Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hát amilyen állapotban volt, azok a szobrok tuti nem azt mutatták. A baleset után nem volt se keze, deréktól lefelé semmilyen, az arca már távolról sem emlékeztetett egy kaleesra, és alapvetően szét volt égve. Elég csak összevetni a két képet:

A jobboldalin csak a karja gép, a bal oldalin már a lába is, és csak ott került rá arcmaszk.

Míg az eredeti kompbalesetes elképzelésben így festett, mikor San Hill kacsója alá került:

Jól láthatóan itt dereka sincs, nem, hogy lába. Viszont a kezei - már ami megvan - szerves. Vagyis még az sem lehet, hogy önmaga tett fel gépi karokat, aztán jött a baleset, minek folytán befejezték. Baleset utáni fokozatosságról sem beszélhetünk, mert akkor nem lehetne olyan szobor róla, amin már gép a keze, de minden más még ép, hiszen az EU szerint deréktól lefelé mindent elvesztett a balesetben. Vagyis itt vagy összehoztak egy csinos kis ellentmondást, vagy a TCW ezen a ponton sem vette túlságosan figyelembe az EU többi részét.

Nem zárható ki, hogy tényleg át akarta alakítani magát és azok a szobrok az eredeti elképzeléseket takarják. Aztán közbejött a baleset és máshogy kellet átalakítani Grievoust, a szobrokat meg megtartotta. Szóval én nem látok ellentmondást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felnyársalásra kerülő Ursula a Kis hableányban, szénné égő Agóni és Begónia ugyanabban; Hidralefejezések a Herkulesben (fröcsög a testnedve is), pszichopata szörnyüldöző, aki rendesen megtépi a szörnyet a Szépség és a szörnyetegben; emberkínzó papagáj az Aladdinban; gyerek- és tömeggyilkos hun a Mulanban; oroszlánt széttépő hiénák az Oroszlánkirályban, ugyanezek a hiénák szénné égnek; hogy azokról a kreatúrákról ne is beszéljek, amiket a Disney rajzfilmek fel tudtak vonultatni gonosz címen. :D

Ez aranyos, de remélem csak poénból írtad. ;)

Vagy komolyan odáig jutottunk, hogy kisded meséket hasonlítunk a TCW-hez?

A Tom és Jerry-ben is robbantgatják egymást dinamitrudakkal, miegymás, mégsem vesszük komolyan, mert meseszerűen ábrázolják, míg a TCW sokkal közelebb áll a "valósághoz" ebből a szempontból, így a párhuzam is értelmét veszti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez aranyos, de remélem csak poénból írtad. :D

Vagy komolyan odáig jutottunk, hogy kisded meséket hasonlítunk a TCW-hez?

Ne kezdjük elölről, jó? Nem, nem poénból írtam. Nézd meg a felsorolt meséket, aztán rájössz, hogy a TCW-ben bár vannak drasztikus pillanatok, nem egyedi eset. A régi Disney filmek meg minden, csak nem kisded mesék. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne kezdjük elölről, jó? Nem, nem poénból írtam. Nézd meg a felsorolt meséket, aztán rájössz, hogy a TCW-ben bár vannak drasztikus pillanatok, nem egyedi eset. A régi Disney filmek meg minden, csak nem kisded mesék. ;)

Rendben, ne kezdjük...

Minden esetre én a TCW-t továbbra is többre tartom, mint egy Disney rajzfilmet, bizonyára az egyedi ízlésem miatt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm... most mire gondolsz?

A kirepülő klónokra a lángoló löveghajóból, a testnyílásokon bejutó parazita férgekre, a mellkast átlyukasztó fénykardra, a lángszóró által szénné égő geonosisiakra vagy esetleg egy épület tetejéről leugró öngyilkosra? ...hogy csak néhányat említsek. ;)

Érdekes gyerekkorom lett volna, ha ilyeneket látok egy Disney rajzfilmben. :D

Szerintem csak veszi észre ezeket, aki már nem gyerek. :D Nálunk egyik epizód sem verte ki a biztosítékot, és tudod miért? Mert a gyerekek másként élik ezt meg. Az egészet nem veszik komolyan, mert nincs köze a valósághoz. A Híradó sokkal rémísztőbb, amikor mutatnak egy földrengést vagy árvizet - na akkor jönnek is a kérdések, hogy most mi lesz azokkal az emberekkel, meghaltak-e stb. Az SW-ről még sosem kérdeztek ilyeneket.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem csak veszi észre ezeket, aki már nem gyerek. :) Nálunk egyik epizód sem verte ki a biztosítékot, és tudod miért? Mert a gyerekek másként élik ezt meg. Az egészet nem veszik komolyan, mert nincs köze a valósághoz. A Híradó sokkal rémísztőbb, amikor mutatnak egy földrengést vagy árvizet - na akkor jönnek is a kérdések, hogy most mi lesz azokkal az emberekkel, meghaltak-e stb. Az SW-ről még sosem kérdeztek ilyeneket.

Na bumm :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Híradó sokkal rémísztőbb, amikor mutatnak egy földrengést vagy árvizet - na akkor jönnek is a kérdések, hogy most mi lesz azokkal az emberekkel, meghaltak-e stb. Az SW-ről még sosem kérdeztek ilyeneket.

Off

Erről eszembe jutott, hogy Bruce Willis egyszer azt nyilatkozta, hogy a gyerekeinek megengedi, hogy megnézzék a filmjeit, de a híradót már nem (ha igaz a sztori :D), pont ugyanezért :) Akkor gondoltam bele én is igazán, hogy milyen igaz, úgyis tudják, hogy ezek csak filmek, nem a valóság :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Off

Erről eszembe jutott, hogy Bruce Willis egyszer azt nyilatkozta, hogy a gyerekeinek megengedi, hogy megnézzék a filmjeit, de a híradót már nem (ha igaz a sztori :D), pont ugyanezért :) Akkor gondoltam bele én is igazán, hogy milyen igaz, úgyis tudják, hogy ezek csak filmek, nem a valóság :D

Az ORTT viszont másképp gondolja, és azt hiszik hogy a TCW komoly "veszélyt" jelent a gyerekek személyiség fejlődésére. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy néz ki a magyar CN-en most elég szokatlan módon ismétlik a 2. évad részeit. Amint befejeződik egy történeti szál egybe megismétlik minden részét szombaton és vasárnap, most a geonosisi szál volt.
A Geonosisi szál náluk három részes? :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

209 normál

Spoiler:

http://data.hu/get/2617289/swtcw.s02e09.part1.rar

http://data.hu/get/2617288/swtcw.s02e09.part2.rar

http://data.hu/get/2617287/swtcw.s02e09.part3.rar

 

Kérdés, jó ez így, hogy 3 db-osan kell letölteni a datáról vagy maradjon a megás 1 link?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem jobb lenne egy link Phobos! Persze csak ha nem probléma. :)
Nem probléma, csak felvetődött bennem, mert ezt más tette fel, így nem nekem kell szórakozni vele. :D

Viszont akkor csak holnap délután környékén lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.