Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Na az nem fogja érdekelni Lucast ha a többi nem ő általa irányított művel ütközik, ebben biztos lehetsz. :D

Nyilván, de ha ilyen előszeretettel "nyúlnak le" karaktereket az EU-ból, nem hiszem, hogy 100%-ig új jellemet írnának hozzájuk.

Mennyire biztos egyáltalán Vos szereplése?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván, de ha ilyen előszeretettel "nyúlnak le" karaktereket az EU-ból, nem hiszem, hogy 100%-ig új jellemet írnának hozzájuk.

Mennyire biztos egyáltalán Vos szereplése?

A Hasbro TCW figura kiadásai tervei között szerepel Vos is.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én magam nem olvastam, de állítólag az EU-ban meghalt a geonosisi csatában...

Csak az egyik olyan kézikönyv szerűségben volt ez. A képregényekben például él és virul. A TCW a képregényeket követte ez ügyben inkább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vos szerepeltetése érdekes lesz. Az, hogy melyik oldalon fog harcolni az attól is függ majd, hogy a Rendilli hadihajói című sztori előtt vagy után fog játszódni az adott TCW történet.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahsoka pedig lehet, hogy az álmában valóban jár majd a Dagobah -n. Érdekes lenne, ha a csaj megálmodna előre részleteket a jövőbeni eseményekből, de senki nem hinne neki. :evil:

 

 

Az szerintem Kaminon van. Állítólag az egész estét TV -filmből...

Lehet, hogy baromság, de az elképzelhetetlen, hogy Ahsoka "megálmodja" a 66-os parancsot, így valamiképp túléli azt? Bár továbbra is azt tartom a leglogikusabbak, ha meghalna a sorozat folyamán.

 

Jó lenne, ha Shaak Ti már a TV-filmben megjelenne, mivel ő is a Kaminón mutatkozott, így elképzelhető. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy baromság, de az elképzelhetetlen, hogy Ahsoka "megálmodja" a 66-os parancsot, így valamiképp túléli azt? Bár továbbra is azt tartom a leglogikusabbak, ha meghalna a sorozat folyamán.

 

Jó lenne, ha Shaak Ti már a TV-filmben megjelenne, mivel ő is a Kaminón mutatkozott, így elképzelhető. :evil:

Egyre inkább az az érzésem, hogy Ahsoka nem lenne jó ha meghalna. Shaak Ti pedig benne lesz a filmben, vagy az első pár részben. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

El lehetne őt pakolni olyan helyre, ahol nincs útban a sztori szempontjából. :evil:
Ebben az évadban is hanyagolták Anakin mellől, szóval simán elképzelhető, hogy a Birodalom születésekor is még Anakin tanítványa, csak másfelé ment az útja.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben az évadban is hanyagolták Anakin mellől, szóval simán elképzelhető, hogy a Birodalom születésekor is még Anakin tanítványa, csak másfelé ment az útja.

Ahogy például az évadfináléban is külön utakon járt Plo mesterrel.

 

Amúgy jó az avatárod! :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vos szerepeltetése érdekes lesz. Az, hogy melyik oldalon fog harcolni az attól is függ majd, hogy a Rendilli hadihajói című sztori előtt vagy után fog játszódni az adott TCW történet.

Szerintem hangyányit jobban függ attól, hogy a készítők figyelembe veszik-e a Republic képregényeket, avagy sem :evil: Mert ha nem, akkor a TCW szerint "meg nem történt" lesz a Rendilli csata.

 

Ahsoka biztos nem fog meghalni a TCW-ben. Ez még mindig egy gyereksorozat, Ahsoka meg valószínűleg gyerekkedvenc, és ha a klón kölyköket nem robbantották bele az űrbe (én megtettem volna), akkor Ahsoka is túl fogja élni. Sőt, fogadni mernék arra, hogy az élőszereplős sorozatban is helyet kap majd és talán ott fog végül meghalni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahsoka biztos nem fog meghalni a TCW-ben. Ez még mindig egy gyereksorozat, Ahsoka meg valószínűleg gyerekkedvenc, és ha a klón kölyköket nem robbantották bele az űrbe (én megtettem volna), akkor Ahsoka is túl fogja élni. Sőt, fogadni mernék arra, hogy az élőszereplős sorozatban is helyet kap majd és talán ott fog végül meghalni.

