Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

 

 

Embónál viszont esélyes lehet, hogy meghal, elvégre nem is akárkivel, Savage Opresszel küzd meg az előzetesben és kapott egy elég komoly találatot, legalábbis amennyit látni belőle. Hondo Ohnakáért viszont vérezne a szívem és semmi funkciója nem lenne a halálának, hiszen nem sok vizet zavar. Belegondolni is rossz, hogy már két éve nem láttuk őt.

 

Clovis visszatérése lesz a nagy dobás. Sejtettük, hogy az ő szálát ennyiben nem fogják lezárni és vissza is tért. Mi van akkor, hogy ha felfedezte az Anakin és Padmé közötti viszonyt és ennek kiteregetésével zsarolja, fenyegeti Padmét?

 

 

 

Embo valóban sanszos, főleg, ha azt vesszük alapul, hogy már a 2. évadban ki akarták írni, de annyira megkedvelték, hogy végül elvetették az ötletet.

Bobának csak akkor lenne esélye legyőzni Bane-t, ha valami trükkel hátba támadná, egyébként esélytelen. Boba még csak egy kis srác, korainak tartom máris Nr.1 fejvadásszá formálni.

 

A Padmé - Clovis dolgot majd meglátjuk, szerintem ez Padmé és Anakin kapcsolatának egyfajta próbája lesz. Remélem, nem veszik túl szappanoperásra a figurát. :P

 

 

Lok: szerintem ez mehetett volna spoiler mögé, azok kedvéért, akik nem akarják előre lelőni a dolgokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Embo valóban sanszos, főleg, ha azt vesszük alapul, hogy már a 2. évadban ki akarták írni, de annyira megkedvelték, hogy végül elvetették az ötletet.

Bobának csak akkor lenne esélye legyőzni Bane-t, ha valami trükkel hátba támadná, egyébként esélytelen. Boba még csak egy kis srác, korainak tartom máris Nr.1 fejvadásszá formálni.

 

A Padmé - Clovis dolgot majd meglátjuk, szerintem ez Padmé és Anakin kapcsolatának egyfajta próbája lesz. Remélem, nem veszik túl szappanoperásra a figurát. :P

 

 

Igaz, így is elég sok játékidőt kapott Embo, harmadik évadban volt egy cameója, meg a negyedik évadban 1-2 epizód.

 

Az lehet, Cad Bane még mindig sokkal jobb, mint Boba Fett. De majd, ha minden igaz, a sorozat végére láthatjuk majd a "kifejlett" Bobát.

 

Egy kicsit idegenkedek a dologtól, ez a Clovis szerelmi háromszög egy kicsit tönkreteszi az Anakin-Padmé kapcsolat idealizáltságát. Furán jönnénk ki, hogy ha kiderülne, hogy Padmé meginog egy harmadik irányába, úgy valamelyest csökkenne a szememben. De majd meglátjuk, hogy mit hoznak ki belőle.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes dolgok.

 

 

Hogy emelkedhet fel Clovis ha sitten van? Ha Padmét zsarolja az Anakin viszonnyal ,akkor az ifjú Jedi eltöri a nyakát az Erővel.

 

 

Hacsak Padmé nem akarja diszkréten kezelni az ügyet. Pl.: Ha Anakin megtudja nyilvánosságra kerül, ha Clovisszal történik valami és nem jelentkezik az ügynökének, akkor is. Meg lehet ezt oldani.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nocsak! Amíg én söröztem és pálinkáztam a TCW történetének legkorábbi spoilerei tették tiszteletüket a világhálón. :) Kicsit szikkadnom kell még, hogy felfogjam az infó áradatot, de annyit biztos állíthatok, hogy ilyen korán még sosem nyílik meg egy új évad topikja. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eszembe jutott valami (Ahsoka - Lux kapcsolatának folytatása kapcsán)...

