Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nagyon jó a 3. évad trélere. Nekem bejön Bane kardozása. De ha legyőzi Kenobit lesz nemulass. :o Annak meg külön örülök, hogy lesznek arc-170-esek. Viszont kicsit csalódás, hogy még mindig nem a Phase II-es páncélt viselik a klónok.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

hogy még mindig nem a Phase II-es páncélt viselik a klónok.
Már van köztük aki azt viseli. Rex -ről pedig lehet tudni, hogy ő ragaszkodott a régi páncéljához, ezért van rajta még mindig a Phase I. :o
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lett az előzetes, kíváncsian várom a 3. évadot. Bár Október 1. nem holnap lesz, így ez a trailer csak rontott a helyzeten. :o

Spoiler:

A kaminói csata izgalmasnak ígérkezik. Shaak Ti alakítására nem titkoltan kíváncsi vagyok, de Ventress felbukkanása is kiélezheti a szitut. Másfél évad után, igencsak ideje visszatérnie. Ahogy nézem, Grievous már a super-battle droidokat is elkezdte a saját "képére" formálni. Nem mondom, hogy rossz, minden esetre merész újítás. Ahsoka látomásai viszont remek sztorialapnak ígérkeznek... egyrészt, remélhetőleg több szerepet kap a 2. évadhoz képest a kiscsaj, másrészt bővebb betekintést nyerhetünk a Jedi-misztikum kulisszái mögé.

Nem tudom, miért rángatják bele már megint Jabbát és a Tatooine-t a TCW-be, de ha tudnak újat mutatni, részemről oké. :cry:

Monumentális űrcsatából sem lesz hiány (végre!), ami az 1-2. évadban nem is igazán volt... talán csak az 1x19-es és a 2x16-os részeket nevezhetjük űrcsatának, de az endori fiaskótól még messze van. :cry:

Az újabb Ryloth-i csata sem tűnik rossznak, főleg, ha tud majd érvényesülni Ima-Gun Di (akkor már miért nem Ghandi?).

Mandalore-t is jó lesz viszont látni, már a 2. évadban is sejthető volt, hogy nem 2-3 epizódos helyszín lesz, illetve Malastare-t.

Bane - Obi-Wan párbaján meglepődtem, mert lassan tényleg minden negatív karakterből fénykardbajnokot akarnak faragni, de maga a kardművészet betudható a fejvadásztudományok közé. Főleg ha már egy közönséges alakváltó képes volt vívni. :cry:

Az eddig biztosnak mondható mellékszereplőknek egytől-egyig örülök: Aurra Sing, Shaak Ti, Hondo, Ventress, Grievous, Gun Di...

Egyébként nem értem...

Adva vannak jobbnál jobb mellékszereplők, miért olyan létfontosságú Anakin és Obi-Wan szerepeltetése? A TCW egyik előnye épp ez lenne, hogy teret adjon a filmekben háttérbe szorult karakterek kibontakozására. Persze szükség van a 2 "Jedi Hero"-ra is, de kicsit jobban háttérbe szorulhatnának a jövőben (bár tudom, úgyse fognak)... Helyettük szívesen néznék olyan karaktereket a képernyőn, - a fentebb leírtakon kívül - mint Satine, Aayla, Plo-Koon, Fisto, Ki-Adi, Boba, Chuchi, Mon Mothma, Bail és társaik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, ez a kép már a tavalyi Comic-Conon is kint volt, és akkor sem volt semmi. És attól még, hogy Fil egy christophsisi háttér előtt pózol, az nem jelent semmit. Példának okáért nemrég volt egy ilyen TCW-s akció a Cheetosban, és azokon a műanyag kis izéken a szereplők kilencven százalékának a hátterében a Christophsis volt, olyanok esetében is, akik a sorozatban még nem jártak ott, például Plo Koon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, ez a kép már a tavalyi Comic-Conon is kint volt, és akkor sem volt semmi. És attól még, hogy Fil egy christophsisi háttér előtt pózol, az nem jelent semmit. Példának okáért nemrég volt egy ilyen TCW-s akció a Cheetosban, és azokon a műanyag kis izéken a szereplők kilencven százalékának a hátterében a Christophsis volt, olyanok esetében is, akik a sorozatban még nem jártak ott, például Plo Koon.
Akkor csak túlkombináltam. :cry:

 

OFF

Nem akarod ezt az ugráló békát lecserélni? Borzalmas idegesítő. :o

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor csak túlkombináltam. :cry:

 

OFF

Nem akarod ezt az ugráló békát lecserélni? Borzalmas idegesítő. :cry:

ON

Oké... Amúgy ez egy gizka. :cry: SW-s lény. :cry: De lecseréltem, tessék. :o

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éljen Bén! :cry:

