ez a hajó az! Ez nekem eddig nem tűnt fel. :o:D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem valami olyat írtak, hogy csak a kocsmáros, Jho állítja, hogy eredeti? De például, ha csak nem a sorozat rajzolói hibáztak, akkor a festés lebuktatja. Az eredeti Crumb Bomberen a majomgyík képe nem az egész orrot foglalja el, alatta még vannak strigulák. Viszont az Old Jho's Pit Stop fölött látható LAAT/i-n az egész orr-részt kiteszi a majomgyík képe és nem láthatóak a strigulák. S mivel a háttérsztori szerint csak Jho esküszik a gép eredetére, szerintem nem a rajzolók szúrták el, a különbség szándékos - vagy elszúrták, és gyorsan kitalálták hozzá ezt a sztorit. Tök mindegy, az viszont biztos, hogy jól be lehetne olvasni az öreg Jhónak, amikor előjön ezzel a sztorival. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Kicsit késve írok erről a részről, pedig láttam már egy ideje. Valóban a Fighter Flight-hoz lehetne hasonlítani a humorát tekintve, de itt már jobban ültek a poénok, és a történet nem csak két szereplőre koncentrált, hanem a csapat teljes dinamikáján is áthatott, noha itt is megvolt kikre hegyezik ki a hangsúlyt. A Fighter Flight is jó volt, de nem tartozik a sorozat emlékezetesebb pillanatai közé, ez a rész viszont mindenképp idesorolható, még ha a fővonaltól el is rugaszkodott, szép kerek egészet alkot, végig élvezetes, persze ehhez kellett egy Lando Calrissian is. Jó volt őt újra képernyőn látni, az ábrázolása elsőre kissé furcsa volt, az alakja aránytalannak tűnt, viszont jól megoldották, hogy fiatalabbnak tűnjön, az arca ábrázolásán ez tetten érhető, talán csak a bajusz miatt tűnik kissé idősebbnek mint valójában, de hát neki ez éppen olyan védjegye mint ahogy Magnumnak :D Minden olyan jellemvonása terítékre került amiket a Birodalom visszavágban csak nyomokban illetve említés szintjén ismertünk meg, mint a szerencsejáték, a gyanús üzletei és a nőcsábász stílusa, habár ebből azért az epV is sokat mutatott :D Alig volt idő, hogy ne nyomult volna Herára vagy Sabinera, Ezra rendesen féltékenykedett is, Kanan azért jobban tűrte ezt. Az epizód nézése közben eszembe jutott amikor Han kineveti Landot, amiért gondterhelt vezetőként beszél, most már érthető miért volt neki ez ennyire vicces. A vége azt vetíti előre, hogy találkozunk még Landoval a sorozatban, én kifejezetten örülnék ha így lenne.

 

Akármennyire is jó volt Lando feltűnése, ez Hera epizódja volt. Végre egy olyan rész ahol ő van középpontban, ő az a karakter akiből mindig kapunk valami többet de ritkán fókuszálnak rá az események, most minden megismert eddigi tulajdonsága alaposan ki lett bontva. A karakánsága, a találékonysága, a higgadtsága mind kiválóan lett ábrázolva amivel magasan vitte a prímet. Már a sorozat elején is mondtam, hogy lehet ő lesz a kedvenc női szereplőm a Star Wars univerzumból, nos továbbra is jó úton halad efelé. Chopper a Breaking Ranks-es jobbik énjét mutatta, ezúttal nagyon tetszett a kis droid, kezdem végre megszeretni őt is. Ezra fegyverét tekintve pedig minden kétségem elszállt, tetszett, hogy az a lövedék olyan színű mint egy fénykard pengéje, nagyon jól nézett ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az epizód nézése közben eszembe jutott amikor Han kineveti Landot, amiért gondterhelt vezetőként beszél, most már érthető miért volt neki ez ennyire vicces. A vége azt vetíti előre, hogy találkozunk még Landoval a sorozatban, én kifejezetten örülnék ha így lenne.

Közben Billy Dee Williams már megerősítette, hogy visszatér később. :)

 

Chopper a Breaking Ranks-es jobbik énjét mutatta, ezúttal nagyon tetszett a kis droid, kezdem végre megszeretni őt is.