 

 

Lehetséges, hogy az Onderonon Lux hősi halált hal, mely nagyon megviselné Ahsokát, a barátságuk révén. Elképzelhető, hogy ez az a "sötét döntés", amit a lánynak meg kell hoznia (Filoni említette korábban). Mivel - bármennyire is tartom remek Jedinek - erősen érződik rajta Anakin taníttatása, így hajlamos lehet a bosszúra. Ám ez a sötét oldalra vezető legsimább út... ezzel kéne szembenéznie Ahsokának. Elmondhatatlanul örülnék neki, ha előtérbe kerülne a sötét oldallal való szembenézése (ténylegesen, nem úgy, ahogy Mortison láttuk) ezt a szerelem témát meg hagynák a fenébe. :clap2::yes: De jó lenne! :D

 

 

Szerk.: Itt a legutóbbi Insider magazin, amit KisKósa is említett:

 

millenniumfalconinsider_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

millenniumfalconinsider__1__www.kepfeltoltes.hu_.jpgmillenniumfalconinsider__2__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

millenniumfalconinsiderg_www.kepfeltoltes.hu_.jpgmillenniumfalconinsider__3__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

millenniumfalconinsider__4__www.kepfeltoltes.hu_.jpgmillenniumfalconinsider__5__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

millenniumfalconinsidera_www.kepfeltoltes.hu_.jpgmillenniumfalconinsider__6__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky én már az évad végén, mikor kijött a Filoni interjú ezt mondtam :P Remélem tényleg ez lesz, mert annak semmi értelme, hogy lelépjen Lux-al. Csak annyit érne, hogy Ahsoka is előkelő helyre kerül Vader "árulók" listáján.

De komolyan, ha ezt meglépik, kiöntöm aranyból Filoni szobrát. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi az infókat skacok! KisKósa neked pedig az összefoglalót! :) Nagyszerű és izgalmas hírek!

 

 

 

- Vajon az Onderoni szál lesz a kezdeti történet? A címek alapján szinte eldönthetetlen.

- Nagyon örülök a Fekete Nap feltűnésének! Bár ez EU -s cucc, de rájuk mindig is kíváncsi voltam.

- Egyes karakterek találkozni fognak a sorsukkal? Legsanszosabb Satine kinyírása Vizsla által! Így ha bejön Sky jóslata akkor nem csak Ahsoka, de Obi elveszítene egy számára nagyon fontos személyt. Kettejük reakciója, esetleg azok párhuzamba állítása nagy csemege lenne.

- Clovis? Jöhet! Akár csak LokDurd -nak, nekem is az egyik titkos favoritom a Senate Spy :P:D

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi az infókat skacok! KisKósa neked pedig az összefoglalót! :) Nagyszerű és izgalmas hírek!

 

 

 

- Vajon az Onderoni szál lesz a kezdeti történet? A címek alapján szinte eldönthetetlen.

- Nagyon örülök a Fekete Nap feltűnésének! Bár ez EU -s cucc, de rájuk mindig is kíváncsi voltam.

- Egyes karakterek találkozni fognak a sorsukkal? Legsanszosabb Satine kinyírása Vizsla által! Így ha bejön Sky jóslata akkor nem csak Ahsoka, de Obi elveszítene egy számára nagyon fontos személyt. Kettejük reakciója, esetleg azok párhuzamba állítása nagy csemege lenne.

- Clovis? Jöhet! Akár csak LokDurd -nak, nekem is az egyik titkos favoritom a Senate Spy :P:D

 

 

 

 

- Megeshet, elég sokat látunk az Onderonról ebben az előzetesben, általában a legkorábbi történetszálakból van a legtöbb, mint például a negyedik évad esetén, ott az előzetes fele a Mon Calamarival foglalkozott.

- Kíváncsi vagyok, hogy milyen körülmények között térnek vissza. Darth Maul és Savage Opress az előzetesekben ilyen zsoldosokkal harcol. Darth Maul pedig az EU-ban végrehajtott egy kisebbfajta mészárlást a Fekete Nap vigói között még az EPI. idején. Nem tudom, hogy ezt mennyire fogja a TCW figyelembe venni. Nyilván nem a Jedik bérelték fel Embót.

