Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Lehet, hogy Uma Gun -é. :D

Ima-Gun Dinak kék fénykardja van. :D Most haragszom rád, Ody, mert megint előhúztál a zsebedből egy újabb trailert, ami miatt képtelenség lesz kivárni a harmadik évadot, de muszáj türelmesnek lennem. :D

Spoiler:

Már rögtön az elején felkaptam a fejemet... Mik ezek az újfajta rohamdroidok? Szinte teljesen ugyanúgy néznek ki, mint Grievous tábornok, csak a fejük helyén egy világító piros lámpa van.

Úgy látom, hogy újabb régebbi helyszínt fognak felhasználni, de ezúttal örülök neki. Ahogy elnézem Bane és Obi-Wan a Tethen vannak. (Vagy a Malastare-on, de én sokkal inkább a Tethre tippelnék) Annál a jelenetnél, amikor láttam őket vívni, szinte magam alá csináltam. :o

Nagyon jó ez a trailer! Arra azért kíváncsi vagyok, hogy Bane kitől szereztem azt a fénykardot...

Szerintem ez Ord Enisence régi fénykardja, egyébként.

A klónok kiképzésénél ott volt az a Phase II.-es ARC katona, de ami még érdekesebb, az oldalán ott volt Bric őrmester is. De ami még furább, mintha őt láttam volna Jabba palotájában is, csak háttal. Fejvadászokban ezúttal sem lesz hiány az évadban, és ennek nagyon-nagyon örülök. :D Nézzétek Anakin arcát, amikor meglátja Zirót. Szinte sugárzik belőle a gyűlölet a huttok iránt. Karen Traviss a TCW regényváltozatában sokszor kitért erre, hogy kiskora óta utálja őket. :D Látom Bane szert tett egy újabb hajóra. Kérdés, hogy ez meddig fogja bírni. :D Példának okáért a Xanadu Blood sem volt hosszú ideig a tulajdonában. :D

De az is kiderült, hogy Ahsoka álmai nem a saját halálára vonatkoznak, hanem azokra, akit meg kell védenie, azaz Padmé, és az a másik csaj, akiről ha tippelnem kéne, azt mondanám, hogy Chuchi, de nem látom rendesen. A kiképzésen pedig a háttérben láthatunk egy arconát. Egy újabb klasszikus faj az EPIV.-ből. Áááhhh... Nagyon várom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondtam, hogy nem láttam rendesen. :D Tényleg, mi van ha az Breha? Organa szenátor felesége?
Na az érdekes lenne! Egyébként Te mit vársz Ryloth és Mandalore esetében? Valamint Satine -al? Szerintem elkezdenek hullani a főbb karakterek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na az érdekes lenne! Egyébként Te mit vársz Ryloth és Mandalore esetében? Valamint Satine -al? Szerintem elkezdenek hullani a főbb karakterek.

Ryloth esetében egyértelműnek találom, hogy a szeparatisták visszafoglalják, Ima-Gun Di és bátor klónkatonái pedig hősi halált halnak. Mandalore esetében nem tudom, hogy mire számítsak. A Death Watch nyilván nem fogja annyiban hagyni a dolgot, és tovább mesterkednek, hogy újra átvegyék a hatalmat a bolygó felett. Ismerve azt, hogy a háború után a mandaloriak újra a régi, erőszakos útra tértek, nem csodálkoznék azon, hogy ha Satine meghalna, és a Death Watch győzne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KisKósa az nem Chuchi, mert ő kék. ;) Egyébként érdekes lesz látni elesni a Ryloth -ot és a Mandalore-t.

Szerintem te egy másik jelenetre gondolsz, mert én is láttam egy Chuchi szerű alakot. Mielőtt Ahsoka lekaszabolja a droidokat, egy pillanatra látszik. És a színe is kék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem te egy másik jelenetre gondolsz, mert én is láttam egy Chuchi szerű alakot. Mielőtt Ahsoka lekaszabolja a droidokat, egy pillanatra látszik. És a színe is kék.
Igen, van egy ilyen jelenet is. Abban viszont tényleg Chuchi volt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagyis inkább az a helyzet, hogy nem nézem meg sokszor egymás után, hogy az ilyesmi is feltünjön. :D

Nekem sem tűnik fel sok hasonló részlet :D Na jó, ez a páncél-dolog feltűnt még akkor, de sok minden más meg nem.

 

Nem rossz ez a 3. évados trailer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy nem rossz trailer még nem jelenti azt, hogy az egész évad remek lesz :D

Majd elválik utólag, milyen lesz :D

Jó példák erre a Hp filmek... Azoknak nagyon össze van dobva a trélerük, de mind sz*r...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt egy érdekes kép a ComiCon -on. Íme:

 

arccc.jpg

 

A képen Fil parancsnok látható, aki elpatkolt a Liar of Grievous részben, Gor csapdosta párszor a földhöz. Érdekes a feltűnése a Christophsisi háttér előtt. Talán Nahdar is feltűnik majd? :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megint lesz egy Christophisi rész? :o

Mit tudnak még ezen csűrni-csavarni?

A Cat and Mouse -ban javában dúlt a földi csata. Szóval van még ott előtörténet rendesen. :clap2: Jó lesz majd egyszer megnézni az egészet az elejétől a végéig. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.