Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ez a két videó... Nagyon durva. Figyeltétek, hogy mennyi zenei téma található meg bennük az eredeti filmekből? Vagy ez csak egy előzetes verzió, és a véglegesben már más lesz?

Spoiler:

Ventress egyike az Éjnővéreknek? ;) Azt hooogy?

Egyébként Dzséjtet támogatom a témában. Valóban a 6 film az alapmű. De én ugyanúgy szeretem az EU-t, mint a filmeket.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a két videó... Nagyon durva. Figyeltétek, hogy mennyi zenei téma található meg bennük az eredeti filmekből? Vagy ez csak egy előzetes verzió, és a véglegesben már más lesz?

 

Ventress egyike az Éjnővéreknek? ;) Azt hooogy?

 

Egyébként Dzséjtet támogatom a témában. Valóban a 6 film az alapmű. De én ugyanúgy szeretem az EU-t, mint a filmeket.

Igen, tényleg nagyon jó videók.

Öröm látni, hogy TFU-s dolgot is átvettek.

A Jedi orgyilkosok jó húzás, szerintem biztos voltak olyan Jedik, akik úgy gondolták, hogy Dooku halálával a háború gyorsan véget érne. A háború megváltoztatja a Jediket, pl. ott van Nadhar, Flynn Kybo.

 

 

Szerintem simán lehetséges, ez egyáltalán nem húzza át az EU-s múltját, csak kiegészíti azt. Biztos náluk tanult hosszú évekig és az éjnővérek közéjük fogadták.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy az még az Ambush előtt játszódik. Akkor még semlegesek és azok is akarnak maradni.

Ambushban pedig már a holdon tartózkodik Ventress meg nagy csapat Szeparatista sereg is.

Szerintem az van, hogy a Szeparatisták önkényesen elfoglalták a holdat, hogy rákényszerítsék a toydariakat, hogy melléjük álljon, de Yoda közbeavatkozott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy az még az Ambush előtt játszódik. Akkor még semlegesek és azok is akarnak maradni.

Ambushban pedig már a holdon tartózkodik Ventress meg nagy csapat Szeparatista sereg is.

Szerintem az van, hogy a Szeparatisták önkényesen elfoglalták a holdat, hogy rákényszerítsék a toydariakat, hogy melléjük álljon, de Yoda közbeavatkozott.

Hát az Ambush alapján alapvetően tárgyalás útján akarták rávenni a Toydart, hogy csatlakozzon, a flotta meg azért volt ott, hogy Yodát eltegyék láb alól, illetve, ha Kaatunko nem áll kötélnek, akkor őt is. Aztán meg jött a "verseny". Amúgy szerintem is az Ambush előtt lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a két videó... Nagyon durva. Figyeltétek, hogy mennyi zenei téma található meg bennük az eredeti filmekből? Vagy ez csak egy előzetes verzió, és a véglegesben már más lesz?
Más lesz. ;)

 

 

Hogy nyomul már Dooku pizsiben :P Ilyet se láttunk még.

 

 

Amúgy szerintem se jedik akik ott fénykardoznak. Ez a módszer nem rájuk vallana.

Szerintem az éjnővérek jönnek bosszút állni Ventress miatt. :P

 

 

Kezdünk már meredek dolgok felé menni mint pl boszorkányok az sw-ben. Brrrrr.
Ha jól van megalkotva semmivel sem meredekebb mint sok egyéb dolog az SW-ben. Ez egy space-fantasy. Volt már így is elég szekta, most lesz még egy. Miért baj ez?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A részletekből ítélve nagyon über részek lesznek a harmadik szezonban. Dooku vidi végi fénykardbekapcsolása arra enged következtetni hogy nem vár valami szép jövő a támadókra. ;)

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam a tcw csak egy mellékszál az sw-ben. Mi lehetett a klónháborúban? Persze készpénznek ezt sem veszem, csak a hat filmet. Kezdünk már meredek dolgok felé menni mint pl boszorkányok az sw-ben. Brrrrr.