Ezt az élőszereplős dolgot még díjaznám is, de a TCW nem egyszer bebizonyította, hogy már kinőtte a "gyereksorozat" kategóriát. A készítők helyében én is megfontolnám egy ilyen kaliberű karakter ki(ny)írását, de dramaturgia szempontjából részemről csillagos ötös lenne. (tudom, rajtam kívül sok millió gyerek nem így gondolja)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem még semmi olyat nem mutatott fel a TCW, amitől annyira elrugaszkodott volna a gyereksorozat kategóriától. Szintben az ep1 szintjén van, ami szintén lazán gyerekfilm, néhány komolyabb beütéssel. Ha nem így lenne, a Slave I szétlőtte volna a mentőkabint, ahogy azt a jelenetsor egésze kívánta, és nem végződne 20-ból 19 epizód totális happy enddel, a maradék egy meg félhappy-vel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben az évadban is hanyagolták Anakin mellől, szóval simán elképzelhető, hogy a Birodalom születésekor is még Anakin tanítványa, csak másfelé ment az útja.

 

Akkor Anakin miért fakadt ki az EP3-ban, amikor nem adták meg neki a mester címet?

 

Szerintem hangyányit jobban függ attól, hogy a készítők figyelembe veszik-e a Republic képregényeket, avagy sem :evil: Mert ha nem, akkor a TCW szerint "meg nem történt" lesz a Rendilli csata.

 

Grievous kombalesetes eredetét is meghagyták. Ha a Jedik oldalán fog harcolni, akkor simán a Rendilli után vagyunk. De ha mégse és inkább a szepik oldalán lesz az se baj, mert volt egy olyan jelenet a Rendilli sztori végén, amikor Vos üzenetet küld Dookunak, mely megkérdőjelezi a hűségét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor Anakin miért fakadt ki az EP3-ban, amikor nem adták meg neki a mester címet?

Annak semmi köze Ahsokához. Tipikusan egy olyan jelenet, ami jól jelzi, hogy Anakin soha a büdös életben nem volt senki mestere. Máskülönben a kifakadása jogos lenne (elvégre ha ki is tanított valakit, és még Tanácstaggá is választják, akkor már kutya kötelesség lenne mesterré is előléptetni, vagyis a kifakadása már jogos, és nem pusztán hataloméhségből árad, ezzel kvázi agyonvágják az ep3-as Anakinképet).

 

Grievous kombalesetes eredetét is meghagyták.

Épp ellenkezőleg, nem hagyták meg. Grievous a TCW szerint saját szándékából vetetette alá magát "fejlesztéseknek", szó sincs kompbalesetről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp ellenkezőleg, nem hagyták meg. Grievous a TCW szerint saját szándékából vetetette alá magát "fejlesztéseknek", szó sincs kompbalesetről.

Pedig meghagyták. Volt erről szó a korábbi EU-kban, hogy olyan szinten módosították az agyát, hogy nem is tudott arról, hogy bármit is módosítottak benne, ő akkor már azt hitte, hogy ő mindig is ilyen volt. Szóval ezt simán beléprogramozhatták az agyába, hogy saját maga kívánta a fejlesztéseket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak semmi köze Ahsokához. Tipikusan egy olyan jelenet, ami jól jelzi, hogy Anakin soha a büdös életben nem volt senki mestere. Máskülönben a kifakadása jogos lenne (elvégre ha ki is tanított valakit, és még Tanácstaggá is választják, akkor már kutya kötelesség lenne mesterré is előléptetni, vagyis a kifakadása már jogos, és nem pusztán hataloméhségből árad, ezzel kvázi agyonvágják az ep3-as Anakinképet).

