Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Te is csak egy újabb tagja vagy a clonewars.blog.hu által agymosott idiótáknak. Már akkor tudtam, hogy onnan jössz, amikor írtad, hogy mennyire nem tetszett a Children Of The Force. Ezért is utálom azt az oldalt, mert azt is csak egy arcoskodó kölyök írja, aki belehalna, ha egyszer nem kötne bele az adott epizódba. Nem beszélve arról, hogy az értékeléseivel befolyásolja másoknak a véleményét, és ha valaki negatív előítéletekkel ül le megnézni egy részt, akkor olyannyira elhiteti magával, hogy rossz lesz, hogy tényleg annak látja majd.

Korábban (természetesen Ahsoka kapcsán) ki is alakult egy kisebb szópárbaj kettőnk között, valamint nemrégiben Zillo esetében is, úgyhogy megerősítem, hogy a tag valóban az általad említett oldalról jött. Én már rég letettem arról, hogy szóban próbáljak hatni rá, úgyhogy ezúttal sem tépném a szám (ujjaim), remélem tényleg hamar ki lesz gyomlálva a srác. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korábban (természetesen Ahsoka kapcsán) ki is alakult egy kisebb szópárbaj kettőnk között, valamint nemrégiben Zillo esetében is, úgyhogy megerősítem, hogy a tag valóban az általad említett oldalról jött. Én már rég letettem arról, hogy szóban próbáljak hatni rá, úgyhogy ezúttal sem tépném a szám (ujjaim), remélem tényleg hamar ki lesz gyomlálva a srác. :D

Jah, hát... Én gyűlölöm az ilyen embereket, és mostanság nyomasztóan sok van belőlük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a gyerek arra játszik, hogy vegyétek észre. Helyetekben le se sz*rnám. Majd csak megunja azt, hogy önmagának írogat. :)

OFF vége

 

Hogy legyen a témához való kérdés: Mikor adják le az utolsó részt az évadból?

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És hogy ez a közösség ilyen is maradjon, meg szeretnélek kérni, Ody, hogy töröld ennek a srácnak a regisztrációját. Nem akarom, hogy megmérgezze itt a hangulatot azzal, hogy mindenki emiatt a srác miatt gyűlölködjön.
Még csak most jöttem, nem láttam mindent. Nem kell félni, ismertek. :)

 

Jövő hét pénteken(!)
Sajnos.... :) Én azt hittem az angolok is bevállalják a dupla premiert. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy mi? :D :D Mondjuk ha a kanadaiak leadják, akkor no problemo :)
Hát április 30-ára tényleg nem írja, csak Május 1-re az R2-sat, de a Lethal Trackdown-t nem. :o
Őszről akartam beszélni, tehát a harmadik évadról. :) Talán átviszik másik csatornára? Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobban is tennék! Amit a CN csinált, egyenlő a katasztrófával! :)

Ebben egyetértünk, de ha a CN nem fogja adni a harmadik évadot, akkor majd hol láthatjuk majd magyarul? Jut eszembe, milyen volt szinkronosan a Children Of The Force? Látta valaki?

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben egyetértünk, de ha a CN nem fogja adni a harmadik évadot, akkor majd hol láthatjuk majd magyarul? Jut eszembe, milyen volt szinkronosan a Children Of The Force? Látta valaki?
Ez még csak kombinálás, de akkor is fura, hogy nincs benne a listába. :)

 

Cartoon Network őszi programok

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az lenne az igazán jó hír, ha a 3. ávadnál nem tartanának ilyen szüneteket a CN-nél, és szépen jönne minden epizód sorban péntek este-szombat hajnalban.
Az ünnepek alkalmával elkerülhetetlen a szünet, de egyébként ne legyen. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.