Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szedhető a piratebay -ről az első négy rész egyben. Így keressétek:

Star Wars The Clone Wars S6 1-4 [German]

Nekem két perc alatt lejött.

Hálám üldözzön! Már kezdem feladni, mert 1,5 órája néztem meg utoljára, akkor még nem volt fenn, és rá pont 5-10 percre rakták fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. Elmentem a linket, mert 1 órán belül el kell indulnom, anyi idő alatt 20%-ig alig tölt le.

Egyébként nekem a lassú net miatt még mindig nem töltött le a torrent, nagyjából úgy 40 perc alatt tölti le, már csak 20 perc az még nekem pont jó. Áthúzom a telefonomra, úgyis 5 colos, szóval viszonylag kényelmesen meg tudom nézni a vonatúton, és majd írok róla utána vélemyént egyesével még a mai napon. :D

Na most töltött csak le ca. 40 perc alatt lejött nekem a 2,5 megás netemmel a torrenten. (üdvözöllek a vidéki "technológiában").

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ez csak az első rész? Nekem a torrent nem működött, megpróbálom ezt, vagy max megnézem még egyszer 4-től..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szedhető a piratebay -ről az első négy rész egyben. Így keressétek:

Star Wars The Clone Wars S6 1-4 [German]

Nekem két perc alatt lejött.

 

Ez működik, köszi! Meg is néztem a részeket.

Nem mondhatom, hogy erre számítottam, de jó volt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na most sikerült megnéznem az első részt a telefonomon. Mindjárt írok kommentet. Ami nagyon érdekes volt az, hogy ugye tegnap mikor néztem online, akkor ott sem az első, sem az utolsó rész végén nem volt stáblista. Itt viszont, a letöltött formában volt stáblista, és nagy megkönnyebbülésre "Dave Filoni" és "George Lucas" nevét lelhetjük fel.

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj öregem, hát kinek a neve lenne ott? Lolka Bolkájé és Bambié? :D Inkább azt írd meg ki volt a rendezője az első résznek.

Igen is főnök, azonnal! De amúgy, annyi kavarodás volt a 6. évaddal, hogy ki tudja..

Egyébként a stáblista angolul van. A rendező hogy van angolul? A gugli fordító szrrint director.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit a továbbiakról:

Látom dátum szerint vannak besorolva. Ezek biztos, hogy az egyes történetszálak is? Eszerint egy duó záró történet és előtte egy 4 részes van?

egyébként valaki akár spoilerben felfrissíthetné az emlékezetemet, hogy melyik két rörténet jön Clovis után? köszi

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

nCore-on már elérhetők az epizódok külön-külön is, 720p és 1080p minőségben egyaránt. :yeah:

 

egyébként valaki akár spoilerben felfrissíthetné az emlékezetemet, hogy melyik két rörténet jön Clovis után? köszi

 

Elméletileg a Jar Jar/Windu/Sifo-Dyas hármas következik, amit a Yoda trilógia követ majd.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

nCore-on már elérhetők az epizódok külön-külön is, 720p és 1080p minőségben egyaránt. :yeah:

 

 

Elméletileg a Jar Jar/Windu/Sifo-Dyas hármas következik, amit a Yoda trilógia követ majd.

 

 

Köszi, tehát 3 trilógia van hátra.. Fura akkor, hogy a Super rtl egyik hétvégén 4 rész ad..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, tehát 3 trilógia van hátra.. Fura akkor, hogy a Super rtl egyik hétvégén 4 rész ad..

A netes epizódlistából indultam ki, a szerint így lesznek elosztva a maradék részek:

 

6x05 - február 22.

6x06 - február 22.

6x07 - február 22.

 

6x08 - március 1.

6x09 - március 1.

6x10 - március 1.

 

6x11 - március 7.

6x12 - március 7.

6x13 - március 7.

 

 

Viszont találtam egy másik verziót (ami egybevág az állításoddal), a szerint pedig így fest a felállás:

 

6x05 - február 22.

6x06 - február 22.

6x07 - február 22.

 

6x08 - március 1.

6x09 - március 1.

6x10 - március 1.

6x11 - március 1.

 

6x12 - március 8.

6x13 - március 8.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

nCore-on már elérhetők az epizódok külön-külön is, 720p és 1080p minőségben egyaránt. :yeah:

 

Mondtam én hogya legjobb torrentoldalra kell várni. Innen le is jön 5 perc alatt.

 

Van már angol felirat?

 

Magyar kell ,nem angol. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beírtam. Ha van kedved a többi három részhez is csinálhatnál guide képeket (sőt az elsőhöz is lehetne HD -s). Most már van képanyag. :D

 

Jó. Csak még nem szedtem le az 1080p-t..leszedem és meglesz.

De várok tőled 4db időpontot, a négy alkalmazandó képkockára.

Vagy rámbízod őket?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.