 

Én is erre gondoltam.

 

Épp ellenkezőleg, nem hagyták meg. Grievous a TCW szerint saját szándékából vetetette alá magát "fejlesztéseknek", szó sincs kompbalesetről.

De meghagyták. A gonosz útvesztőjében is meg volt említve a kompbaleset. Azután Grievous maradványai valami létfenntartó tartályba kerültek. Ekkor jött a Bankár Klán vezetője, (azt hiszem San Hill, de nem vagyok bitos) és felajánlotta, hogy kiborgtechnológiával új testet adnak neki. És Grievous elfogadta. Tehát saját szándékából alávetette magát a fejlesztésnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem még semmi olyat nem mutatott fel a TCW, amitől annyira elrugaszkodott volna a gyereksorozat kategóriától. Szintben az ep1 szintjén van, ami szintén lazán gyerekfilm, néhány komolyabb beütéssel. Ha nem így lenne, a Slave I szétlőtte volna a mentőkabint, ahogy azt a jelenetsor egésze kívánta, és nem végződne 20-ból 19 epizód totális happy enddel, a maradék egy meg félhappy-vel.

Inkább nem kezdem el sorolni példák tömkelegét annak, hogy ez a sorozat miért nőtte ki azt a kategóriát... elég, ha csak a második évadra, azon belül is a geonosisi történetszálra gondolunk.

Az EP1 valóban könnyedebb hangvételű, de túl sok dráma ebben sincs Qui-Qon, illetve Maul halálán kívül, melyeket Jar Jar hülyülései úgy, ahogy vannak bőven ellensúlyoznak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig meghagyták. Volt erről szó a korábbi EU-kban, hogy olyan szinten módosították az agyát, hogy nem is tudott arról, hogy bármit is módosítottak benne, ő akkor már azt hitte, hogy ő mindig is ilyen volt. Szóval ezt simán beléprogramozhatták az agyába, hogy saját maga kívánta a fejlesztéseket.

Ilyenről még nem hallottam. Viszont akkor ezzel is ellent mond a TCW, mert abban pontosan tudja magáról, hogy megváltozott. Hiszen még vitatkozik is erről a EV-A4-D-vel.

 

De meghagyták. A gonosz útvesztőjében is meg volt említve a kompbaleset. Azután Grievous maradványai valami létfenntartó tartályba kerültek. Ekkor jött a Bankár Klán vezetője, (azt hiszem San Hill, de nem vagyok bitos) és felajánlotta, hogy kiborgtechnológiával új testet adnak neki. És Grievous elfogadta. Tehát saját szándékából alávetette magát a fejlesztésnek.

Szerintem a Lair of Grievousban látható szobrok nem véletlen vannak ott. Azok fokozatos átalakulást mutatnak be, nem olyat, amilyenről az EU ír. Először még teljesen kalees, aztán a keze már mechanikus, aztán már az arcára is rákerült a maszk, de még kilátszik alóla a valódi álla. Az EU-ban pont, hogy azonnal átalakították, mert olyan mértékben roncsolódott a teste. Filoni is azt mondta, hogy Grievous háttérsztoriját Lucas úgy találta ki, hogy a jó tábornok Jedi akart lenni, de nem volt Erőérzékeny, így ezt a megoldást választotta (persze Filoni a TCW-ben meg akarta tartani a kompbalesetes elméletet, de a szobrok ezzel ellentmondanak).

 

Inkább nem kezdem el sorolni példák tömkelegét annak, hogy ez a sorozat miért nőtte ki azt a kategóriát... elég, ha csak a második évadra, azon belül is a geonosisi történetszálra gondolunk.

Az EP1 valóban könnyedebb hangvételű, de túl sok dráma ebben sincs Qui-Qon, illetve Maul halálán kívül, melyeket Jar Jar hülyülései úgy, ahogy vannak bőven ellensúlyoznak.