Még mindig annyira cool karakter. Főleg a hangjáért vagyok oda, kár hogy a magyar szinkron még csak meg sem tudja közelíteni. (Habár az első évad végén volt egy egész szép próbálkozás Forgács Gábor jóvoltából.) Amit Corey Burton művel, az egész egyszerűen lenyűgöző. Várom a harmadik évados akciózásait. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még mindig annyira cool karakter. Főleg a hangjáért vagyok oda, kár hogy a magyar szinkron még csak meg sem tudja közelíteni. (Habár az első évad végén volt egy egész szép próbálkozás Forgács Gábor jóvoltából.) Amit Corey Burton művel, az egész egyszerűen lenyűgöző. Várom a harmadik évados akciózásait. :o
Én is várom! Nagyon belelendül. Engem meglepett, milyen nagy szerepe van a trailerben...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én arra vagyok kíváncsi, mikor fog meghalni. Egyáltalán meg fog-e halni. Elég király, emiatt népszerű karakter lett, és ilyenkor megy az "elk*rvulás" a készítők részéről, hogy kielégítsék a nézők vágyait. Ami mondjuk engem nem szokott zavarni, de azért a történet mozgatásához néha nem árt egy-egy karaktert, pláne gonoszt kinyírni. Így is kezd kicsit sok lenni az aktív gonoszból: Asajj Ventress, Darth Tyranus, Darth Sidious, Grievous, Cad Bane, Pre Vizsla, Boba Fett, Aura Sing, Hondo Ohnaka és Ziro. Lassan már annyi egyéb ellen van, hogy a Szeparatisták már labdásba sem rúghatnak :clap2: Kíváncsi vagyok, ebből a népes ellendrukker táborból kit nyírnak ki előbb.

Érdekes viszont, hogy a jófiúk csapata nem nőtt meg ennyire, mármint új szereplőkkel. Van Satine, Embo és Sugi. A többiek "régiek", bár belőlük is van pár, akit majd kinyírhatnak, mert az ep3-ban sem hírük, se hamvuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 3. évadtól én több köztársasági vereséget várok. És sok Jedi halálát. Főleg a Grievous-es részekben jó lenne látni, hogy több Jedi esik el. Így a tábornok félelmetes hírneve jobban meg lenne alapozva.

Én is elvárnék kicsit kevesebb happy endet és több szakadár győzelmet, de a Jedik halála kapcsán nem hinném, hogy elkezdenének hullani. Legfeljebb az Ord Enisence és Bolla Ropal-félék, akiknek a halála kevésbé megrázó, mint egy nevesebb Jedié. Ilyen szempontból sajnos meg van kötve Lucas-ék keze...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is elvárnék kicsit kevesebb happy endet és több szakadár győzelmet, de a Jedik halála kapcsán nem hinném, hogy elkezdenének hullani. Legfeljebb az Ord Enisence és Bolla Ropal-félék, akiknek a halála kevésbé megrázó, mint egy nevesebb Jedié. Ilyen szempontból sajnos meg van kötve Lucas-ék keze...

Annyira nincs. A nevesebb Jedik közül is elhullhatnak éppen elegen: Barriss Offee, Eath Koth, Adi Gallia és Jocasta Nu, csakhogy a TCW-ben már feltűnteket említsem. Ők, mivel az ep3-ban nem jelentek meg, szabadon elhalálozhatnak. És Onaconda Farr kinyírása elég jól bizonyítja, hogy a készítők nem ódzkodnak mozis karakterek likvidálásától. És hányan nem jelentek még meg: Saesee Tiin, Agen Kolar (igaz, ezt a kettőt tényleg nem ölhetnék meg), Yaddle, Yarael Poof, Bultar Swan, Even Piell, Oppo Rancisis, Depa Billaba, Stass Allie, Coleman Kcaj, Roth-Del Masona, Joclad Danva, Sora Bulq, Tarados Gon, Pablo Jill és Bairdon Jace. De a sorozatban született Jedik, mint Tera Sinube, Finn Ertay, Lev'loa és Eekar Oki is lemészárolhatóak. Szóval lenne Jedit a tejbe aprítani :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira nincs. A nevesebb Jedik közül is elhullhatnak éppen elegen: Barriss Offee, Eath Koth, Adi Gallia és Jocasta Nu, csakhogy a TCW-ben már feltűnteket említsem. Ők, mivel az ep3-ban nem jelentek meg, szabadon elhalálozhatnak. És Onaconda Farr kinyírása elég jól bizonyítja, hogy a készítők nem ódzkodnak mozis karakterek likvidálásától. És hányan nem jelentek még meg: Saesee Tiin, Agen Kolar (igaz, ezt a kettőt tényleg nem ölhetnék meg), Yaddle, Yarael Poof, Bultar Swan, Even Piell, Oppo Rancisis, Depa Billaba, Stass Allie, Coleman Kcaj, Roth-Del Masona, Joclad Danva, Sora Bulq, Tarados Gon, Pablo Jill és Bairdon Jace. De a sorozatban született Jedik, mint Tera Sinube, Finn Ertay, Lev'loa és Eekar Oki is lemészárolhatóak. Szóval lenne Jedit a tejbe aprítani :)

