Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Érdekes, mert ilyenkor már szokott lenni megaupload link, most meg nincs sehol. Se netload, se storage se semmi....csak rapid van ezen kívül.
Dehogynem, van már mindenféle link (netload, megaupload, filefactory, hotfile, storage), csak egyben nincsen, mert HD-ban, több, mint 1 Giga és ennyit nem lehet "ingyen" letölteni sehonnan, azért rakják fel kis darabokban.

 

Viszont nekem csak 55-tel jön most :) Na mindegy, estére lent lesz, mikorra felirat is lesz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehogynem, van már mindenféle link (netload, megaupload, filefactory, hotfile, storage), csak egyben nincsen, mert HD-ban, több, mint 1 Giga és ennyit nem lehet "ingyen" letölteni sehonnan, azért rakják fel kis darabokban.

 

Viszont nekem csak 55-tel jön most :( Na mindegy, estére lent lesz, mikorra felirat is lesz :)

Szedd le az általam beszúrt linkről. Ott egyben fent van az egész.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szedd le az általam beszúrt linkről. Ott egyben fent van az egész.
Onnan szedem. Pár perce felment már 177-re, szóval most már gyorsabb :(

Viszont 10 percig azt írta ki az oldal, hogy le van foglalva a szerver, várjak

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi van a 2x09-10 feliratával? Még az angolt sem találom sehol, addig pedig nem sok értelme lenne megnéznem a dupla részt. Pedig már nézném...:D
Alább van felirat a kilenceshez. A tizedik részé pedig bármikor érkezhet, mert mára volt ígérve.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Hölgyeim, és uraim... Íme Cassie Cryar! Megjegyzem, elég kegyetlenül fest ezekkel a furcsa, kígyószerű szemeivel. Vajon ő az a zsebtolvaj, aki ellopja Ahsoka fénykardját? És talán ezért volt neki is a rajzokon zöld fénykardja, mert az valójában Ahsokáé?

 

cassiecryar.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KisKósa.

 

Spoiler:

Ez a csaj benne volt a trailerben is, ahogy elcsórja a fénykardot. Az már akkor is hátborzongató volt, ahogy akkor ahsoka mögé lopózott. Na itt egy újabb fejvadász, lehet majd örülni. :D Csak ne kellene két hetet várni rá. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody Mandrell

Spoiler:

Rémlik valami, abban a nagyon rossz minőségű felvételben volt benne, a végleges verzióból azt hiszem kihagyták. De koránt sem biztos, hogy ő egy fejvadász, talán csak egy egyszerű zsebtolvaj, aki jó pénzért el akarja adni a feketepiacon, bár... Ez a gyilkos tekintet akár utalhat arra, hogy fejvadász. :D Mindenképpen egy alvilági alak, annyi bizonyos. Kíváncsi vagyok, hogy melyik bolygó lesz az, ahol ellopja Ahsoka fénykardját. Szerintem a legvalószínűbb a Coruscant, de mit keresne Ahsoka az utcákon? Vagy talán ami mégjobb, és ennek örülnék igazán, hogy Nar Shaddaán vannak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem láttam a dupla részt, de az előzetest már igen, mégpedig főként a "The Mandalore Plot" (2x12) c. részből. Ha már volt, akkor sorry...

 

TCW 2010

Nem volt, de egyszer már én is fel akartam tenni, de hogy miért nem tettem meg, arra már nem emlékszem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt, de egyszer már én is fel akartam tenni, de hogy miért nem tettem meg, arra már nem emlékszem. :)

 

Lehet, hogy azt hitted, már valaki megelőzött vele.:D

Amúgy már nem bírom sokáig türtőztetni magam és kénytelen leszek megnézni legalább a 9-es részt, hogy csillapítsam a TCW vágyam...:D

Eddig bírtam megállni, hogy rövidebbnek tűnjön majd az a 3 hét...:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy már nem bírom sokáig türtőztetni magam és kénytelen leszek megnézni legalább a 9-es részt, hogy csillapítsam a TCW vágyam...:)

Eddig bírtam megállni, hogy rövidebbnek tűnjön majd az a 3 hét...:D

De miért vársz a 9-10 résszel három hetet? Egyébként ez egy fan trailer, nem hivatalos.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De miért vársz a 9-10 résszel három hetet? Egyébként ez egy fan trailer, nem hivatalos.

 

Dehogy várok 3 hetet...:D

Szerintem a 9.-et még ma, a 10.-et pedig valószínűleg a jövő héten nézem meg. Így 3 hét helyet csak egyet kell várnom (mint normál esetben).

 

Nem gondoltam, hogy fan art, mert volt benne pár számomra még ismeretlen képkocka...:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehogy várok 3 hetet...:D

Szerintem a 9.-et még ma, a 10.-et pedig valószínűleg a jövő héten nézem meg. Így 3 hét helyet csak egyet kell várnom (mint normál esetben).

 

Nem gondoltam, hogy fan art, mert volt benne pár számomra még ismeretlen képkocka...:)

Remélem majd írsz róla ha megnézted!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem fognak erre magyarázatot adni. Egyrészt, már elég rég megvan neki, másrészt, minek, csak egy sérülés, a klónok nagyján van. Ennyi erővel akkor Cody és Anakin sérülését is megmagyarázhatnák (tudom, Anakiné meg van magyarázva az EU-ban, de az időrendileg kicsit hátrébb történt esemény, vagyis először a CW, majd a TCW által ignorálva lett).

A CW hogyan? Tudtommal ott nem mutatják be, hogy hogyan sérült meg Anakin.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.