Azért a drámai mennyiséget ne vessük össze egy 120 perces fim és egy kétévados sorozat között, mert jellegéből fakadóan a hosszabb sorozat nyer, másrészt, azért ennél egy kicsit több dráma van benne, harmadrészt, amennyi drámát felmutat a TCW, annyit felmutat egy Batman sorozat is. És bőven ellensúlyozzák ezt a sok drámát a droid poénok, vagy az olyan idétlen nyomozók, mint Divo (vagy éppen, az említett Jar Jar feltűnése, bár őt hanyagolták ebben az évadban :D ). Egy komoly, 14 éveseknek való gyereksorozat, de semmiképpen sem felnőttsorozat. Annyira nem komoly, annyira nem erőszakos, annyira nem erősek benne a drámák és annyira nem sötét a hangulat. Majd hogy ha kicsit többször győznek a szeparatisták, és majd ha végre megelevenedik az a Jedi ritkítás, aminek kellene lennie itt, és ha a háború borzalmaira is kicsit jobban rálátunk majd, akkor lesz a TCW-ből felnőtt sorozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd hogy ha kicsit többször győznek a szeparatisták, és majd ha végre megelevenedik az a Jedi ritkítás, aminek kellene lennie itt, és ha a háború borzalmaira is kicsit jobban rálátunk majd, akkor lesz a TCW-ből felnőtt sorozat.
Ilyen biztos nem lesz. :D Szóval marad egy ifjúsági sorozatnak. A politikai témák viszont már felnőttesebbek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy komoly, 14 éveseknek való gyereksorozat, de semmiképpen sem felnőttsorozat. Annyira nem komoly, annyira nem erőszakos, annyira nem erősek benne a drámák és annyira nem sötét a hangulat. Majd hogy ha kicsit többször győznek a szeparatisták, és majd ha végre megelevenedik az a Jedi ritkítás, aminek kellene lennie itt, és ha a háború borzalmaira is kicsit jobban rálátunk majd, akkor lesz a TCW-ből felnőtt sorozat.

Mikor írtam, hogy felnőttsorozat? "Kinőtte a gyereksorozat kategóriát"...de akkor pontosítok: már nem kizárólag gyerek nézők számára készül, amitől nem lesz 100%-ig felnőtt sorozat. Ody említette a politikát... egy 14 éves gyerek hogy ért meg egy komolyabb politikai szálat?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyenről még nem hallottam. Viszont akkor ezzel is ellent mond a TCW, mert abban pontosan tudja magáról, hogy megváltozott. Hiszen még vitatkozik is erről a EV-A4-D-vel.

Nem a testi átalakításokról hitte azt, hogy mindig is ilyen volt, hanem azokról a módosításokról van szó, amiket az agyában végeztek el. Úgy értem, azt hitte, hogy ő mindig is egy ilyen kegyetlen gyilkológép volt, mint most, holott nem.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Lair of Grievousban látható szobrok nem véletlen vannak ott. Azok fokozatos átalakulást mutatnak be, nem olyat, amilyenről az EU ír. Először még teljesen kalees, aztán a keze már mechanikus, aztán már az arcára is rákerült a maszk, de még kilátszik alóla a valódi álla. Az EU-ban pont, hogy azonnal átalakították, mert olyan mértékben roncsolódott a teste. Filoni is azt mondta, hogy Grievous háttérsztoriját Lucas úgy találta ki, hogy a jó tábornok Jedi akart lenni, de nem volt Erőérzékeny, így ezt a megoldást választotta (persze Filoni a TCW-ben meg akarta tartani a kompbalesetes elméletet, de a szobrok ezzel ellentmondanak).

Szerintem nem mondanak ellent. Nem tudhatjuk, hogy Grievoust milyen gyorsan alakították át. Lehet, hogy olyan műtétek sorozatán keresztül esett át, melyek hónapokon keresztül elhúzódtak. És azok nyílvánvalóan valamilyen tervek voltak, amelyek az átalakulás fokozatait ábrázolták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen biztos nem lesz. :D Szóval marad egy ifjúsági sorozatnak. A politikai témák viszont már felnőttesebbek.