Addig örülj, amíg csak az éjnővérek jönnek (ők még szerintem jól is vannak megoldva a könyvekben is). Kíváncsi leszek, mi lesz, ha jönnek az errefelé igen népszerű ysalamirik ;) Pedig én még őket sem tartom az EU legaljának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A részletekből ítélve nagyon über részek lesznek a harmadik szezonban. Dooku vidi végi fénykardbekapcsolása arra enged következtetni hogy nem vár valami szép jövő a támadókra. :D
Valahogy így gondolom én is! Remélem visszatérsz majd az aktív TCW kibeszélők táborába. :D

 

 

Addig örülj, amíg csak az éjnővérek jönnek (ők még szerintem jól is vannak megoldva a könyvekben is). Kíváncsi leszek, mi lesz, ha jönnek az errefelé igen népszerű ysalamirik :D Pedig én még őket sem tartom az EU legaljának.
Azért Lucas neve számomra garancia, hogy ilyen sz*rságok nem lesznek benne. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért Lucas neve számomra garancia, hogy ilyen sz*rságok nem lesznek benne. :D

Sose lehet tudni, milyen az ízlése az öregnek. Lehet neki tetszik azok a sz*rságok :D Bár nők terén egyezik az ízlésünk, beletette Aayla Securát a filmbe, szóval van okunk bízni benne :D

Mondjuk a TCW-ben nem kell ysalamiri ahhoz, hogy a Jediket elhagyja az Erő. Elég, ha elvesztik a fénykardjukat :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más lesz. :D

 

 

Szerintem az éjnővérek jönnek bosszút állni Ventress miatt. :D

 

 

Ha jól van megalkotva semmivel sem meredekebb mint sok egyéb dolog az SW-ben. Ez egy space-fantasy. Volt már így is elég szekta, most lesz még egy. Miért baj ez?

 

Nem gond csak furcsa. Nem fog frusztrációt okozni nálam. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk a TCW-ben nem kell ysalamiri ahhoz, hogy a Jediket elhagyja az Erő. Elég, ha elvesztik a fénykardjukat :D
A Jedik nem szuperhősök. :D De emlékeim szerint abba még egy Jedi se halt bele, hogy elvesztette a fénykardját. És nem is vált érzéketlenné az Erő iránt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Jedik nem szuperhősök. :D De emlékeim szerint abba még egy Jedi se halt bele, hogy elvesztette a fénykardját. És nem is vált érzéketlenné az Erő iránt.

A Hostage Crisisban azért Anakint igencsak Erőtlennek tűnt :D Ott azért átestek a ló túloldalára a "nem szuperhősök" igyekezetben. Amúgy meg de, Qui-Gon és Windu erősen abba halt bele, hogy elveszett a kardjuk :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem visszatérsz majd az aktív TCW kibeszélők táborába. :D
Látok rá esélyt mert a második szezon alatt latolgattam hogy a harmadik részeihez már aktívabban irkálok. Csak gyorsítanom kell a részekhez írandó HSz-ek megfogalmazását mert a második néhány részéhez írt pár sort is vagy fél óráig tartott leirkálnom és aztán ott tartottam hogy ha olyan nehezen bírom összeszedni a gondolataimat akkor inkább nem is írok semmit se. Talán ezúttal könnyebben fog menni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Hostage Crisisban azért Anakint igencsak Erőtlennek tűnt :D Ott azért átestek a ló túloldalára a "nem szuperhősök" igyekezetben. Amúgy meg de, Qui-Gon és Windu erősen abba halt bele, hogy elveszett a kardjuk :D :D
Anakin nem volt azért annyira gyenge. :D PErsze egy suhintással elsodorhatta volna az egész fejvadászbagázst, de akkor meg az lenne a baj. :D Qui-Gon elvesztette a fénykardját és abba halt bele? Ez nekem új. :D

 

 

Látok rá esélyt mert a második szezon alatt latolgattam hogy a harmadik részeihez már aktívabban irkálok. Csak gyorsítanom kell a részekhez írandó HSz-ek megfogalmazását mert a második néhány részéhez írt pár sort is vagy fél óráig tartott leirkálnom és aztán ott tartottam hogy ha olyan nehezen bírom összeszedni a gondolataimat akkor inkább nem is írok semmit se. Talán ezúttal könnyebben fog menni.
Remélem most könnyebben jönnek majd az agyadba a gondolatok. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anakin nem volt azért annyira gyenge. :D PErsze egy suhintással elsodorhatta volna az egész fejvadászbagázst, de akkor meg az lenne a baj. :D Qui-Gon elvesztette a fénykardját és abba halt bele? Ez nekem új. :D