- Szerintem az is sanszos, hogy Pre Vizsla is meg fog halni, sőt biztos vagyok benne, hogy előbb, vagy utóbb erre a sorsra jut. Hiú remény, de Almecet is szívesen látnám viszont.

- Remélem nem csinálnak belőle szerelmi háromszöget. :)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Szerintem max. csak annyi szerelmi háromszög lesz mint a Senate Spy -ban. :D Egyébként érdekes, mert én szentül meg voltam győződve, hogy Caton Clovis kinyírták.

 

Előhozakodott valami ütőkártyával biztos. Leleményes ember ő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek hármas párhuzamot lehetne állítani az Ahsoka - Obi-Wan - Anakin trió segítségével az 5. évadban. Hármójukra jellemileg azt lehet mondani, hogy Anakin a makacs, forrófejű, vehemensebb természet; Kenobi a higgadt, bölcs, megfontolt mester; Ahsoka pedig valahol kettejük közt áll, kontrasztként.

Ugyanezt rá lehetne húzni a "szerelmi" szálra, bár tényleges szerelemről csak 1 esetben van szó. Anakin képtelen megválni szerelmétől a Kódex tilalma ellenére, bármit megtenne érte; Kenobi ellenkezőleg: képes elengedni "szíve választottját", a Rendet választja; Ahsoka pedig lehetne valahol a kettő közt: Anakinhoz hasonló, ragaszkodóbb természete ellenére, Kenobihoz hasonlóan képes lenne elengedni Luxot... még ha itt egyelőre nincs is "szíve választottjáról" szó, csupán barátságról. :P Szerintem érdekes dolgokat lehetne kihozni belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem azért ez most már tényleg az utolsó alkalom lesz, hogy Anakin és Padmé együtt szerepel, mert már nagyon szűkében vannak az időnek. Az biztos, hogy másfél évnél több ment már le, ha még sokáig húzzák, nem fogják tudni belepasszírozni Padmé terhességét, amiről Anakin kb csak a nyolcadik hónapban értesült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem most esik majd teherbe Padmé. Ez épp jó alkalom lenne rá.

Igen én is arra tippelek, hogy a "Szív krízis" utáni békülés gyümölcsei lesznek az ikrek. :D De akkor aztán tényleg ne találkozzanak utána már Anakinék az EP3-ig!

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem azért ez most már tényleg az utolsó alkalom lesz, hogy Anakin és Padmé együtt szerepel, mert már nagyon szűkében vannak az időnek. Az biztos, hogy másfél évnél több ment már le, ha még sokáig húzzák, nem fogják tudni belepasszírozni Padmé terhességét, amiről Anakin kb csak a nyolcadik hónapban értesült.

Ez nem feltétlen olyan dolog, amire ügyelniük kell (persze örülnék, ha így történne - nagy piros pont lenne következetességért). Annyit tudunk, hogy nagyjából 1 évvel a geonosisi csata után veszi kezdetét a TCW, vagyis 2 év van az Ep3-ig. A karaktermodell váltásnál (főként Ahsokából kiindulva) legalább újabb 1 év eltelik, így 12 hónap választ el minket az Ep3-tól. A sorozat maradék részeit pedig belezsúfolhatják 3 hónapba, ha abból indulunk ki, hogy a háború sűrűjében vagyunk és időben szorosan egymás után zajlanak a TCW részei. Nem hiszem, hogy a sorozat vége az lenne, hogy eljutunk az Ep3-ig. Értelme csak úgy lenne igazán, ha Ahsoka szemszögéből láthatnánk az eseményeket, mivel Anakin és Obi-Wan útját már ismerjük (2 verzióban is). Aki azt hiszi, lehetetlen ennyi epizódot belezsúfolni ilyen rövid időtartamba, annak ajánlom a 24 c. sorozatot. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.