Ifjúsági sorozat, ez egy nagyon jó szó rá! :D

 

Mikor írtam, hogy felnőttsorozat? "Kinőtte a gyereksorozat kategóriát"...de akkor pontosítok: már nem kizárólag gyerek nézők számára készül, amitől nem lesz 100%-ig felnőtt sorozat. Ody említette a politikát... egy 14 éves gyerek hogy ért meg egy komolyabb politikai szálat?

Vess meg, én 14 évesen frankón megértettem az ep1 politikai vonalát és a TCW politikai vonala sem bonyolultabb ahhoz képest. Márpedig nem voltam egy szupergyerek, sőt... :D

Szerintem eddig sem csak felnőtteknek készült, ezt nem is vitattam, de a célcsoport mindig is a 14 éves korosztály marad, amiből "nem nőtt még ki", és ami gátat szab néhány dolognak. Pl.: nem robbantunk fel mentőkabinban raboskodó gyerekeket, nem aratnak nagy győzelmet a gonoszok, és nem ölnek meg közönség kedvenceket, mint Ahsoka Tano, aki szintén gyerek, és a gyerekmészárlás még mindig nem fér bele a TCW-be.

 

Nem a testi átalakításokról hitte azt, hogy mindig is ilyen volt, hanem azokról a módosításokról van szó, amiket az agyában végeztek el. Úgy értem, azt hitte, hogy ő mindig is egy ilyen kegyetlen gyilkológép volt, mint most, holott nem.

Na jó, de ez hogyan jön ide? Én a testi átalakulásáról beszéltem.

 

Szerintem nem mondanak ellent. Nem tudhatjuk, hogy Grievoust milyen gyorsan alakították át. Lehet, hogy olyan műtétek sorozatán keresztül esett át, melyek hónapokon keresztül elhúzódtak. És azok nyílvánvalóan valamilyen tervek voltak, amelyek az átalakulás fokozatait ábrázolták.

Hát amilyen állapotban volt, azok a szobrok tuti nem azt mutatták. A baleset után nem volt se keze, deréktól lefelé semmilyen, az arca már távolról sem emlékeztetett egy kaleesra, és alapvetően szét volt égve. Elég csak összevetni a két képet:

A jobboldalin csak a karja gép, a bal oldalin már a lába is, és csak ott került rá arcmaszk.

j0aapa07f7mx5x1oglm5.jpg

Míg az eredeti kompbalesetes elképzelésben így festett, mikor San Hill kacsója alá került:

Grievous_tank.JPG

Jól láthatóan itt dereka sincs, nem, hogy lába. Viszont a kezei - már ami megvan - szerves. Vagyis még az sem lehet, hogy önmaga tett fel gépi karokat, aztán jött a baleset, minek folytán befejezték. Baleset utáni fokozatosságról sem beszélhetünk, mert akkor nem lehetne olyan szobor róla, amin már gép a keze, de minden más még ép, hiszen az EU szerint deréktól lefelé mindent elvesztett a balesetben. Vagyis itt vagy összehoztak egy csinos kis ellentmondást, vagy a TCW ezen a ponton sem vette túlságosan figyelembe az EU többi részét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vess meg, én 14 évesen frankón megértettem az ep1 politikai vonalát és a TCW politikai vonala sem bonyolultabb ahhoz képest. Márpedig nem voltam egy szupergyerek, sőt... :D

Szerintem eddig sem csak felnőtteknek készült, ezt nem is vitattam, de a célcsoport mindig is a 14 éves korosztály marad, amiből "nem nőtt még ki", és ami gátat szab néhány dolognak. Pl.: nem robbantunk fel mentőkabinban raboskodó gyerekeket, nem aratnak nagy győzelmet a gonoszok, és nem ölnek meg közönség kedvenceket, mint Ahsoka Tano, aki szintén gyerek, és a gyerekmészárlás még mindig nem fér bele a TCW-be.

