Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ventress és Yoda egy képen? Ez felettébb érdekes szitu!

 

Ventress fogadást kínál: ha Yoda megmenekül a legjobb katonái elől, Toydaria a Köztársasághoz csatlakozik. Ha a droidok nyernek, akkor pedig a Szeparatistákhoz.

A képből ítélve az előbbi a helyzet, de Assajj nem hagyja annyiban a dolgot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon Grievous öli meg Ahsokát? :D

 

Á, lehetetlen. Akkor nem lenne ilyen nyugodt a ROTS-ban Grievous társaságában. Jó, tudom, hogy az más, mert akkor még Lucas nem tudta, hogy lesz TCW de szerintem nem nagy G-vel fogja megölni Ahsokát. Inkább Ventress vagy Dooku.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, lehetetlen. Akkor nem lenne ilyen nyugodt a ROTS-ban Grievous társaságában. Jó, tudom, hogy az más, mert akkor még Lucas nem tudta, hogy lesz TCW de szerintem nem nagy G-vel fogja megölni Ahsokát. Inkább Ventress vagy Dooku.

 

Szerintem túléli, nem hinném hogy egy rajzfilmben gyilkolnának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még hamar létrejött az első évadnak egy fórum :)

Azt lehet tudni, hogy a magyar CN mennyi késéssel foga jadni a sorozatot?

Október elején indul a sorozat, ami kb. másfél hónap. :D Gondolom nem várjuk meg amíg a hazai TV-k adják. Torrenten előbb elérhetőek lesznek a részek. A lényeg, hogy legyen olyan aki fordítja majd!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első évad 22 részes lesz (a mozifilm nélkül), minden rész kicsit több mint 20 perces. A sorozatból 4-5 évadot terveznek, és 4-5 évig is fog menni a TV-ben. Az első évad már teljsesen kész van, és a második évadon is már az utolsó simításokat végzik. Vagyis már több mint 40 rész kész van, és több mint 100-at terveznek. Októberben kezdik vetíteni a sorozatot, és péntekenként kapunk majd új részt.

 

Az epizódok elvileg elég különállóak lesznek, van amelyikben szinte csak klónok szerepelnek, van amelyik Grevious múltjával foglalkozik, és a Jedi Tanács néhány tagja is kapott külön epizódot, és persze Anakin és Obi-Wan története is folytatódik majd néhány részben.

Ja és minden rész elején felvázolja a történteket a narrátor (remélem nem az, aki a mozifilmnél)

 

A 11. rész címe "Destroy Malevolence", ebben Grievous hatalmas ionágyúval felturbózott zászlóshajóját pusztítják el.

A 12. rész címe "The "Lair of General Grievous", ezt a részt a szokásostól eltérően a japán Atsushi Takeuchi rendezte, és állítólag sokkal sötétebb hangulata van mint a többinek. Ebből a részből származik a kép, amin Kit Fisto és egy Mon Calamari Jedi láthatóak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag lesz egy olyan rész, amiben Jar Jar és C3PO Padmé megmentésére indul. :D

Spoiler:

Jaja. Mert elrabolja a gyerekkori barátja a rodian-i Onaconda Farr (a mozifilmben is látható az elején, miután Jabba fejvadászai fejvesztve megérkeztek :P ), mivel éhezik a népe és a Köztásaság nem segít nekik, így segítséget kér a Kereskedelmi Föderációtól (Nute Gunray-től), de ő csak akkor segít nekik, ha elhozzák neki Padmét. Jar-Jar pedig beöltözik Jedi-nak.

 

Amúgy enyhén durva lesz, mikor Grievous belenéz R2-ba és megtud egy csomó Köztársasági adatot. De ez másik részben lesz.

Szerkesztve: - Mina
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Képes Enciklopédiából szedem az információkat, ami várhatóan NEM jelenik meg magyarul.

 

Barta Zoli azt mondta, hogy a Képes Enciklopédia és a matricás album is megjelennek magyarul.

A KE az egész első évaddal, a matricás albumot viszont csak a mozifilmmel foglalkozik. Tegnap láttam ez utóbbit Ausztriában, 2,5 EUR-ért adják ott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.