Yaddle és Yarael Poof még az EPII. előtt meghalt. Oppo Rancisis a Saleucamin halt meg. Adi Gallia pedig a Boz Pity-n. Tudom, tudom... EU. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Több új Jedit kéne kitalálni és őket megöletni a tábornokkal, vagy másokkal. A lényeg, hogy a sorozat végére érezzük, hogy a Jedi Rend létszáma alaposan lecsökkent. És azt is jó lenne látni a sorozat végére, hogy ez a pusztító háború alaposan megtörte a Galaxist, a népeit, hogy Palpatine kezébe egyre több diktatórikus hatalom kerül, hogy a Köztársaság már egyre jobban hasonlít a Birodalomra. Éreztetni kéne, hogy a Galaxis népei egyre kevésbé bíznak meg a Jedikben, Palpatine-ban, viszont annál inkább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jocasta Nu asszem benne van az episode 3 videójátékában,úgyhogy ő sem halhat meg.
Yaddle és Yarael Poof még az EPII. előtt meghalt. Oppo Rancisis a Saleucamin halt meg. Adi Gallia pedig a Boz Pity-n. Tudom, tudom... EU. :)

Most jöjjek azzal, hogy mindez csak EU? :D Eddig sem zavarta a TCW készítőit, ha éppen útjukba volt egy EU. Adi Gallia meg már amúgy is meghalt egyszer a Geonosison is :D

Az ep3 videójátékot meg azért tényleg ne vegyük már ide be, mert abban néhány dolog máshogy történt, mint a filmben. Amúgy tényleg benne van a könyvtáros néni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira nincs. A nevesebb Jedik közül is elhullhatnak éppen elegen: Barriss Offee, Eath Koth, Adi Gallia és Jocasta Nu, csakhogy a TCW-ben már feltűnteket említsem. Ők, mivel az ep3-ban nem jelentek meg, szabadon elhalálozhatnak. És Onaconda Farr kinyírása elég jól bizonyítja, hogy a készítők nem ódzkodnak mozis karakterek likvidálásától. És hányan nem jelentek még meg: Saesee Tiin, Agen Kolar (igaz, ezt a kettőt tényleg nem ölhetnék meg), Yaddle, Yarael Poof, Bultar Swan, Even Piell, Oppo Rancisis, Depa Billaba, Stass Allie, Coleman Kcaj, Roth-Del Masona, Joclad Danva, Sora Bulq, Tarados Gon, Pablo Jill és Bairdon Jace. De a sorozatban született Jedik, mint Tera Sinube, Finn Ertay, Lev'loa és Eekar Oki is lemészárolhatóak. Szóval lenne Jedit a tejbe aprítani :)

Barriss tudtommal a 66-os parancs kiadásakor esett el, a Felucia-n, csak a hosszúsága miatt kivágták az EP3-ból, akár csak Luminara halálát. Ez már több, mint EU, hiszen végülis Lucas "igéje" :D Bár Shaak Ti is meghalt párszor az EP3-ban...

A többiek java részének szintén van "EU-s halála", de az igaz, hogy ez Lucas-t nem érdekli különösebben... (Eeth Koth, Adi Gallia, mandalore-ok, stb.)

Sajnos akármennyire fog komolyodni a sorozat az 5. évad végéig, annyira nem fog elrugaszkodni a gyereksorozat kategóriától (még ha én nem is tekintem annak), hogy nagyobb elhalálozások legyenek a Jedik köreiben. Ha így lenne, Eeth Koth-ot, szó nélkül megölte volna Grievous...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a sorozat végére érezzük, hogy a Jedi Rend létszáma alaposan lecsökkent. És azt is jó lenne látni a sorozat végére, hogy ez a pusztító háború alaposan megtörte a Galaxist, a népeit, hogy Palpatine kezébe egyre több diktatórikus hatalom kerül, hogy a Köztársaság már egyre jobban hasonlít a Birodalomra.
Jól összefoglaltad miről szól a második évad. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha így lenne, Eeth Koth-ot, szó nélkül megölte volna Grievous...

Miért kellett volna kinyírnia? Sok sorozat van, amiben nem ölnek meg minden mellékszereplőt azonnal, kivéve, ha közlegény vagy vörös egyenruhás :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért kellett volna kinyírnia? Sok sorozat van, amiben nem ölnek meg minden mellékszereplőt azonnal, kivéve, ha közlegény vagy vörös egyenruhás :D

Hogy legyen értelme abban reménykedni, hogy a jövőben több Jedi hal meg a sorozatban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.