Nem vetlek meg, de nem hiszem, hogy mindenki ilyen fogékony a dolgok akciómentes részére is ebben a korban, jelen esetben a politikai szálakra. Elég, ha csak arra gondolunk, hogy ennek a korosztálynak a java részét sokkal inkább az akció köti le. Legalábbis számtalan fórumon tapasztaltam már ezt.

Történtek már egy mentőkabin felrobbantásánál durvább dolgok is, a gyerekgyilkolás viszont azért sem férne bele ebbe a keretbe, mert valóban, részben(!) gyerekeknek készül a sorozat. Ahsoka is gyerek, nem is vitatom, hogy sokat kockáztatnának, én mégis a halálát tartanám a sorozat illetve a karakter korrekt befejezésének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vetlek meg, de nem hiszem, hogy mindenki ilyen fogékony a dolgok akciómentes részére is ebben a korban, jelen esetben a politikai szálakra. Elég, ha csak arra gondolunk, hogy ennek a korosztálynak a java részét sokkal inkább az akció köti le. Legalábbis számtalan fórumon tapasztaltam már ezt.

Történtek már egy mentőkabin felrobbantásánál durvább dolgok is, a gyerekgyilkolás viszont azért sem férne bele ebbe a keretbe, mert valóban, részben(!) gyerekeknek készül a sorozat. Ahsoka is gyerek, nem is vitatom, hogy sokat kockáztatnának, én mégis a halálát tartanám a sorozat illetve a karakter korrekt befejezésének.

Engem is az akció fogott meg inkább, csak az ep2 idején kezdett érdekelni a sztori mélyebb szálai (de még akkor sem igazán, leginkább az olyan emberek, mint Ody, Bomarr, Tibur és a többiek - hadd ne soroljam fel a fórum közösségét :D - vezettek rá arra, hogy kicsit több van a Star Warsban, mint bum-bum, csit-csat, dirr-durr). De ez még nem jelenti azt, hogy akkor már mást nem is fog fel belőle az ember gyermeke (persze nyilván van, aki nem, de ez meg azért egy jellemző dolog, mert nem vagyunk egyformák).

Semmi olyan durvaság nem történ még szerintem, amit egy Disney rajzfilm ne tudna megközelíteni :D Bár én is likvidálnám Ahsokát, de mindenki szerencséjére, nem én írom ezt a sztorit :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semmi olyan durvaság nem történ még szerintem, amit egy Disney rajzfilm ne tudna megközelíteni :D

Hm... most mire gondolsz?

A kirepülő klónokra a lángoló löveghajóból, a testnyílásokon bejutó parazita férgekre, a mellkast átlyukasztó fénykardra, a lángszóró által szénné égő geonosisiakra vagy esetleg egy épület tetejéről leugró öngyilkosra? ...hogy csak néhányat említsek. :D

Érdekes gyerekkorom lett volna, ha ilyeneket látok egy Disney rajzfilmben. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm... most mire gondolsz?

A kirepülő klónokra a lángoló löveghajóból, a testnyílásokon bejutó parazita férgekre, a mellkast átlyukasztó fénykardra, a lángszóró által szénné égő geonosisiakra vagy esetleg egy épület tetejéről leugró öngyilkosra? ...hogy csak néhányat említsek. :D

Érdekes gyerekkorom lett volna, ha ilyeneket látok egy Disney rajzfilmben. :D

Felnyársalásra kerülő Ursula a Kis hableányban, szénné égő Agóni és Begónia ugyanabban; Hidralefejezések a Herkulesben (fröcsög a testnedve is), pszichopata szörnyüldöző, aki rendesen megtépi a szörnyet a Szépség és a szörnyetegben; emberkínzó papagáj az Aladdinban; gyerek- és tömeggyilkos hun a Mulanban; oroszlánt széttépő hiénák az Oroszlánkirályban, ugyanezek a hiénák szénné égnek; hogy azokról a kreatúrákról ne is beszéljek, amiket a Disney rajzfilmek fel tudtak vonultatni gonosz címen. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.