Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A Sky TV továbbra is 1 hetes előnyben lesz az amcsikhoz képest?
Na ez az amit nem tudok. Szerintem valahol be fogják érni az amik őket. Nem tudom elképzelni, hogy a sorozat zárása előbb legyen "külföldön" mint odahaza. :P Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez az amit nem tudok. Szerintem valahol be fogják érni az amik őket. Nem tudom elképzelni, hogy a sorozat zárása előbb legyen "külföldön" mint odahaza. :P

Arra tudok gondolni, hogy a 20-21-es dupla résznél a CN utol fogja érni a Sky-t, hacsak nem lesz ott is dupla-adás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra tudok gondolni, hogy a 20-21-es dupla résznél a CN utol fogja érni a Sky-t, hacsak nem lesz ott is dupla-adás.
Lehetséges, nem tudom. Mindenesetre vadászom az infókat a hátralévő részek sugárzásáról, de még nem sokat tudni.

 

Ellenben az utolsó három rész egybefüggő lesz

 

Spoiler:

Ebben lesz benne Boba, aki egy fejvadász csoportot vezet állítólag. 11 évesen...na ezt nem venném készpénznek. Egyesek azt is mondják, hogy Bane és Bossk is neki engedelmeskedik. :P :P Ez alapján már tuti fals az infó. De az biztos, hogy az utolsó öt részben keményen benne lesznek a fejvadászok. Arra is kíváncsi vagyok, lesz-e valami cliffhanger a végén. Elvileg Boba felbukkanása lehet a bevezetése a karakternek a harmadik évadra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No valahogy így néz ki az amcsi adásrend:

 

April 2: Episode 17

April 9: Episode 18

April 16: Episode 19

April 23: Episode 20 + 21

April 30: Episode 22

 

:D

 

Na, akkor végre nem lesz szünet.

 

Spoiler:

Ebben lesz benne Boba, aki egy fejvadász csoportot vezet állítólag. 11 évesen...na ezt nem venném készpénznek. Egyesek azt is mondják, hogy Bane és Bossk is neki engedelmeskedik. :):P Ez alapján már tuti fals az infó. De az biztos, hogy az utolsó öt részben keményen benne lesznek a fejvadászok. Arra is kíváncsi vagyok, lesz-e valami cliffhanger a végén. Elvileg Boba felbukkanása lehet a bevezetése a karakternek a harmadik évadra.

 

Na az télyleg hatalmas poén lenne. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reszkess Coruscant, jön Zillo. :P

Ezek szerint a hátralévő részekben megkapjuk az évad elején beharangozott fejvadász-centrikus epizódokat. :P

Bírom Coruscant-ot, de kezd olyan érzésem lenni, hogy 20-30 bolygóból áll az egész Galaxis.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek szerint a hátralévő részekben megkapjuk az évad elején beharangozott fejvadász-centrikus epizódokat. :P

Bírom Coruscant-ot, de kezd olyan érzésem lenni, hogy 20-30 bolygóból áll az egész Galaxis.

Igen, jönnek most már csőstül. Egyébként a Zillo sztorija:

 

Spoiler:

Valami b*szott nagy szörnyet odavisznek Coruscantra, akit a Jedik levadásznak. Persze rombol is a kicsike. :P Szerintem k*rva jól hangzik. Godzilla és Cloverfield után szabadon. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért egy dolog miatt mégsem mindegy: a CN-nél már szombaton láttuk, és legkésőbb vasárnap volt felirat is, míg mostanában csak vasárnap, felirattal pedig hétfőn-kedden. ;)
Igaz, de mégis előbb látjuk mint a CN adása. De tényleg jobb volt amúgy. :peace:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért egy dolog miatt mégsem mindegy: a CN-nél már szombaton láttuk, és legkésőbb vasárnap volt felirat is, míg mostanában csak vasárnap, felirattal pedig hétfőn-kedden. :peace:

Más megvilágításban viszont a CN-nél hat nappal később látod és hét-nyolc nappal később van felirat ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, jönnek most már csőstül. Egyébként a Zillo sztorija:

 

 

Valami b*szott nagy szörnyet odavisznek Coruscantra, akit a Jedik levadásznak. Persze rombol is a kicsike. :) Szerintem k*rva jól hangzik. Godzilla és Cloverfield után szabadon. :)

 

 

Ha valami ősi Sith szörny lesz, akkor nagyot fog ütni ez az epizód.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16-os HD (1080p)

 

 

 

Szerk: Itt van a 720p-s:

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz, csak nekem hétvégén jobban van időm bármit nézni, mint hét közben este. ;)

Gondolom, hasonlóképpen Milánnak is jobb lenne szombaton fordítani, mint a vasárnap miatt átcsúszni hétköznapra. Na de hát ez van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom, hasonlóképpen Milánnak is jobb lenne szombaton fordítani, mint a vasárnap miatt átcsúszni hétköznapra. Na de hát ez van.
Persze, emiatt is jobb lenne, ha a CN adná leghamarabb. ;) Talán majd a következő évadnál már megint így lesz.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kikerült a még hátralévő epizódok címe és rövid leírása. Az utolsó két rész dupla lesz, és iszonyat jól hangzik a sztori.

 

Spoiler:

A kis Boba próbál bosszút állni Mace Windun és a Jediken az apja haláláért. Egy rakat fejvadász segít neki ebben. Talán Bane és még mások is feltűnnek. Nagy finálé lesz majd!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Záporoznak az új címek, nagy örömömre. ;)

Nem gyenge részek elé nézünk, bár szerintem évad végére már elegünk lesz Coruscantból. :)

Ha jól számoltam még kétszer tűnik fel. Egyébként így már teljes az évad lista.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól számoltam még kétszer tűnik fel. Egyébként így már teljes az évad lista.

Én többet számoltam: 2x18, 2x19, 2x21, 2x22

Viszont az nem tiszta, hogy a dátumok hogy s mint lesznek pontosan. Eddig úgy volt, ha jól emlékszem, hogy a 20-21. rész lesz dupla, a wiki viszont a 19-20.-at írja annak. Az még jobban kavar a dolgon, hogy a Sky TV-n valószínűleg teljesen máshogy lesz...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én többet számoltam: 2x18, 2x19, 2x21, 2x22

Viszont az nem tiszta, hogy a dátumok hogy s mint lesznek pontosan. Eddig úgy volt, ha jól emlékszem, hogy a 20-21. rész lesz dupla, a wiki viszont a 19-20.-at írja annak. Az még jobban kavar a dolgon, hogy a Sky TV-n valószínűleg teljesen máshogy lesz...

Az utolsó két rész lesz dupla.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.