Én is így vagyok vele. Szinte észrevétlenül lopta be magát a szívembe. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sok dráma után egy könnyedebb epizódot láthattunk, de ezt egyáltalán nem bántam, nekem jobban tetszett, mint a Fighter Flight. Örültem Lando felbukkanásának, hozta a rá jellemző tenyérbemászó stílust, és szerintem Billy Dee is kiváló munkát képzett ahhoz képest, hogy 78 évesként kellett egy huszonéves karaktert megformálnia. Az Idiot's Array ismét egy "csapatépítő" epizód volt, ahol olyan érzések és tulajdonságok kerültek terítékre, mint bizalom, féltékenység, megjátszás stb. A sztori ehhez képest mellékes volt, de kimondottan örültem, hogy a SW univerzum ismét egy fajjal lett gazdagabb (vagy kettő, ha Azmorigan pribékjeit is beleszámítjuk). Hera mellett a rész hőse talán Chopper volt, aki ismét bebizonyította, hogy hasznos tagja a csapatnak. Az első epizódokhoz képest a droid már korántsem annyira idegesítő. Tetszett Ezra furcsa fénykardja, hogy ez eddig senkinek sem jutott eszébe. :)

 

A blokád sivársága eleinte engem is zavart (kicsit még mindig a Rebels egyik nagy rákfenéjének tartom, hogy az egyes helyszíneken nagyobb tömegek nem bukkannak fel, ideértve a hajókat, járműveket és lényeket is.), de Dzséjt és Donát magyarázata, teóriái engem meggyőztek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Ez is meg volt!

 

Kár,hogy a reklám lelőtte. :angry::facepalm: , állat jó volt látni Landot!!! :clap: :clap: :clap::yeah: :yeah: :yeah:

 

Igazi töltelék rész...de nagyon kis izgalmas volt.... :)

 

pufimalac....na ez érdekes volt....

 

Ezra kardja sem volt semmi ,az új funkciójával! :rock::clap:

 

Chopper volt a hős! :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem főleg az ez után következő események tükrében tetszik. Egy utolsó lazítás. Olyan, mint a Fighter Flight, az is egy utolsó móka, mielőtt beindult a buli. Szerintem ez a két pihenő kifejezetten jót tesz a sorozat szerkezetének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hiányzott Gesztesi most. Ennek ellenére meg lehetett szokni.

A "magyar Rebels-kiejtés" újabb gyöngyszeme a 'Lándó', ezen már szinte fenn sem akadok..

 

Ötletes a részben szereplő malac, tetszik ahogy a szarvasgomba témát átültették a star warsba és hogy megfejelték a tüskés gömbhal tulajdonságával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem Lando itteni magyar hangja jobban bejött mint Gesztesi. A Lándózást viszont nem értette, komolyan senki nem látta a szinkron készítői közül a Star Warsot szinkronosan? Mondjuk az animációs sorozatoknál mindig elkövettek ilyen érdekességeket ez azokhoz képest még jól is hangzik. A legdurvább nekem még a Tartakovsky féle Clone Warsban volt, amikor a Sidioust "Szidiesz"-ként ejtették ki, ráadásul Dooku szinkronhangja követte ezt el, aki a filmben ugyanaz volt és érdekes módon ott jól kitudta mondani. Na de mind ez már OFF

 

Összességében azért nem volt rossz a szinkronja ennek a résznek és egyetértek veletek nagyon kell ez a rész az évadba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a részt nálam Azmorigan karaktere dobja fel. :) Mindig örülök egy új faj felbukkanásának, nagyon kíváncsi lennék a bolygójukra (vajon a fajegyedek közül mindegyik ilyen tunya és magatehetetlen?).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Most nézem a részt magyarul...Miért nem lehetett Gesztesit felkérni???? Meg ahogy Kanan azt mondja: "Lándo" Sírok :(

 

Lentem én is panaszkodtam már ezekre..

Ez van, legalább van szinkron..Én ott tartok, hogy magának a meglétének örülök, mert így a családban más is megnézi nem csak én..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lentem én is panaszkodtam már ezekre..

Ez van, legalább van szinkron..Én ott tartok, hogy magának a meglétének örülök, mert így a családban más is megnézi nem csak én..

 

Én is örülök, hogy van szinkron, csak olyan fura, mert a TCW-ben azért a főszereplők hangja ugyanaz volt, mint a filmekben, de hát majd megszokom, vagy hátha eszükbe jut felkérni a következő megjelenésénél :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is örülök, hogy van szinkron, csak olyan fura, mert a TCW-ben azért a főszereplők hangja ugyanaz volt, mint a filmekben, de hát majd megszokom, vagy hátha eszükbe jut felkérni a következő megjelenésénél :)

 

Sajnos ott is voltak gondok.. persze nem A fő trióval, de Yoda a sokszor más volt a vége felé, és olyan agyrémek is voltak, hogy 1 történetszálon belül volt más a hang, pl.: Krell..

A Rebels eddig legalább következetes..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.