Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én mindenképp megvárom a feliratot.

Akár csak én.

 

Nem sok értelmét látom úgy megnézni, hogy nem értem 100%-osan az elhangzó szöveget. A teljes élményhez nálam elengedhetetlen. De ha kibírtam kb. fél évet, ez a +1-2 nap már nem vág földhöz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Angol feliratot keresve ezen a linken lejjebb gördítve egy 5. évados címlistát találtam, mely szerintem oltári nagy kamu.

Nézzétek meg azért! De miért kell ilyeneket csinálni?

http://www.subtitleseeker.com/e1001248/Star+Wars%3A+The+Clone+Wars/Season-5-Episode-1/Subtitles/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Angol feliratot keresve ezen a linken lejjebb gördítve egy 5. évados címlistát találtam, mely szerintem oltári nagy kamu.

Nézzétek meg azért! De miért kell ilyeneket csinálni?

http://www.subtitleseeker.com/e1001248/Star+Wars%3A+The+Clone+Wars/Season-5-Episode-1/Subtitles/

:lol: Trollz 2: Supershadow strikes again :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Angol feliratot keresve ezen a linken lejjebb gördítve egy 5. évados címlistát találtam, mely szerintem oltári nagy kamu.

Nézzétek meg azért! De miért kell ilyeneket csinálni?

http://www.subtitleseeker.com/e1001248/Star+Wars%3A+The+Clone+Wars/Season-5-Episode-1/Subtitles/

 

The Enigma Dilemma :D

Roar of the Wookiees :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A wookie okt 6-ra datálja a "War on two fronts"-ot.

És 13-ra a "The soft war"-t.

De mi van közte a "Front runners"-el?

Csak nem egy dupla részt jelent ez valamelyik hétvégére, bocsánatkérésül a mono évadkezdésért?

Szép álom nem?

Közben rájöttem ,hogy most azért volt szimpla, mert nagyon elütne a Maul sztoritól a folytatás.

Mert eddig kapcsolódó részek voltak a nyitányok, kivéve az első évadban, de hát az oké volt, mert az maga a sorozat bemelegítése volt.

De ezesetben jobbnak látták Maulékat egy 7-ig magukban emésztgettetni általunk. Fájó szívvel, de egyetértek.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

csoli1138

 

Maulnak nagyobb a marketing-értéke, mint az onderoni csatának. Ráadásul a 4. évad Mon Cala ütközete sok rajongóból felemás érzéseket váltott ki. Látványos, de valójában súlytalan epizódok voltak, 10/9-et adtam rájuk. :)

A Maulos szál pedig rendkívül érdekfeszítő, mert aki utálja azért nézi meg, aki imádja, az pedig azért. A legostobább legjobb húzás volt Mault feltámasztani, marketing szempontból legalábbis egyértelműen, de az álló vizet is felkavarták vele rendesen. Techikai szempontból pedig gyönyörűre sikeredett az animációja, kiemelten pedig a mimikája, amit pedig öröm nézni. A rész értéke 10/10.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reméljük nem. :D De egyelőre nem tudom hova tenni ezt a bujkálást. :hmm:

 

A trailerben látható, amint egy bilincsbe vert szakállas figurát vezetnek le az onderoni palota lépcsőjéről.

 

Szerintem...

 

 

Onderon vezetése szeparatista és a csaj az ottani lázadók vezére. Palpatine mondja is, hogy Styla is a bold leader.

 

 

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre nem is gondoltam...valószínűleg így lesz. :)

 

És ha figyelmesen megnézzük a trailert, azt is láthatjuk, hogy...

 

 

 

Styla tábora nem a városban helyezkedik el, hanem egy barlangrendszer közelében és egy hegy oldalában. Ergo, lázadók!

 

 

 

Onderon 1.jpg

Onderon 2.jpg

Onderon 3.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.