Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Data.hu nem a legjobb választás, lehet 3nap múlva már az összes link halott lesz. Kár, hogy a Megaupload megszűnt! :(

Javaslom még a 4shared-et, oda egyben is felférnének a részek, annyi, hogy a tárhelyedre havonta 1* be kell lépni, ha csak 2mp-re is, mert törlik a tartalmát!

Sajnos nem lehet mindenkinek kedvezni a tárhellyel. Ha ide rakom azt kérik rakjam a rapidra, ha oda rakom azt kérik rakjam a datára és így tovább...

Nálam ez a megoldás a legkedvezőbb, ha valaki leszedte és van kedve feltölteni máshova, majd a linkeket megosztani, semmi kivetnivalót nem látok ebben. Talán így mindenki megtalálja a neki megfelelőt.;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nem lehet mindenkinek kedvezni a tárhellyel. Ha ide rakom azt kérik rakjam a rapidra, ha oda rakom azt kérik rakjam a datára és így tovább...

Nálam ez a megoldás a legkedvezőbb, ha valaki leszedte és van kedve feltölteni máshova, majd a linkeket megosztani, semmi kivetnivalót nem látok ebben. Talán így mindenki megtalálja a neki megfelelőt.;)

Naja és örülünk, hogy valaki egyáltalán veszi a fáradtságot és megcsinálja nekünk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4. rész - Árny harcos szinkronnal...

 

Star.Wars.The.Clone.Wars.s04e04.WEB-DL.HUN.XviD-lbnd

http://data.hu/get/4976804/swtcw404hu.r00

http://data.hu/get/4976805/swtcw404hu.rar

 

 

Ej látod tudtam én, hogy nagy sztár leszel itt! :lol: Tavaly meg én csak hordtam ide a linkjeidet a pirateclubról rendületlenül.

 

Mennyivel jobb így, hogy te magad is itt vagy!

 

Örülünk neked, köszi!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ma este kezdődik a droid duó, és bevallom nagyon kíváncsi vagyok rá, mert Anthony Daniels jutalomjáték ide vagy oda, gyengusznak tartottam őket, és csak egyszer láttam mindkettőt anno.

Szóval érdekel szinkronnal élvezhetőbb lesz-e számomra.

 

Remélem Józsa Imre visszatér és R2 magyar hangjára is kíváncsi vagyok! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én őszintén szólva a Patitie-k hangjára vagyok kíváncsi :) Nomeg majd Mr. Krell-re és Scintel nacs'asszonyra mert ezek igazi egyéniségek és nem lenne jó ha elrontanák.

Krell vagy nagyon jó lesz, vagy nagyon rossz, de elméletileg van pontosan olyan hangszínű színészünk, aki illene rá. Tudom is, hogy ki az, csak a nevét nem. Aki Brian Hastingset szinkronizálta a 24 nyolcadik évadában. Nyilatkozzon valaki, aki ismeri, hogy szerinte jó választás lenne-e. Darth Maulé lesz valószínűleg még rossz. Vagyis objektíven nem az, csak Sam Witwert nem lehet visszaadni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krell vagy nagyon jó lesz, vagy nagyon rossz, de elméletileg van pontosan olyan hangszínű színészünk, aki illene rá. Tudom is, hogy ki az, csak a nevét nem. Aki Brian Hastingset szinkronizálta a 24 nyolcadik évadában. Nyilatkozzon valaki, aki ismeri, hogy szerinte jó választás lenne-e. Darth Maulé lesz valószínűleg még rossz. Vagyis objektíven nem az, csak Sam Witwert nem lehet visszaadni.

Tököly Levente volt a magyar hangja. Egyébként, ő szerintem is illene hozzá, az orgánuma adott, ha kicsit alakít a hangján, hogy "Krellesebb" legyen, akkor nem lesz gond. Az évad eddigi szinkronja alapján én már annak is örülnék, ha mind a 4 részben ugyanaz adná a hangját a karakternek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tököly Levente volt a magyar hangja. Egyébként, ő szerintem is illene hozzá, az orgánuma adott, ha kicsit alakít a hangján, hogy "Krellesebb" legyen, akkor nem lesz gond. Az évad eddigi szinkronja alapján én már annak is örülnék, ha mind a 4 részben ugyanaz adná a hangját a karakternek.

