Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Jó-jó, legyen darkosabb, de én remélem, azért a poénok oldaláról mindig lesz ellenpontozása a komor eseményeknek. Ha már a Birodalom visszavághoz hasonlítjuk, az jó példa, hogy lehet ezt jól megcsinálni.
Ezt most úgy írod, mintha eddig nem lett volna poén. :) Szerintem sokkal jobbak voltak mint az első évadban. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ahogy haladunk az EP3 felé egyre darkosabbnak kell lennie a sorozatnak. Közben jó lenne érzékeltetni, hogy a galaxis egyszerű népeinek már teljesen elege lesz a háborúból.

Ezzel még azért várjunk, van még 3 és fél évad, majd a vége felé legyen elegük, szerintem. (Mert ha túl sokáig elégedetlenek, akkor föl lázadnak((általában az emberek)))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jövőhéten a Holocron heist lesz CN -en. Na ez már viccnek is rossz. :lol: :lol:
Jobb lenne, mint a klónosok, egy kis változatosság :)
A változatosság kedvéért jöhetnének most már rendesen az epizódok hetente egymás után és mindig egy új. :D

 

Jó a Geonozis-i küldetés, de a Senate Spy-t nem számítva, ami csak lazán kapcsolódik és stílusban is nagyon más, elég lesz ebből a témából 3 rész egyszerre. Nekem is tetszene, ha kezdenének egy egész más sztorit a karácsonyi szünet előtt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A változatosság kedvéért jöhetnének most már rendesen az epizódok hetente egymás után és mindig egy új. :D

 

Jó a Geonozis-i küldetés, de a Senate Spy-t nem számítva, ami csak lazán kapcsolódik és stílusban is nagyon más, elég lesz ebből a témából 3 rész egyszerre. Nekem is tetszene, ha kezdenének egy egész más sztorit a karácsonyi szünet előtt. :)

Nem a Geonosisi sztorival van a baj, hanem a várakozással. Lassan három hetente jön egy új rész. Ezért tűnik olyan hosszúnak. Nem értem őket komolyan. Pl. a jövő héten mi a francért nem lesz új rész???
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hallottam, hogy a mandalóriaiak "pacifisták" lesznek. A régi harcosi kultuszukat elfeledték. Érdekes lesz, valahogy elsőre nem ezt vártam.

 

 

Gondolom csak Sateen hercegnő részéről pacifisták, ezen a téren szerintem kettészakadtak a mandik, és ezért akarja majd egy kis csoportuk elrabolni a hercegnőt, mert ők a régi hagyományok szerint szeretnének élni.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Gondolom csak Sateen hercegnő részéről pacifisták, ezen a téren szerintem kettészakadtak a mandik, és ezért akarja majd egy kis csoportuk elrabolni a hercegnőt, mert ők a régi hagyományok szerint szeretnének élni.

Meglehet, hogy így lesz. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.