Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Máris az érdekel hogy mit is művelt pontosabban Ahsoka.

Az engem is érdekel! De az a Jedi tanácsos jelent... :para: Egyébként már kijárt neki a feddés, hisz a Rylothnál is miatta halt meg az osztagának a 80%-a. Yularen meg hogy beszólogat már Anakinnak? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az engem is érdekel! De az a Jedi tanácsos jelent... :para: Egyébként már kijárt neki a feddés, hisz a Rylothnál is miatta halt meg az osztagának a 80%-a. Yularen meg hogy beszólogat már Anakinnak? :)

Yularen nem klón hagy minden parancsát telljesítse Anakinnak, ráadásul ott volt a ryloth-i inciden amiután lehet hogy megingott az Anakinba vetett hite.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yularen nem klón hagy minden parancsát telljesítse Anakinnak, ráadásul ott volt a ryloth-i inciden amiután lehet hogy megingott az Anakinba vetett hite.

Most nagyon ellenkezik az újabb őrült terv miatt. Tetszik. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmmm... Nem kellett volna megnéznem ezeket a trailereket, mert most már mégjobban várom, hogy végre elinduljon a második évad! :) Csak nekem tűnik úgy, vagy tényleg sokkal szebbek lettek az animációk, mint amilyenek az első évadokban voltak?

Spoiler:

Nem gondoltam volna, hogy már az első részben a Felucián fognak csatázni. Beigazolódott mindkét gyanúm, miszerint Jocasta Nu (Aki egy kicsit boszorkányos kinézetűre sikeredett...) és Denal, a klón is szerepelni fognak a második évadban.

Fantasztikus második évadnak nézünk elébe! :para:

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yularen mimikája megérne egy misét. :para: Egyébként érdekes, mert már az első részben feltűnik a Juggarnaut! Amúgy egyetértek, valahogy még dinamikusabb az egész, és a mozgások se tűnnek olyan szögletesnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fantasztikusak az új klippek.

 

Spoiler:

Tehát már a Holocron heistben a Felucián leszünk. Ahsoka valamit jól eltolhatott, hogy már a Tanács ennyire letolta. Ez már valami újabb jel lehet, hogy mégsem hal meg hanem majd egyszer csak kidobják a Rendből? :)

Obi-van már a Tanács tagja. Ez nagy támpontot adhat majd az egyes EU sztorik konkrétabb kronológiájában.

Jocasta Nu szereplésének is örülök, bár tényleg elég boszorkányosra sikeredett a kinézete.

A Cargo of Doomban pedig már megint ott van Ahsoka Anakin mellett, tehát elég hamar lejár a büntetése.

Cad Bane, pedig parancsnoki hídon van? Fejvadász létére? Érdekes lesz.

Ezekből az eddigi klippekből azt a következtetést vonom le, hogy sokkal jobb évadnyitás elé nézünk, mint tavaly. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fantasztikusak az új klippek.

 

 

 

Tehát már a Holocron heistben a Felucián leszünk. Ahsoka valamit jól eltolhatott, hogy már a Tanács ennyire letolta. Ez már valami újabb jel lehet, hogy mégsem hal meg hanem majd egyszer csak kidobják a Rendből? :D

Obi-van már a Tanács tagja. Ez nagy támpontot adhat majd az egyes EU sztorik konkrétabb kronológiájában.

Jocasta Nu szereplésének is örülök, bár tényleg elég boszorkányosra sikeredett a kinézete.

A Cargo of Doomban pedig már megint ott van Ahsoka Anakin mellett, tehát elég hamar lejár a büntetése.

Cad Bane, pedig parancsnoki hídon van? Fejvadász létére? Érdekes lesz.

Ezekből az eddigi klippekből azt a következtetést vonom le, hogy sokkal jobb évadnyitás elé nézünk, mint tavaly. :)

 

 

Cad Bane esetén én is csodálkztam. Kapitány??? :para: Valahogy nem illik egy fejvadászhoz egy ekkora hajó irányíttatása.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom, de akkor is furcsa :) Egy péket se ültetnek be egy esztergapad mögé :para:

Szerintem ez abszolút rossz példa. Bane biztos ért valamicskét a taktikához és cselvetéshez, hisz fejvadász. Gondoljunk csak Jango -ra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Én se állítanék oda egy fejvadászt a parancsnoki hídra. Egy űrcsata azért egészen más. Ott flottákat, egységeket kell ütköztetni egymással. Ez más azért, mint valakit/valakiket elkapni, megölni, vagy valamit megszerezni.

De lehet, hogy Cade Bane-nek van valami tapasztalata e téren.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan, Revan jól mondja. :D

 

Spoiler:

Milyen flottákat? Két hajó harcol egymás ellen. :) Bane viszi az elrabolt gyerkőcöket a Mustafarra. Gondolom ezt nem teheti meg egy kis siklóval...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nem spoilereznék ilyen nyíltan mindenki előtt! :D Mielőtt még Dzséjt, vagy Donát dühében kihúzná a beleidet centiről centire. :D A viccet félretéve, én vevő vagyok a spoilerekre, de azért van itt egy pár ember, aki viszont allergiás rá. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen flottákat? Két hajó harcol egymás ellen. :) Bane viszi az elrabolt gyerkőcöket a Mustafarra. Gondolom ezt nem teheti meg egy kis siklóval...

 

Arra céloztam, hogy maga a kapitányi rang nem áll neki jól :D Az már részletkérdés, hogy kit, mit szállít. Egy ilyen kaliberű alakhoz más "tisztségek" társulnak.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nem spoilereznék ilyen nyíltan mindenki előtt! :D Mielőtt még Dzséjt, vagy Donát dühében kihúzná a beleidet centiről centire. :D A viccet félretéve, én vevő vagyok a spoilerekre, de azért van itt egy pár ember, aki viszont allergiás rá. :)

Aki spoileres az nem igen olvassa ezt a topikot. Dzséjt is az mellesleg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra céloztam, hogy maga a kapitányi rang nem áll neki jól :) Az már részletkérdés, hogy kit, mit szállít. Egy ilyen kaliberű alakhoz más "tisztségek" társulnak.

 

 

Gondolom kapott egy nagyobb hajót a küldetésére. Egyszer. Ennyi. Ezen nem tudom miért kell ennyire fenn akadni. :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom kapott egy nagyobb hajót a küldetésére. Egyszer. Ennyi. Ezen nem tudom miért kell ennyire fenn akadni. :)

 

 

Mit jelent nálad az, hogy "ennyire" ? :D Én csak szóvá tettem higgadtan, hogy a fejvadász, mint karakternek nem áll jól a kapitányi beosztás egy hadihajónál. Nem spilázom túl a dolgot, nyugi, lehet, hogy tök ésszerűen lesz megoldva a filmben. :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.