Hmmm... Köszönöm szépen, most már a nevét is tudom. :) Meg van még valaki, aki illik hozzá, szintén a 24-ből, de az ő nevét tudom... Vass Gábor. Tud ő elég gonoszul is beszélni, hogy ha akar. Bár kevésbé hasonlít rá, mint Törköly Levente, szerintem nem lenne rossz, bár lehet ő már túl nagy luxus lenne. >.<

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krell vagy nagyon jó lesz, vagy nagyon rossz, de elméletileg van pontosan olyan hangszínű színészünk, aki illene rá. Tudom is, hogy ki az, csak a nevét nem. Aki Brian Hastingset szinkronizálta a 24 nyolcadik évadában. Nyilatkozzon valaki, aki ismeri, hogy szerinte jó választás lenne-e.

 

"Vért izzadok", hogy megtaláljam, erre amikor megvan már beírták. :P

 

Tököly Levente volt a magyar hangja.

 

Sky talán csak véletlenül, de kihagyott egy r betűt: Törköly Levente

 

A nevét bemondták a mai TCW rész végén, de nincs a "fejemben a hangja". Mondjuk a Titánok haragjában szinkronizált és mivel még nem igazán hallottam eddig őt, elég fura volt számomra a hangja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nevét bemondták a mai TCW rész végén, de nincs a "fejemben a hangja". Mondjuk a Titánok haragjában szinkronizált és mivel még nem igazán hallottam eddig őt, elég fura volt számomra a hangja.

Ez nagyon érdekes. Lehet, hogy tévedek, de az évad főszereplőinek a hangját minden rész végén felolvassák, a vendégszereplőket pedig csak az adott rész végén. Talán mégiscsak igazam lesz és Krell kap egy normális szinkron hangot? Ma ment a Mercy Mission, elképzelésem sincs, hogy kit szinkronizálhatott volna, maximum azt a kindalót, de nem hiszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyon érdekes. Lehet, hogy tévedek, de az évad főszereplőinek a hangját minden rész végén felolvassák, a vendégszereplőket pedig csak az adott rész végén. Talán mégiscsak igazam lesz és Krell kap egy normális szinkron hangot? Ma ment a Mercy Mission, elképzelésem sincs, hogy kit szinkronizálhatott volna, maximum azt a kindalót, de nem hiszem.

 

Nekem úgy rémlik, hogy a harmadik évadtól mindig az adott rész szinkronhangjait mondják csak be. Kindalo esélyes, de lehet hogy Wolffe hangja volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem úgy rémlik, hogy a harmadik évadtól mindig az adott rész szinkronhangjait mondják csak be. Kindalo esélyes, de lehet hogy Wolffe hangja volt.

Igen, utólag megnéztem és igazad van. Remélem azért őt megtartják, mint Krell szinkronhangja, nagyon ütős húzás lenne. Esetleg még a TV2 bemondója is illene hozzá. De ő is nagyon. Vagy aki a Water Warban Ackbart. (Mivel nem láttad, akkor azt mondom, aki a Clone Cadetsben Colt parancsnokot.) Sok jó választás van, remélhetőleg nem rontják el.

 

Egyébként szerintem Berzsenyi Zoltán nem ért rá a Water Warnál, egy mondatért gondolom nem ugrott be, ahogy annak idején a The Academy esetén sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, utólag megnéztem és igazad van. Remélem azért őt megtartják, mint Krell szinkronhangja, nagyon ütős húzás lenne. Esetleg még a TV2 bemondója is illene hozzá. De ő is nagyon. Vagy aki a Water Warban Ackbart. (Mivel nem láttad, akkor azt mondom, aki a Clone Cadetsben Colt parancsnokot.) Sok jó választás van, remélhetőleg nem rontják el.

 

Egyébként szerintem Berzsenyi Zoltán nem ért rá a Water Warnál, egy mondatért gondolom nem ugrott be, ahogy annak idején a The Academy esetén sem.

 

Tényleg Bognár Tamás (TV2) és Schneider Zoltán (Colt) jó lenne és még Galambos Péter is. Vicces, hogy elgondolkodtam azon pár napja, hogy ki lenne jó Krellnek, de akkor egy megfelelő sem jutott az eszembe.

 

Remélem az Umbara részekben ill. a további szerepléseinél már Berzsenyi fogja Rex hangját adni.

 

 

Köszi. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky talán csak véletlenül, de kihagyott egy r betűt: Törköly Levente

Igen, bocs, elírtam. :)

 

Egy biztos: Nem egy szinkronja lesz Krell-nek. Meglepődnék,ha nem így lenne.

Sanszos, hogy így lesz, ha már a Dac-trilógiában is cserélgették a főbb szereplők hangjait. De az előző évadban Opress is változtatta a hangját. :roll:

A legjobbnak továbbra is Chewie és R2-D2 szinkronját tartom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.