Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Lehet, hogy a következőben sem lesz benne ezek után. Ez nem az ő sztoriszála, amúgy Anakin is inkább mellékszereplő itt, szóval a padawanjával már sokan lennének egy 22 perces epizódra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy a következőben sem lesz benne ezek után. Ez nem az ő sztoriszála, amúgy Anakin is inkább mellékszereplő itt, szóval a padawanjával már sokan lennének egy 22 perces epizódra.
Ezzel viszont egyetértek. Végül is annyira nem hiányzik innen, csak a jelenléte eddig elég megszokott volt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A háború elején nem igazán volt így, de aztán átélt egyet, s mást a Zigoolán, ami nagyban befolyásolta a hozzáállását a dologhoz. Tudom, tudom... EU. :P

Nekem most Ahsoka annyira nem hiányzik ebből a történeti szálból. Valahogy így jó, ahogy van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na és mi lenne ha Satine meghalna a következő részben? Az lenne ám a csattanó. :) Ekkora meglepi még nem is volt a sorozatban.

Meg sem fordult a fejemben, hogy akár így is végződhet a történet. Kíváncsi leszek rá. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg sem fordult a fejemben, hogy akár így is végződhet a történet. Kíváncsi leszek rá. :)
Elnézve az előzetest, bármi lehet.

 

 

Azt már ellőtték az EU-ban... :)

Bár ismerve Lucast erre nem alapozok... vagy te tudsz valamit? :)

Nem tudok semmit, csak spekulálok. :D Ezt az EU-s dolgot nem ismerem. Obi korábbi nőjét megölték?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudok semmit, csak spekulálok. :) Ezt az EU-s dolgot nem ismerem. Obi korábbi nőjét megölték?

Inkább spoilerbe rakom, hátha...

Spoiler:

Én is csak véletlenül olvastam róla, még jóval a TCW-beli feltűnése előtt. Pontosan én sem emlékszem, csak arra, hogy meghalt a csaj, ami után Obi-Wan olyan közel került a Sötét Oldalhoz, mint még soha...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez most totál úgy hangzott, mintha Obi egy csajozós Jedi lenne :) Mókás így :)
Jaja, pedig szó sincs erről. :)

 

 

Inkább spoilerbe rakom, hátha...

Spoiler:

Én is csak véletlenül olvastam róla, még jóval a TCW-beli feltűnése előtt. Pontosan én sem emlékszem, csak arra, hogy meghalt a csaj, ami után Obi-Wan olyan közel került a Sötét Oldalhoz, mint még soha...
Ez érdekesen hangzik. Így már nekem is rémlik valami. Kettőzött kíváncsisággal várom a folytatást. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez most totál úgy hangzott, mintha Obi egy csajozós Jedi lenne :) Mókás így :)
Hát azt tudjuk a filmekből meg a sorozatokból, hogy általában szeret inni. Gondolom ha nem siet, akkor jócskán felüt a garatra és hát nem mondhatni csúnyának ezt az Obi gyereket, így 1-2 egyéjszakás még beleférhet neki részegen :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarok kötekedő lenni, Revan de az idézet, és amit írtál rá, azoknak semmi köze egymáshoz. :)

 

Tudom. :) Elszúrtam valamit. :) . Azt csak úgy simán le akartam írni, nem pedig reagálni.

 

Azt már ellőtték az EU-ban... :D

Bár ismerve Lucast erre nem alapozok... vagy te tudsz valamit? :D

 

Komoly? Nem tudok róla.

Spoiler:

A Jedi-növendék sorozatban volt olyan, hogy Qui-gon és egy Tahl nevű Jedi szerelmesek lettek egymásba. Tahlt terroristák megölték, Qui-gon majdnem eszét vesztette fájdalmában és bosszút akart állni, majdnem átállt a Sötét Oldalra. De obi-van és Mace eltérítették ettől.

Obi-van és Siri tudtommal csak közös megegyezés alapján elválltak.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek az esetek (Qui-gon - Tahl, Obi-Wan - Satine, Anakin - Padmé) nagyon jól példázzák, miért nem kötődhetnek semmihez a Jedik. Anakin esetében pedig konkrétan megismerjük, milyen árat kell fizetni ezért.

Ezért sem tetszik az EP6-utáni EU-művekben, hogy a Jedik ismét házasodhatnak, miegymás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek az esetek (Qui-gon - Tahl, Obi-Wan - Satine, Anakin - Padmé) nagyon jól példázzák, miért nem kötődhetnek semmihez a Jedik. Anakin esetében pedig konkrétan megismerjük, milyen árat kell fizetni ezért.

Ezért sem tetszik az EP6-utáni EU-művekben, hogy a Jedik ismét házasodhatnak, miegymás.

Anakin - Luke pedig konkrétan jól példázzák, miért jó, ha kötődik valakihez a Jedi :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na és mi lenne ha Satine meghalna a következő részben? Az lenne ám a csattanó. :) Ekkora meglepi még nem is volt a sorozatban.
Az nagyon szomorú meglepi lenne. ;)

 

Nem tudok semmit, csak spekulálok. :D Ezt az EU-s dolgot nem ismerem. Obi korábbi nőjét megölték?
Én olvastam erről egy Jude Watson könyvet, a Secrets of the Jedi, amely erről szól.

Spoiler:

Már nem nagyon emlékszem pontosan hogy volt (annyira nem tetszett maga a könyv), de valóban, padawan korukban nagyon megszerették egymást Siri Tachi-val, aki Adi Gallia tanítványa volt, és amikor a lányt megölték, akkor Obi-wan felindultságában majdnem megölte a gyilkosát.

Egyébként szerintem ez a két történet, Satine és a másik, már ütik egymást, mert azt azért nem tudnám Obi-wanról elképzelni, hogy padawan korában lépten-nyomon szerelmes lett...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én olvastam erről egy Jude Watson könyvet, a Secrets of the Jedi, amely erről szól.

Spoiler:

Már nem nagyon emlékszem pontosan hogy volt (annyira nem tetszett maga a könyv), de valóban, padawan korukban nagyon megszerették egymást Siri Tachi-val, aki Adi Gallia tanítványa volt, és amikor a lányt megölték, akkor Obi-wan felindultságában majdnem megölte a gyilkosát.

Egyébként szerintem ez a két történet, Satine és a másik, már ütik egymást, mert azt azért nem tudnám Obi-wanról elképzelni, hogy padawan korában lépten-nyomon szerelmes lett...

Szerintem 2 szerelem még belefér.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="344">
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phil Lamarr (Bail Organa megszólaltatója) nyilatkozott kicsit a 3. évadról:

Spoiler:

- sötétebb hangulatú lesz, ahogy egyre közeledik a Sith-ek idejéhez

- a szenátorok is zúgolódnak, de mivel a nézők nem akarnak uncsi szenátorokat nézni, így ezek a dolgok Padme jeleneteiben lesznek benne :rock:

http://www.newsarama.com/tv/Lamarr-Futuram...ars-100209.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.