Nekem ugyan nem lett volna azzal bajom, ha úgy old meg dolgokat az Erővel, ahogy a filmekben. Ott nem okozott neki különösebb frusztrációt, ha droidalkatrészeket vagdosott hozzá a geokhoz, vagy az Erővel fellökdöste a droidokat. Ezt nyugodtan alkalmazhatta volna a HC-ban is, szerintem senki nem rótta volna meg :D

Nézd csak meg! Mikor Maul leszúrja, már nincs a kezében a kardja. Qui-Gon szó szerint elejtette harc közben a fegyverét, nem kicsavarták, kilőtték vagy a kezét vágták le, a többieknek legalább ennyi mentsége van :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ugyan nem lett volna azzal bajom, ha úgy old meg dolgokat az Erővel, ahogy a filmekben. Ott nem okozott neki különösebb frusztrációt, ha droidalkatrészeket vagdosott hozzá a geokhoz, vagy az Erővel fellökdöste a droidokat. Ezt nyugodtan alkalmazhatta volna a HC-ban is, szerintem senki nem rótta volna meg :D
A droidgyárban volt mit dobálni. Egy üres szenátusi teremben max. az embereket vagdoshatta volna Bane -hez. :D

 

Nézd csak meg! Mikor Maul leszúrja, már nincs a kezében a kardja. Qui-Gon szó szerint elejtette harc közben a fegyverét, nem kicsavarták, kilőtték vagy a kezét vágták le, a többieknek legalább ennyi mentsége van :D
Qui-Gon más mozdulatsorban volt benne amikor Bane leszúrta. Éppen sújtani akart, de elkésett. Akkor esett ki a kezéből a kard. Legalábbis így emlékszem. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A droidgyárban volt mit dobálni. Egy üres szenátusi teremben max. az embereket vagdoshatta volna Bane -hez. :D

Vagy székeket, asztalokat, droidokat, a másik kezéből kiemelt fegyvereket. De ha az embereket még nem is bántja, egy droidnak, amiből már ezret elhajigált, miért ököllel megy neki? Szerintem ez az, aminél átestek a nyihaha túloldalára.

 

Qui-Gon más mozdulatsorban volt benne amikor Bane leszúrta. Éppen sújtani akart, de elkésett. Akkor esett ki a kezéből a kard. Legalábbis így emlékszem. :D

Na majd holnap megnézed, hogy Maul kivéd egy függőleges csapást, majd fellöki Qui-Gon kardját, egyúttal orrba nyomja a Jedit a saját fegyverével. Ekkor Jinn kibillen az egyensúlyából és elejti a kardját. Persze nem lett volna ideje védekezni, de hát Qui-Gont nem is hoztam fel komoly példának (se Windut), azért volt ám ott a mosolygós smiley :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy székeket, asztalokat, droidokat, a másik kezéből kiemelt fegyvereket. De ha az embereket még nem is bántja, egy droidnak, amiből már ezret elhajigált, miért ököllel megy neki? Szerintem ez az, aminél átestek a nyihaha túloldalára.
PErsze, simán elintézhette volna őket, és akkor hamar vége a résznek, és Bane -nek is annyi. :D Nyilvánvalóan nem ezt akarták. Nekem belefér ez még itt. Ha Vader kézitusázna, na akkor már szívnám a fogam.

 

 

Na majd holnap megnézed, hogy Maul kivéd egy függőleges csapást, majd fellöki Qui-Gon kardját, egyúttal orrba nyomja a Jedit a saját fegyverével. Ekkor Jinn kibillen az egyensúlyából és elejti a kardját. Persze nem lett volna ideje védekezni, de hát Qui-Gont nem is hoztam fel komoly példának (se Windut), azért volt ám ott a mosolygós smiley :D
Komolytalan példákkal akarsz igazat abszolválni magadnak? Ne már. :D A lényeg, hogy qui-Gon nem vesztette el a fegyverét, egyszerűen Maul legyőzte és ennyi. Elég fájó dolog ez, hogy egy "zöldfülű" sith legyőzi a nagy Jedi mestert... Ezt akár a maga helyén is lehet folytatni. :D Egyébként nagyon várom, hogy láthassam az EPI -et. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.