Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én ide sorolnám a Rookies -t is. Egyébként jó ez így. Én azt se szeretném ha vérkomoly lenne minden epizód. Bár mint írtam is alább, innentől már szerintem komorabb epizódok jönnek. Szerintem az epizód címe is erre utal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú ez a Ryloth trilógia is baromi jó lesz!

 

A könnyedebb epizódokal nincs bajom, de egyenlőre abból van több. Az én izlésemhez jobban passzolna ha 3-4 komoly és drámai részre jutna egy lazább. De most nem panaszkodom, mert ugy tünik a leendő epizódokban kijut a drámából is, amit én nagyon értékelek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is kedvelem a darkos hangulatot, de ha öt évad lesz, akkor az elsőnek mindenképpen kicsit lightosabbnak kell lennie. Legalábbis ha a fokozatosság elvét követik. Én ebben bízok, és ezért nem várok túlnyomórészt drámai részeket már most. Bár lesznek itt még keménykedések abban biztos vagyok. A Liar of Grievous -nak pl. már a környezete is magával ragadó amiben játszódik. Kétségkívül hatalmas epizód lesz. A Ryloth meg felteszi a koronát az évadra. Legalábbis az előzetesből ez tűnik ki. :nana:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztosan van egy hangulati íve a dolognak a teljes történetet tekintve, hiszen mindenki előtt ismert, honnan indul és hova kell majd eljutnia. Ezen belül vannak/lesznek hangulati hullámzások, már csak a változatosság kedvéért is. Én ugyan nem nézek mostanában egyéb sorozatokat, de ez régen is így volt, és én is így csinálnám.

Részemről engem nem zavar, hogy egy általánosan könnyedebb stílussal kezdtek, részben, azért, mert így van hova fejlődni hangulatban is, részben önös okokból: én általában késő este tudom ezeket az epizódokat megnézni, és mostanában annyira le vagyok fáradva már hétvégére, hogy külön jól esik ez a stílus. :D De persze nyitott vagyok a borúsabb hangulatú részekre is, a lényeg, hogy jó legyen önmagában az adott epizód. Az előzeteseket nem néztem meg, mert szeretem a meglepetéseket. Épp elég annyit tudni előre, amiket Ti itt leírtok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam már most felmerült néhány kérdés a következő epizódokkal kapcsolatban...

Spoiler:

Ahsoka eddig minden pillanatban mestere nyakában lógott, mit keres most Luminara Unduli mellett?

Ahhoz képest, hogy a "Lair Of Grievous" a Nute Gunray trilógia utolsó része, így promók alapján egyáltalán nem függ össze velük. Mert az oké, hogy a Bombad Jediban elkapják Gunrayt, a Cloak Of Darknessben kiszabadítják... De a Lair Of Grievous számomra valahogy nem nagyon illeszkedik ehhez a cselekménysorhoz.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az utolsó mondat előttit valaki gyorsan tegye be spoiler mögé, mert van, aki nem néz trailert, és annak ez spoiler volt, pl. nekem is :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként Ody, nem olyan régen még az összes epizód címe benn volt az első évad menüjében... Azokat te egyébként honnan vetted?

Volt egy link ahol állítólag az összes epizód címet leközölték. Később kiderült, hogy nem biztos a forrás szavahihetősége. Ekkor levettem. Aztán kiderült, hogy mégis ok a dolog, de már nem rakom fel újból. Jöjjenek csak szépen sorban. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmmm... A Wookieepedián még fenn van pár epizód címe, de azok teljesen más címek, és teljesen más sorrendben vannak. Szóval, ha mégiscsak szavahihető az a forrás, akkor az "Ambush In The Outer Rim", a "Cargo Of Doom", a "Droid Invasion" és a "Battle For The Midnight Shadow" a második évadba esik majd? :P

 

Mert a Wookieepédián úgy írják, hogy a "Lair Of Grievous" után jön az "Ambush In The Outer Rim", utána a "Cargo Of Doom", utána jön a "Storm Over Ryloth", a "Innocents Of Ryloth" és... Nos, itt a bökkenő, mert ez után nem a "Liberty Of Ryloth" jön, (A Wookieepedia szerint) hanem a "Battle For The Midnight Shadow". Szóval a Wookieepedia szavahihetősége erősen megkérdőjelezhető...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.